Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

121125d1275291898-how-spot-rev-up-engine

 

po tym poznasz Rev Up'a oraz po obrotomierzu wyskalowanym wyżej niż standardowa zetka.

 

 

To czekaj bo ja za glupi jestem ...

A tego niebieskiego po czym poznales ze to DE??

Bo tam ani silnika tak gleboko nie widac ani zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aukcji masz napisane że ma 280 KM. Revup ma 300. Zdarza sie czesto ze w opisach DE po dolozeniu stożka ma 300 lub 350 koni ale nigdy na odwrot ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę kupował to na pewno powrzucam tutaj oferty bo widać wiedza duża tutaj na forum i łatwo wyłapujecie wszystkie ulepy. :thumbsup:

Na razie czytam i szkolę się ;)

Edytowane przez japanlove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż przebieg zdaje się być prawdziwy :) nie jest chyba aż taka zła. Miałbym blizej to z ciekawości bym ją obejrzał.

Dlaczego napisał, że możliwy powrót do domu na kołach? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zwróciłem uwagi :o

Muszę się dowiedzieć, jak wysokie opłaty czekają mnie za to auto, by mogło tutaj jedzic bezproblemowo.

No i w jakim stanie jest silnik i skrzynia w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jakby było bliżej też bym podjechał zoabczyć, może łyknął żeby mieć do upalania, a tak to nie chce mi sie z Krakowa d*py ruszyć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ten przód był jeszcze ładny, to bym pomyślał. Zależy mi bardziej na aucie do odratowania sensownymi środkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiety gral bezwypadkowa buda a oni chca do upalania. Masz przeciez tylko z boku przetarcie. Naprawisz za 2k

wyjdzie jeszcze ok 6k oplat jak wezmiemy rzeczoznawce

No chyba ze oplacony. 

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był należycie serwisowany, to nie będzie duży problem. Zorientuję się, jak sprawa wygląda :)

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli był należycie serwisowany, to nie będzie duży problem. Zorientuję się, jak sprawa wygląda :)

 

 

Wg aukcji Zeitwert 6'200 CHF czyli około 25 koła + Reparaturkosten 12'900 CHF czyli 50+ koła za naprawę, ciekawe co tam jest uwalone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gościa w żaden sposób nie można się dodzwonić, skrzynka głosowa zapchana. Próbowałem dzwonić od rana, by z ciekawości dopytać co z autem i jakie są koszta.

 

Ale reklame mu zrobiłeś :D cały czas numer zajęty. 

 

====

 

Jestem już po rozmowie, trochę inaczej zaczęła wyglądać po tym, jak powiedziałem, że znalazłem aukcję auta i wymieniłem z niej usterki. Auto ma jakieś problemy ze zbieżnością, trochę dziwi fakt, że nie jest ogarnięta, bo to zazwyczaj koszt poniżej stówki. Wnętrze, to widać ze zdjęć/ Silnik i skrzynia podobno ok, ale każdy tak mówi :P auto jest do opłat rzecz jasna :)

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zadna okazja

Co do naklejek na slupku, to powinny byc dwie. Jedna z cisnieniem opon a druga z rocznikiem chyba i czyms tam jeszcze, nie przygladalem sie. Co tylko utwierdza mnie w przekonaiu ze ta srebrna jest skladana z 2.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-sprzedam-lub-zamienie-ID6yzSc7.html#8295b911e9

a co jest z ta nie tak? Stoi juz 2 lata i nikt jej osrac nie chce

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co kojarze powinny być dwie najklejki, jak oglądałem odcinek 288 zakupu kontrolowanego, ale nie było dobrego ujęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te naklejki to może jest i jakiś trop, lecz dla mnie nie jest to np wyznacznikiem jakiegoś poważnego dzwonu i naprawy blacharskiej w tym akurat miejscu. :) Weźmy pod uwagę, że te auta mają już ponad 10lat i miały już różnych właścicieli. Zetka mogła być np cała malowana,bądź po prostu komuś się nie podobały i zostały usunięte. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te naklejki to może jest i jakiś trop, lecz dla mnie nie jest to np wyznacznikiem jakiegoś poważnego dzwonu i naprawy blacharskiej w tym akurat miejscu. :) Weźmy pod uwagę, że te auta mają już ponad 10lat i miały już różnych właścicieli. Zetka mogła być np cała malowana,bądź po prostu komuś się nie podobały i zostały usunięte. :)

No mogla byc cala malowana, tylko w ulepach za 30k raczej nikt nie odswieza lakieru, a bez powodu nikt tabliczek znamionowych nie zrywa. Sczegolnie jesli byla zerwana i niechlujnie przyklejona ponownie. Kiedys kupowalem auto, gdzie wlasnie wlasciciel malowal wneki drzwi z powodu korozji, tylko to bylo w rocznym aucie, a wlasciciel byl pedantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...