Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy jest tu ktoś z okolic Górnego Śląska, kto w przyszłości byłby w stanie zerknąć na potencjalną Ztke fachowym okiem? Oczywiście w grę wchodzi ew. zapłata za pomoc. Osoby znające temat 350Z z okolic baardzo prosiłbym o odezwanie się tu, czy na PW.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic konkretnie, zależy mi na "podłapaniu" kontaktu z ludźmi, co zobaczą przy ew. oględzinach to, czego ja nie dam rady dostrzec. W zasadzie jestem tylko zwykłym posiadaczem Golfa MK4, a przy droższej furze nie chce wbić się na mine.

Edytowane przez 10Wredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest to cos, tylko aston martin. Nie znasz sie. A to przypadkiem nie sprzedaje caly czas ta sama osoba?

btw jestem ciekaw co mowil lakiernik przy odbiorze auta

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co wrzucileś na poprzedniej stronie to taki trochę składak USA/EU. Ale wygląda w miarę dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazał nawet dokładnie tyłu auta, ale podpytałem o zdjęcia. USA z tego co pamiętam nie miało szpery i kontroli trakcji, temu napisałem składak :P nie chodziło o karoserię. Szkoda, że taka biedna wersja w szmatach zamiast skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usa byly rozne wersje. Byly nawet takie ze szpera, brembo i bose. Kontroli trakcji nie bylo tylko w podstawowej wersji. Zreszta po co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko,

350z EU DE, na zegarach przy włączaniu są dwa światełka ESP i taki obrazek "samochodu w poślizgu":

jak tutaj http://seology.com/shots/2013-05-08_09-05-30.jpeg

Czy po wyłączeniu ESP (świeci się wtedy kontrolka) trzyma jeszcze jakiś kaganiec czy tylko ABS zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość od Zetki ze Słupska nie wie, czy coś się działo z autem, typu dzwon czy stłuczka, udaje że nie wie, ale podejrzewa, że coś było :D

 

Dziwi mnie to, że ktoś kupuje auto "na pałę" lub szuka głupiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że taka biedna wersja w szmatach zamiast skórze.

W USA były różne wersje, ale jak auto nie ma skóry to na pewno w serii nie miało brembo i szpery. Nie jest do końca pewne bez sprawdzenia czy to pod samochodem czy na parkingu czy dana zeta z USA ma szperę, ale tym bym się nie przejmował, bo po 10-15 latach i tak jest z reguły mocno wytarta i czasami działa jak otwarty dyfer. Nawet jak kupisz zdrowe auto bez brembo to jest to łatwym kosztem do dodania, trochę gorzej ze skórami, bo fotel przykręcisz, ale zdaje się, że nie ma wiązki pod elektrykę do niego (podgrzewanie i przesuwanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten aston martin wcześniej był na innych blachach jak mnie pamięć nie myli, a raczej bym widział to "cudo" u siebie. Wcześniej przez bardzo długi czas sprzedawał to ktoś ciągle z tymi samymi zdjęciami, teraz są nowe - ale jak się mylę niech ktoś mnie poprawi. Chyba że została zarejestrowana w końcu i to ta sama osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazał nawet dokładnie tyłu auta, ale podpytałem o zdjęcia. USA z tego co pamiętam nie miało szpery i kontroli trakcji, temu napisałem składak :P nie chodziło o karoserię. Szkoda, że taka biedna wersja w szmatach zamiast skórze.

Tanio ci sprzedam czarne skórzane fotele z 2008 HR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazał nawet dokładnie tyłu auta, ale podpytałem o zdjęcia. USA z tego co pamiętam nie miało szpery i kontroli trakcji, temu napisałem składak :P nie chodziło o karoserię. Szkoda, że taka biedna wersja w szmatach zamiast skórze.

kolego patrick1989 zetka którą komentujesz należy do mnie, jest w bardzo dobrym stanie i technicznie i wizualnie.

chcesz kupić auto za 3 dychy a szkoda Ci na telefon tylko piszesz na olx.

po 1. nie każdy umieć zrobić pięknie wspaniałe zdjęcia żeby auto wyglądało jak z broszury reklamowej , tak jak umiałem tak zrobiłem.

po 2. jezeli dla Ciebie to składak bo wersje z usa nie miały kontroli trakcji to ok - myśl tak dalej

po 3. po co sie wypytujesz o wszystko a na koniec rozmowy wyjeżdżasz że to bieda bo z usa a jutro jedziesz po europe

po 4. nie wiem czy auto miało stłuczkę czy wypadek - nie mam miernika w oczach i nie chcę. dla mnie auto wygłada bardzo ładnie jedzie jak po sznurku wydaje pięknym dźwięk - nic wiecej do szczescia nie potrzeba.

po 5. brak Ci skóry? Facet za tysiaka kupisz komplet foteli i pierwszy lepszy elektryk Ci je podłaczy - jezeli tylko tego brak Ci do szczęścia

pozdrawiam i życzę szybkiego zakupu bo zbawka super

Edytowane przez fosgen0116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego patrick1989 zetka którą komentujesz należy do mnie, jest w bardzo dobrym stanie i technicznie i wizualnie.

chcesz kupić auto za 3 dychy a szkoda Ci na telefon tylko piszesz na olx.

po 1. nie każdy umieć zrobić pięknie wspaniałe zdjęcia żeby auto wyglądało jak z broszury reklamowej , tak jak umiałem tak zrobiłem.

po 2. jezeli dla Ciebie to składak bo wersje z usa nie miały kontroli trakcji to ok - myśl tak dalej

po 3. po co sie wypytujesz o wszystko a na koniec rozmowy wyjeżdżasz że to bieda bo z usa a jutro jedziesz po europe

po 4. nie wiem czy auto miało stłuczkę czy wypadek - nie mam miernika w oczach i nie chcę. dla mnie auto wygłada bardzo ładnie jedzie jak po sznurku wydaje pięknym dźwięk - nic wiecej do szczescia nie potrzeba.

po 5. brak Ci skóry? Facet za tysiaka kupisz komplet foteli i pierwszy lepszy elektryk Ci je podłaczy - jezeli tylko tego brak Ci do szczęścia

pozdrawiam i życzę szybkiego zakupu bo zbawka super

Nie chcesz sie zamienic za dupowoz w dizlu :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sie zamienic za dupowoz w dizlu :D?

a co masz ? e60 3.0 ? a może a6c6 3.0 ?

Edytowane przez fosgen0116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zadna okazja

Co do naklejek na slupku, to powinny byc dwie. Jedna z cisnieniem opon a druga z rocznikiem chyba i czyms tam jeszcze, nie przygladalem sie. Co tylko utwierdza mnie w przekonaiu ze ta srebrna jest skladana z 2.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-sprzedam-lub-zamienie-ID6yzSc7.html#8295b911e9

a co jest z ta nie tak? Stoi juz 2 lata i nikt jej osrac nie chce

 

A czy na pewno wg Ciebie to dowód na składaka z 2?Mógł samochód mieć mniejszą kolizję . Na mobile d.e sporo zetek ma sporo nie ma, jedne mają wyżej jedne niżej, Ktoś jak chce wyrobi sobie nową (tylko pytanie czy wyrobi się wtedy identycznie taką samą czy z podobnymi informacjami, ) Na podstawie samej naklejki nie można też stwierdzić o są 2, bankowo igła 

 

Ta o której pisałeś ta szara, to ta naklejka jest ciut niżej normalnie, i tam są informację odnośnie ciśnienia opon

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bylo odklejane, to znaczy ze bylo w tym miejscu malowane. Dlaczego bylo malowane? Nie wiem, wrozbita nie jestem, ale mozna rozwazac pare opcji. Jesli auto zdaleka wyglada jak ulep, a w dodatku ma postrzepiona naklejke znamionowa w tym miejscu, no to bardzo prawdopodobne ze dzwon doszedl az do tego miejsca, albo byla wstawiana cwiara. Wiadomo ze nie mozna skreslac auta tylko dlatego ze nie ma naklejki. Trzeba pojechac na zywo zobaczyc. Chociaz po ta srebrna to nawet by mi sie nie chcialo jechac za taka kase. Kazda naklejka znamionowa w aucie jest tak robiona, ze jak ja odkleisz to juz bedziesz mial problem przykleic. Oczywiscie sa patenty, suszareczki itd. ale zawsze jakis slad zostanie.

Od cisnienia jest nizej, ale ta znamionowa jest zaraz pod zamkiem. Jesli sa dwie, i nie widac zeby byly odklejane, to raczej nikt sie tam nie dotykal

Szara czy srebrna, nie wiadomo bo taki ulep. Z jednej storny szara z drugiej srebrna. W kazdym razie chodzi o ta za 30 eu z olx

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma kłopoty z zbieżnością i do dzisiaj tego nie ogarnął to może być to zj***na ćwiara?  Jestem ciekaw czy da się zrobić ćwiarę tak żeby mało kto się kapnął że samochód miał przeszczep

 

$_21.JPG

 

Niby tak, ale ktoś wymaluje, naklei dwie nowe, albo zapomni nakleić tą drugą, bo w aso sobie za to sporo krzyczą, chyba że ściągał do polerki, choć to raczej mało prawdopodobne

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...