Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem coś ciekawego, jeśli chodzi o zetkę, której właściciel niedawno się tutaj wypowiadał.

 

Ogłoszenie z Kraśnika:

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350z-2004-3-5-v6-super-auto-CID5-IDlUfYu.html#7db9ed2460

 

Ogłoszenie ze Słupska:

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350z-CID5-IDm0phA.html

 

auto wygląda na identyczne, coś szybko idzie na sprzedaż, może właściciel napisze dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak ... byłoby mnie stać ale nie wiem, czy aż tyle chcę wykładać.

Opony aż takie drogie nie są ... pytanie kto co lubi .. ja i tak wolałbym 17.

 

 

Do wersji z brembo 17 nie wsadzisz , czy się mylę ? Do tego zetka na 17stkach wygląda tragicznie wg mnie, 18 to minimum

A dobre oponki 18stki to wydatek rzędu 2-3 tyś w zależności od firmy. A jak zacznie się zabawa w delikatne upiększanie samochodu, to przygotuj sobie 10+, i kolejne 10 na ewentualne rzeczy o których koledzy wyżej napisali bo nie zawsze będziesz wiedział jak poprzednik dbał o auto i pewne rzeczy kiedyś wyjdą. Ja mało robię kilometrów, przez 6 miesięcy 2,5 tyś km, a pełny bak starcza czasem na 2 dni   :)

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US wersja ma mniejsze zaciski i mogą jeździć na 17", EU to minimum 18". Przy zakupie nawet "igły", jak mogłoby się wydawać, trzeba doliczyć niespodziewane koszty serwisowania. Kupujesz auto sportowe, z latami na karku - będzie co przy nim robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mniej defetyzmu, więcej optymizmu :)

Edytowane przez Pieraś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mniej defetyzmu, więcej optymizmu :)

 

 

To nie defetyzm tylko, każdy kto ma Z powie Ci to samo bo tak jest ;) 

A o 17'kach zapomnij. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem. Anyway 2k dla 18" to nie problem. Nie zrozumcie mnie źle ale trochę sceptycyzm tu się wyczuwa .... trochę opinii tu jest nt. tych aut z ogłoszeń ale mało kiedy wyczytać można fakty z realnych oględzin, a więcej tekstów "na pewno bity", "niezły składak" ... chyba, że piszecie tak dla siebie, a nie by ewentualnie doradzić "napaleńcom" - mam nadzieję, że odbierzecie to konstruktywnie.

Anyway .... nie zniechęcam się, obserwuję ogłoszenia. Może coś dla siebie znajdę, a może nie ... co ma być to będzie :ball:

 

 

P.S. Mając VIN amerykańca będzie historia w carfaxie?

Edytowane przez Pieraś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, rozumiem. Anyway 2k dla 18" to nie problem. Nie zrozumcie mnie źle ale trochę sceptycyzm tu się wyczuwa .... trochę opinii tu jest nt. tych aut z ogłoszeń ale mało kiedy wyczytać można fakty z realnych oględzin, a więcej tekstów "na pewno bity", "niezły składak" ... chyba, że piszecie tak dla siebie, a nie by ewentualnie doradzić "napaleńcom" - mam nadzieję, że odbierzecie to konstruktywnie.

Anyway .... nie zniechęcam się, obserwuję ogłoszenia. Może coś dla siebie znajdę, a może nie ... co ma być to będzie :ball:

 

 

P.S. Mając VIN amerykańca będzie historia w carfaxie?

 

Skąd biorą się takie madrale to nie ogarniam co tydzień nowy z pomysłem na wychowanie userow, polecam forum niań i opiekunek : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrus, a ja z kolei polecam więcej kultury ... ciekawe dlaczego "co tydzień nowy z pomysłem na wychowanie".

To już taki zatwardziały, że nie potrafisz wyciągnąć konstruktywnych wniosków? Come on ... czuję się powoli jak wśród negatywną sławą okrzykniętych fanów BMW. Mam nadzieję, że się mylę.

Edytowane przez Pieraś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź chociaż pojedz zobacz jedna, zobacz jak to wygląda i dopiero potem sie wypowiadaj. Tylko wez ze sobą mechanika i blacharza bo wtopisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zdecyduje to skorzystam ze zdalnej / płatnej pomocy ... z ZG to wszedzie daleko jak patrze na ogłoszenia, więc lepiej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam,  że też już o tym myślałem. Samo to co pisaliście o naklejkach na słupku to może być dość specyficzna wiedza i dla takich firm. Pewnie sprawdzają, czy mechanicznie jest ok i stan blacharki ... nie mam niestety doświadczenia z takimi firmami. Galanta sam sprawdzałem ale to miałem 70km od domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrus, a ja z kolei polecam więcej kultury ... ciekawe dlaczego "co tydzień nowy z pomysłem na wychowanie".

To już taki zatwardziały, że nie potrafisz wyciągnąć konstruktywnych wniosków? Come on ... czuję się powoli jak wśród negatywną sławą okrzykniętych fanów BMW. Mam nadzieję, że się mylę.

 

 

Lubie takich gornolotnych mówców i jeszcze ich obserwować w środowisku internetu. Twierdzacych ze sa sciezka wlasciwa i lepsza bo wiekszosc robi tak jak on. Powodzenia w szukaniu i filozofowaniu.

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na Base, a nie pamiętam jak tamta ze szpachlem na dachu była wyposażona, ale cena była podobna.

Podoba mi się kolor lakieru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam tamta miała chyba przyciemnione szyby i inne felgi, ale nie dam sobie ręki uciąć.. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie kojarzę żeby to auto było już wystawiane, co ciekawe ma tył lampy po lifcie, które tanie nie są. Przyciski na kierze można dołożyć, do tempomatu potrzebny jest jeden czujnik przy pedale sprzęgła i wgranie softu do kompa (Coobcio bo ASO nie ogarnie). Do sterowania radiem wiązka na 99% jest więc nie ma problemu. Wiązka do sterowania foteli skórzanych też powinna być (w wersjach EU jest) jak komuś lepiej trzymające i bardziej praktyczne szmaciaki nie pasują. Także biedną wersją bym się nie przejmował jak komuś ogółem wersja US odpowiada (brak brembo, szpery i ESP). Bardziej bym się martwił ile prawdy w tym "bezwypadkowy" jest i w jakim jest stanie skoro autohandel to pcha w świat dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...