Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

US miała xenon w opcji, a nawet jak miała xenon to bez spryskiwaczy i bez samopoziomowania. Bazowa wersja US miała felgi 17" i materiałowe fotele to xenony byś chciał ? :rolleyes2:

O reszcie to wiem, ale o xenonach nie wiedziałem ze w opcji występowały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O reszcie to wiem, ale o xenonach nie wiedziałem ze w opcji występowały :P

 

 

nie masz serwisówki ? byś tam zobaczył, że były dwie wersje świateł :) zresztą jak odpalisz allegro i poszukasz przednich lamp do 350Z to najczęściej są zwykłe.

 

@hot-rider

 

dodatki do 350Z ? jakie dodatki? chyba dywaniki :D to nie BMW, że można sobie każdą opcję indywidualnie dobierać i przebierać ;) Japończycy z reguły robią kilka wersji wyposażeniowych i ewentualnie można dobrać kilka opcji do każdej z nich typu felgi, czy lakier :D W US natomiast było więcej wersji wyposażeniowych, z tym ze wersja podstawowa wersja 350Z w EU to był prawie pełny wypas w US ;)(ale nawiasem mówiąc tam z kolei BMW nie pozwala na taką indywidualność jak w EU :D )

W przypadku 370Z jest podobnie, zerknij w katalog i będziesz widział jaki masz wybór "dodatków"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz serwisówki ? byś tam zobaczył, że były dwie wersje świateł :) zresztą jak odpalisz allegro i poszukasz przednich lamp do 350Z to najczęściej są zwykłe.

na allegro większość to xenony, ale na ebayu faktycznie można znaleźć lampy halogenowe...

a w servisówke nie zagłębiałem się aż tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jaka opcja

ja mam wersje US pełną i mam xenony

no i dalej moge sprzedac tyle ze jak juz to pilnie ( niestety kazdy chce auto na wymiane :)

Edytowane przez martinezx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki juz znalazlem

mam takie pytanie czy kazdy EU mial spryskiwacze??

bo biala europejka z Tarnowa ich nie ma

 

Jesli byla bita i taniej wyszlo zalozyz zderzak z US to moze tak byc. Jednak jesli ktos tak rzezbi to wiedz, ze co sie dzieje..

:shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli byla bita i taniej wyszlo zalozyz zderzak z US to moze tak byc. Jednak jesli ktos tak rzezbi to wiedz, ze co sie dzieje..

:shifty:

ale zderzak US pasuje DO EU?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy EU MUSI mieć spryskiwacze. Bo u nas jak jest Xenon to spryskiwacze i samopoziomowanie jest wymagane prawem. Wersje US z xenonem nie miały ani spryskiwaczy ani samopoziomowania (może w opcji były spryskiwacze ? tego nie wiem)

 

a zderzak pasuje, błotniki też (tylko w wersji US nie ma bocznych kierunków na błotnikach), tylny zderzak też pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tez lampy przeciwmgielnej z tylu

ale US samopoziomowanie ponoc ma - us maja ta obrysówke pomaranczowa

lampy na allegro ok 600 - 800

Edytowane przez martinezx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US na 100% nie ma samopoziomowania w lampach przed liftem - jak po, to nie wiem.

W miejscu przeciwmgielnej tylnej w US jest cofania czy pusto ?

 

cofania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja caly czas slyszalem ze zderzaki nie pasuja pomiedzy US a EU, bo ponoc sa inne wzmocnienia

zyłem w złym przekonaniu?

 

a to auto ktos moze zna? ogladal?

http://otomoto.pl/nissan-350-z-unikatowy-350z-okazja-C20157636.html

 

edit..

auto bite w usa 2 razy

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czemu ktos zmienial te rzeczy - chec tuningu, zmiany wygladu czy koniecznosc a przy okazji zmiana

dowiedz sie o VIN i sprawdz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Obserwuje dwie Z-tki chciałbym abyscie ocenili, a moze wiecie coś na tematy tych dwóch aut. W weekend zamierzam zobaczyć je w realu - jednak za wasza opinię również będe wdzieczny. Zaznaczam, ze osobiście nie wierze w nie bite auta.

Oto dwa linki:

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-gaz-lpg-sekwencja-C19906074.html

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-2005r-pack-manual-skora-bose-k-C20040447.html

 

Może wychwycicie jakieś detale, których ja nie widzę, a moze znacie te auta/oglądaliście...? Za wszelkie opinie bede bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obserwuje dwie Z-tki chciałbym abyscie ocenili, a moze wiecie coś na tematy tych dwóch aut. W weekend zamierzam zobaczyć je w realu - jednak za wasza opinię również będe wdzieczny. Zaznaczam, ze osobiście nie wierze w nie bite auta.

Oto dwa linki:

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-gaz-lpg-sekwencja-C19906074.html

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-2005r-pack-manual-skora-bose-k-C20040447.html

 

Może wychwycicie jakieś detale, których ja nie widzę, a moze znacie te auta/oglądaliście...? Za wszelkie opinie bede bardzo wdzięczny

 

drugi - wersja US, zderzak EU + wieśniacki (to moja subiektywna opinia) bodykit, jak sądze dodany w polsce (zderzak) więc był bity naokoło ? Wersja Pack ze zwykłymi hamulcami ? (pytajnik bo nie jestem dokładnie obeznany w tych wersjach US, co w której występowało) Do tego fotel kierowcy wydaje mi się mieć większy przebieg niż ten podany. To tak na szybko co mi wpadło w oko.

 

Pierwszy ma LPG więc nawet się nie wczuwałem w zdjęcia.

 

Oba to US, wiec koniecznie trzeba sprawdzić po VINie w Carfaxie żeby nie wtopić w szczepana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ właśnie sprzedaję dwa samochody to chciałem się podzielić pewnym spostrzeżeniem. W Polsce ludzie chcą kupić nowego mercedesa w cenie malucha. Sądzą, że sprzedawca będzie na tyle naiwny, że nie wie jaka jest cena rynkowa jego samochodu. A większość sprzedających zna tą cenę. Nie sprzedaje się samochodu 30% poniżej jego rynkowej wartości bez przyczyny.

W Polsce ludzie chcą dostać coś wyjątkowego w byle jakiej cenie. Zaryzykować, że kupią strucla niż dopłacić te kilka tysięcy pln, które są różnicą między samochodem dziwnym a dopieszczonym. Byle sprzęgło i rozrząd to już koszt kilku tysięcy, a przecież niektórzy sprzedający potrafią udowodnić, że wymienili niedawno te części. Widać, że wciąż naród jest biedny a przez to dwa razy traci bo musi ryzykować zamiast dopłacić trochę i mieć coś pewnego.

Pisze to ten co sam nie raz myślał, że oszczędzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, macie pewnie doświadczenie w temacie oglądania/kupowania/wynajdywania dobrych okazów, których pewnie jest niewiele jeśli chodzi o 350z w wersji z manualem i pochodzenia europejskiego w roczniku 2007 w górę. Noszę się z zamiarem zakupu Z-ki z rocznika '07 lub '08 w przyszłym sezonie w skrzyni ręcznej i europejczyku właśnie, miałby to być egzemplarz, który warto byłoby kupić nawet za większą kwotę, zadbany i niebity w miarę możliwości (jeśli to wogóle możliwe)

 

Myślicie, że to możliwe na polskim rynku, czy takie wyjątki szybko znajdują właścicieli, mimo ich znacząco wyższej ceny niż większość.

 

Mój Nissan jest jak najbardziej w porządku lecz już przy zakupie tego egzemplarza myślałem o wersji ostatniej tego modelu z większą mocą i w świeższym roczniku.

Edytowane przez MM-TECH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, macie pewnie doświadczenie w temacie oglądania/kupowania/wynajdywania dobrych okazów, których pewnie jest niewiele jeśli chodzi o 350z w wersji z manualem i pochodzenia europejskiego w roczniku 2007 w górę. Noszę się z zamiarem zakupu Z-ki z rocznika '07 lub '08 w przyszłym sezonie w skrzyni ręcznej i europejczyku właśnie, miałby to być egzemplarz, który warto byłoby kupić nawet za większą kwotę, zadbany i niebity w miarę możliwości (jeśli to wogóle możliwe)

 

Myślicie, że to możliwe na polskim rynku, czy takie wyjątki szybko znajdują właścicieli, mimo ich znacząco wyższej ceny niż większość.

 

Mój Nissan jest jak najbardziej w porządku lecz już przy zakupie tego egzemplarza myślałem o wersji ostatniej tego modelu z większą mocą i w świeższym roczniku.

 

Nie lepiej w takim razie trochę dołożyć i rozejrzeć się za 370z?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi - wersja US, zderzak EU + wieśniacki (to moja subiektywna opinia) bodykit, jak sądze dodany w polsce (zderzak) więc był bity naokoło ? Wersja Pack ze zwykłymi hamulcami ? (pytajnik bo nie jestem dokładnie obeznany w tych wersjach US, co w której występowało) Do tego fotel kierowcy wydaje mi się mieć większy przebieg niż ten podany. To tak na szybko co mi wpadło w oko.

 

Pierwszy ma LPG więc nawet się nie wczuwałem w zdjęcia.

 

Oba to US, wiec koniecznie trzeba sprawdzić po VINie w Carfaxie żeby nie wtopić w szczepana ;)

 

Tak drugi link jest nieco podejrzany. Ale co myślisz o pierwszym. Wiem ma gaz, a wiele osób jest tutaj przeciwnikami. i to również wersja amerykańska. W nawigacji peszy mnie ten blue screen... Moższ sie przyjżeć pierwszej opcji ? z góry thx

http://otomoto.pl/nissan-350-z-gaz-zamiana-zarejestrowany-C19040327.html

Edytowane przez kali1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak drugi link jest nieco podejrzany. Ale co myślisz o pierwszym. Wiem ma gaz, a wiele osób jest tutaj przeciwnikami. i to również wersja amerykańska. W nawigacji peszy mnie ten blue screen... Moższ sie przyjżeć pierwszej opcji ? z góry thx

http://otomoto.pl/nissan-350-z-gaz-zamiana-zarejestrowany-C19040327.html

 

Jak masz niedaleko możesz się przejechać, zobaczyć, jak nie weźmiesz to będziesz miał porównanie przy oglądaniu kolejnej zetki. Chociaż ja bym sobie dał spokój, bo za niewiele większe pieniądze będziesz miał wersję europejską. Lewy reflektor jest zaparowany, więc możliwe że jest pęknięty i będzie do wymiany. Nawigacja jest nieoryginalna.

Edytowane przez Młynarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...