Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dziala to tez tak przy redukcjach? Bo tak naprawde o to chodzi najbardziej, Ok, z modem skrzyni mozesz byc nawet szybszy na prostej ale przy hamowaniu do zakretu albo no torze takim jak Nurb gdzie masz spore gorki bez pelnej kontroli nad biegami bedzie licho. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty do mnie mówisz? Stary przestań się podniecac tym nurbem tylko złóż pierw swój samochód i zacznij nim jezdzic. Nie jeden automat jeździ po torze i bardzo dobrze sobie radzi a Ty wyjeżdżasz tutaj z jakimś teoriami o braku kontroli nad autem.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co gdzieś to na jakiś forach u hamburgerow o tym czytałem musiał bym poszukać co ja przeczytałem raz, posiagalem zdjęcia żebym wiedzial co gdzie jak umieścić i nie mam linka do tego tematu. A co byś chciał wiedzieć to może podpowiem

Dodam ze gotowe zestawy tez sa do montażu ale te akurat wyjda taniej bo za zestaw chca kolo 400$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid przecież cieka po torze na automacie i czasy kręci takie, że niejeden w mocniejszym aucie może nabawić się kompleksów. Zresztą można zobaczyć jego filmy jak ogarnia auto i ten automat wcale mu nie przeszkadza. :)

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak bardziej z ciekawości chciałem poczytać o tych łopatkach:] Wpierw muszę zetkę kupić :P A  do manuala też takie łopatki można założyć? Bo słyszałem że na upartego się da ale to sporo roboty i zabawy:] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się , tak wyczytałem tylko taką informację

"Wszystko sie da smiley.gif

Przede wszystkim zalezy jaka masz skrzynie...  Na upartego mozna to tez zamontowac do manualnej ale trzeba zrobic caly system serwomechanizmow przelaczajacych biegi, sprzeglo itd."

 

Ale ile w tym prawdy, nie znam się. Ale to już nie istotne. Jak założysz łopatki chętnie bym to zobaczył :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecasz to sie ty Bydle, jak stonka na okres! lol

 

Zaloz se te lopatki, to bedziesz sie mogl wypowiadac na ich temat. Na razie, to co najwyzej takie z Castoramy mozesz sobie poopisaywac. lol2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż zete to się będziesz mógł wypowiadać o tym aucie w jakikolwiek sposób a z Twoich wypowiedzi wnioskuję że w życiu nie jechales automatem w 350z a chcesz dawac 'dobre rady' kupującym czyli takie ' nie znam się to się wypowiem'. Zresztą to nie jest twój nie pierwszy raz na tym forum...

 

A wracając do temu :

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-jedyna-w-polsce-wersja-nismo-tuning-indywidualny-ID6yhRD1.html

 

'fajna' kierownica multifukncyjna...to cały czas sprzedaję ten sam typ czy ktoś inny? Bo średnio co 3 miesiące się pojawia i znika.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ta sama osoba, ale ta niebieska nismo na jakimś portalu z ogłoszeniami była wystawiona 565 dni temu, a na allegro jest już chyba 4-5 raz?

 

A teraz jest z brzozowa , podkarpackie, ona wcześniej nie była z innego miasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna rzeźba.  :|  Wzmocnienie czołowe to chyba robione u Zenka starą spawarką... Wszędzie rude śruby, nawet zderzak jest na śruby! (sic!). "Równe" szczeliny, cięgno od maski zerwane albo uwalony wihajster... Dużo można wymieniać tych "kwiatków". Na moję nie wart tych pieniędzy, nawet w połowie  :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna rzeźba.  :|  Wzmocnienie czołowe to chyba robione u Zenka starą spawarką... Wszędzie rude śruby, nawet zderzak jest na śruby! (sic!). "Równe" szczeliny, cięgno od maski zerwane albo uwalony wihajster... Dużo można wymieniać tych "kwiatków". Na moję nie wart tych pieniędzy, nawet w połowie  :whistle:

nie no, za 19 tysi to ja bym bral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-jedyna-w-polsce-wersja-nismo-tuning-indywidualny-ID6yhRD1.html

Ta zetka miała dzwona czołowego że podłużnice były wstawiane po ściany, pisało o tym wypadku nawet w necie ok 2 lat temu, miałem wtedy bmw e90 i z gościem chciałem się zamieniać, jednak w tygodniu miał wypadek bardzo poważny i wiem że auto naprawiał wg sztuki, tzn blacharsko dał ludziom którzy wspawali wszystkie elementy wg punktów kontrukcyjnych jeśli kogokolwiek to interesuje, na tablica.pl wtedy jeszcze z nim rozmawiałem, od tego czasu miała chyba już 2 lub 3 właścicieli, ale dzwon był konkret, że gość żyje to mega fuks! Czy miała przygody w tym czasie? tego nie wiem, wtedy jeszcze była instalacja LPG.

EDIT. teraz jeszcze sobie przypomniałem że miałem VIN tego auta, była notka w carfaxie w stanach uderzenia również czołowego od spodu, nie pamiętam szczegółów jednak był to wpis o zderzeniu z nasypem piasku.

Ps. jestem w 100% trzeźwy :)

Edytowane przez Sajmon_LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale ja pamiętam że ona wisiała ponad 2 lata temu to miała tą sama maskę. Myślisz że ją pokelili? I z tego co pamiętam to tam był albo remont albo wymiana silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w archiwalnym ogłoszeniu widnieje to samo zdjęcie, choć można zobaczyć tylko miniaturkę, już nie pamiętam gdzie to znalazłem. I kiedyś było wspomniane o wymianie silnika.

 

Bydle, ty zakładałeś u siebie szperę ? Ide 30 min wokoło drzewa pochodzić spalić ramkę fajek i zastanowić się czy automat czy nie , bo zetkę masz zajebistą a ja strasznie chce manuala:(:(

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale ja pamiętam że ona wisiała ponad 2 lata temu to miała tą sama maskę. Myślisz że ją pokelili? I z tego co pamiętam to tam był albo remont albo wymiana silnika.

Pamiętam te koła, spojler, jasne wnętrze.. to jest to auto, co z maską, tego nei wiem. chyba wtedy była inna...ale nei dam sobie głowy uciac.

 

"wzmocnienie czolowe wyspawane pod dalsza rozbudowe auta " :P

Edytowane przez Sajmon_LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba pozostanę na poszukiwaniu manuala...

Ja bym pojechał obejrzeć Zetke Bydle, ch*j z manualem. Też szukalem manuala, ale teraz to wcale nie byłoby dla mnie oczywiste. Jaraj dalej fajki i czaszkuj, myślę że jak pojedziesz autobusem nie wrócisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...