Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wersji Usa bez Esp napewno bylo wiele razy walkowane ale prosilbym tylko o ktorka odpowiedz . Tak wersja bez esp po prostu nie posiada tej kontroli czy nie posiada mozliwosci jej wylaczenia ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jej nie ma, nie ma też szpery, czyli bokiem nie polatasz, no chyba że mieląc jednym kołem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrus dziękuję za Twoją opinię.

Jest jeszcze jedna ważna sprawa czy to ma być Twoje jedyne auto do jazdy na co dzień czy tylko w weekend no i jak dużo km będziesz robił

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odratowania, czy wie ktoś coś więcej o nim?

Podobno bezwypadkowy, mi się wydaje, że lewy tylny błotnik ma inny kolor w porównaniu do drzwi.

 

https://www.olx.pl/oferta/jedyny-taki-nissan-350z-CID5-IDm8LRY.html

Jak to jest bezwypadkowe to ja jestem swiety. Nie napalaj sie byle co. A szpera kosztuje 500-700zl i wchodzi p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto naprawde godne uwagi nie ma osoby ktora sie nie obejrzy za nim jadac przez miasto czy tez stojadz na parkingu.

 

 miszcz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odratowania, czy wie ktoś coś więcej o nim?

Podobno bezwypadkowy, mi się wydaje, że lewy tylny błotnik ma inny kolor w porównaniu do drzwi.

 

https://www.olx.pl/oferta/jedyny-taki-nissan-350z-CID5-IDm8LRY.html

Odratowanie tego wyjdzie drożej niż pomalowanie całej 350Z, która ma wszystkie progi i zderzaki... tylne błotniki klepane młotkiem w stodole 7 razy + rejestracja D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisnąłem bardziej o różnice w odcieniach.

Dowiedziałem się, że sprzedający auto kupił jak był na nim lód i śnieg, odpalił, zapłacił i pojechał.

 

True story :D nie spodziewałem się takiej szczerości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja po takich informacjach otwieram piwko i przestaję się interesować. Może i tak było, może nie... kupił tanio. Może faktycznie lepiej wziąć tego poobijanego za 26, zrobisz sobie lakier po swojemu na całym aucie i przynajmniej będziesz wiedział co jest pod spodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecale 2 lata temu byl do sprzedania revup wersja eu z polskiego salonu z malowanym blotnikiem. Wystawiony za 35tys...Oczywiscie nie kupilem bo bylem za wolny, tydzien potem ktos go wystawil za 40. Tez sie spoznilem. Jesli ma to byc auto na lata, czekac, nie napalac sie. W koncu sie cos trafi. A jak sie trafi to jechac od razu. Te ulepy co teraz sa to jest smiechu warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odratowania, czy wie ktoś coś więcej o nim?

Podobno bezwypadkowy, mi się wydaje, że lewy tylny błotnik ma inny kolor w porównaniu do drzwi.

 

https://www.olx.pl/oferta/jedyny-taki-nissan-350z-CID5-IDm8LRY.html

A czy ta zetka nie była w tamtym roku też na allegro? Coś mi świtają zdjęcia, i wtedy w opisie się chwalił że zdjęcia wykonane przez profesjonalne studio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wersji z brembo 17 nie wsadzisz , czy się mylę ? Do tego zetka na 17stkach wygląda tragicznie wg mnie, 18 to minimum

A dobre oponki 18stki to wydatek rzędu 2-3 tyś w zależności od firmy. A jak zacznie się zabawa w delikatne upiększanie samochodu, to przygotuj sobie 10+, i kolejne 10 na ewentualne rzeczy o których koledzy wyżej napisali bo nie zawsze będziesz wiedział jak poprzednik dbał o auto i pewne rzeczy kiedyś wyjdą. Ja mało robię kilometrów, przez 6 miesięcy 2,5 tyś km, a pełny bak starcza czasem na 2 dni   :)

Wsadzisz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-bezwypadek-ID6yRnUD.html

Wg. raportu o aucie ten wyglądał całkiem inaczej.

Wyglądał tak https://img37.otomoto.pl/images_otomotopl/847022251_1_1080x720_bezwypadek-glogow_rev020.jpg

 

Chyba, że wszędzie wali ten sam VIN.

Edytowane przez Pieraś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, bez obrazy nowych uzytkowników, bo stara gwardia mnie zrozumie, ale to co niektórzy tu wrzucają i to co chcą kupić to jakiś dramat..

Ludzie, przecież niektóre z tych samochodów nawet WIZUALNIE (i to na zdjęciach...) nie zachęcają do zakupu to strach pomyśleć co okaże się na miejscu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty patrick1989 nie miałeś go oglądać na żywo? Poza przebiegiem i obtarciem to może być jedyna sensowna sztuka w takich pieniądzach. Nawet jak w przyszłości remont pieca się zrobi (ok 10tyś zł) to nie wyjdzie to zły interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem. Wrzucalem nawet krótki opis i foty. Duza inwestycja. Malowanie całego auto, akcyza. Nie wiadomo jeszcze co ze zbieżnością. Czekam na informację od sprzedającego, bo wstępnie się z nim ugadałem.

auta*

Do wymiany tez drzwi i blotnik, bo nie ma co tego rzeźbić i okladac tona szpachlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny interes. Ponad 40k za przedliftowa zetke z przebiegiem 350k

jak to liczysz już z kosztem remontu pieca to przebieg na piecu będziesz miał 0 właściwie więc za 40k to zły interes? Skoro tylu tu chętnych ostatnio na zakup Zetki za 30k to w czym innym chcesz wybierać :D? Ta może chociaż polata z rok bez generalnego remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ostatnio Revup z zabitym silnikiem za 25k, mały przebieg europa ładna buda... trochę słabo zaczynać przygodę od wymiany/remontu silnika, ale to był dobry zakup. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...