Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby kolor nie jeździ ale każdy jakiś swój gust ma. Nie warto kupować samochodu który w jakimś aspekcie się człowiekowi nie będzie podobał. Lepiej poczekać i kupić w 100% to co się chce. Ja szukałem herbacianego, grafitowego lub czarnego :)

 

No to Ula czekam aż upolujesz swoją zetkę i będziemy jeździć ;) A na zlocik też chętnie się wybiorę.

 

No właśnie nie chcę jej przemalowywać, bo po pierwsze 2-3 tysiaczki, a po drugie może być problem przy sprzedaży. Ale z drugiej strony marzy mi się jakiś oryginalny wzorek w stylu: http://i.auto-bild.de/ir_img/57819157_4d97c24954.jpg

 

A są jakieś zlociki? Czy będziemy sami organizować :)

 

...a tak z innej beczki. Moja siostra, która mieszka w Stanach powiedziała, że u nich Nissany generalnie mają bardzo złą opinię - bardzo awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wiadomości o bezwypadkowości - czyli pewnie kiepsko wyglądał... Wersja podstawowa US z dołożonym Brembo Kit'em? Może nie mieć VDC/ESP...

 

no to co, idealny do upalania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na minus:

- zupełny golas USA

- rocznik 2006 manual, pisałem trochę o tym

- prawdopodobnie ma tylko 2 poduszki

- na 100% nie ma TCS

- szpery to seryjnie nie ma chyba , że ktoś założył a to znaczy, że zrobił to w jakiś celu

- od handlarza WIELKI MINUS

- jeżeli to jest ten, o którym myślę był lekko trafiony, lepiej dobrze sprawdź

 

Na plus- ładny kolor

 

Szybko poszedł....

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1724453541

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ogladałem, ale wisi juz sporo czasu na allegro. Cena jest zbyt niska, żeby z tym autem wszystko było ok.

 

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, tak jak koledzy wyżej auto na pewno długo wisi a i cena trochę za niska. Jak masz nie daleko to jedź obejrzeć. Jak nie będziesz oglądał to nie znajdziesz a tak to będziesz miał porównanie, gdy będziesz oglądał kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowcami, obejrzyj przejedz sie porownaj z innymi zebys pozniej nie zalowal,, ja tak zrobilem z moim i jestem teraz zadowolony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z uprzejmą prośbą o jakieś informacje na temat tego autka http://allegro.pl/show_item.php?item=1750287456 . Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi i sugestie

 

Wersja USA, brak Brembo, spryskiwaczy reflektorów, komputer pokładowy pokazuje spalanie w galonach, temperaturę w Fahrenheitach. Chyba zmieniany tylni zderzak. Z tego co widzę nie ma też przycisku z możliwością wyłączenia kontroli trakcji? Czyżby nie miał TCS? Jeżeli Ci to nie przeszkadza można obejrzeć ;)

Edytowane przez Młynarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja USA w najgorszym wyposażeniu jaka wychodziła tzn bez niczego, m/i bez szpery, TCS,.. nawigacja dołożona.Rocznik 2006 /wiele przypadków brania oleju, pisałem/.ZDJECIA ZDJECIA!!!... normalne niech Ci przyśle nie jakieś artystyczne , proste, przód, tył, boki,KOMORA SILNIKA ,wnętrze dokładnie itp.Jak jest bezwypadkowy, musisz go dobrze sprawdzić czy nie było to czasem zalane.Zapodaj zdjęcia na forum o których wyżej pisze.

 

Nie zauważyłem ,zmęczenie, tak jak wyżej kolega piszę tylny zderzak europa , pewnie z jakiegoś powodu, niech zapoda zdjecia blachy podłogi bagażnika.tak wiec już bezwypadkowy to on nie jest.

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma 300 KM i kupuje się je po to zeby ...zap.. jeździć szybko.

Wiec jak się trafi małe boom to nie ma co od razu skreślać takiego autka.

Ważne jest jak było zrobione.

 

ps. ciekawi mnie info ze Zetory z 06 biorą oleum. Mój FXior z 06 też bierze. Jakaś wada fabryczna czy usterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma 300 KM i kupuje się je po to zeby ...zap.. jeździć szybko.

Wiec jak się trafi małe boom to nie ma co od razu skreślać takiego autka.

Ważne jest jak było zrobione.

ps. ciekawi mnie info ze Zetory z 06 biorą oleum. Mój FXior z 06 też bierze. Jakaś wada fabryczna czy usterka?

 

mój też bierze jak się okazuje. widać tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma 300 KM i kupuje się je po to zeby ...zap.. jeździć szybko.

Wiec jak się trafi małe boom to nie ma co od razu skreślać takiego autka.

Ważne jest jak było zrobione.

Zgadzam się. Chociaż jak się ...zap... i zaliczy dzwona, to raczej z samochodu nie ma co zbierać, można ewentualnie go złożyć z trzech innych :P

 

A propo bezwypadkowości - niedawno oglądałem Toyote Celice VII TS, gdzie sprzedawca chwalił się że jest bezwypadkowa, nawet miernikiem grubości lakieru pokazywał że nie malowana. Ale co z tego, skoro lakier był w opłakanym stanie, mimo że widać że był potraktowany pastą polerską. Samochód w kolorze czarnym, w wielu miejscach białe rysy, obtarcia, jakieś wgięcia, odpryski na plastikach. Przygody parkingowe, stuczki zdarzają się każdemu, ale wolałbym kupić odmalowany samochód z ładnym lakierem jeżeli nie miałby żadnych poważnych "dzwonów", a lakiernik nie spaprałby roboty. Poza tym ludzie w ogłoszeniach często piszą że samochód jest bezwypadkowy a potem mówią "Nooo ja nim wypadku nie miałem" :whistle:

Edytowane przez Młynarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć V6tki biorą więcej niż rzędówki i boxery.

 

eeeeetam, to nie mozliwe, moja nie bierze - swoją drogą nie zastanawia Was ten dziwaczny kształt bagnetu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia

projektanta od bagnetów to powinni zwolnić.

Miarka obija sie o dolot blok silnika a jak już dotrze do mnie przed oczy to jest już suchy :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś? :P To wszystko zależy... w teorii V6 bierze więcej niż rzędowe, a w praktyce widać jest różnie. Na jakim oleju jeździsz? Może półsyntetyk?

 

 

Zalałem Motul x8100 5W40 syntetyk. Nie narzekam. Ale jak zacznie mi brać to przecież nie będę płakał. Liczy się ogień z rury ;-))) :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalałem Motul x8100 5W40 syntetyk. Nie narzekam. Ale jak zacznie mi brać to przecież nie będę płakał. Liczy się ogień z rury ;-))) :devil:

 

utaszo - druga miłość widzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć V6tki biorą więcej niż rzędówki i boxery.

 

dokładnie o tym juz tyle było powiedziane ze mozna książkę napisać :P heheh

 

utaszo - druga miłość widzę :D

 

:D taa a tydzien temu chciał d żyda ;):P

 

p.s.żeby nie było biała ładna jednak jak koledzy pisali to golasek:P podstawa to szpera/ TSC resze to zawsze mozna włożyć

 

 

Pzdr

Edytowane przez worm#21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...