Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie oczekuj, ze kupisz dobrego 350Z za cene w okolicach 40tys zł, więc nie dziw się, że to sa egzepmlarze po przygodach. Dlaczego ludzie kupujący w PL samochody oglądają ogłoszenia z autami w normalnej cenie, potem jadą oglądać na żywo najtańsze i narzekają, że są złe ?

 

Ludzkie pieniądze za 350Z z początku produkcji to 50tys. za 35-40tys masz przeszczep. Jeśli nei odpowiada Ci walony za 35tys to za ile byś go chciał ? za 25tys ?

 

 

masz racje, zresztą dużo aut a allegro sporo tam wisi i nawet totalna obniżka nie pomaga.

Wiadomo, że nikt nie lubi tracić pieniędzy i dobrego auta za małe pieniadze nie odda. Nie ogladałem dużo Zetek na zywo, ale po zapoznaniu się z moim samochodem juz na zdjęciach z allegro mogę wychwycić niezgodności.

Moja Zetka też jest z USA i co z tego??! Na torze objezdzam te z EU, zawieszenie jest ok, silnik tez - oczywicie hamulce nie sa fantastyczne. Przed zakupem sprawdziłem carfax i wiele się nie zastanawiałem. Przed zakupem dobrze jest zabrac kogoś kto uzywa tego samochodu, będzie wiedział wiecej niz niejeden pan Henio z warsztatu.

 

Oczywiście to moje subiektywne wywody i miłość do tego auta:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze EU w granicach 50tys, a US kolo 40tys...celuje tylko i wylacznie w EU z twardym dachem kolo 50tys, tylko powiedzcie mi teraz czy nie lepiej w podobnej kasie wziac US z 2005-2006 roku? jednak to 3lata mlodsze auto, ale znowu US to US i na dodatek podobno modele po lifcie juz nie jezdza tak samo dobrze jak z poczatku lat produkcji.

Co do tego z pakietem Nismo ktorego smarowalem dwa posty wyzej to to ten z linku ponizej bo zapomnialem dodac:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-pakiet-nismo-brembo-polecam-C21087962.html

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w modelach po `06 jest ta `elektroszpera` a nie mechaniczna szpera

co do auta w/w to jest wystawiony w 2 komisach :) i panowie z 1 za kwote 43tys. lekko sie zdziwili, ze te same auto wystawione jest za 39tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten egzemplarz jest wam znany?:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-z33-czarny-mat-3-5-v6-pack-C20972860.html

Jak to jest z ta folia? ogolnie nie podoba mi sie ten mat, ale czy idzie ja bezinwazyjnie usunac? cos kiedys czytalem ze jak jest dobra folia i auto bylo wczesniej malowane to moze folia odjesc razem z lakierem...no i ta galka jakos tak nieprzecietnie zjechana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie czy nieladnie, mi sie nie podoba, wole jak sie auto blyszczy, poza tym sam fakt ze jest to FOLIA jakos do mnie nie przemawia, widzialem juz auta oklejone folia na zywo i na rantach po jakims czasie to wszystko odchodzilo a przede wszystkim przy nadkolach, progach i drzwiach, poprostu zmienne warunki robia swoje..

Teraz pytanie czy ktos zna to auto i czy wie moze cos wiecej na jego temat? Moze ktos juz je ogladal na zywo i ma juz swoje zdanie odnosnie tego egzeplarza?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem zainteresowany zakupem 350z i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat samochodu z bielska-białej,

Jeśli ktoś mógłby przybliżyć mi bardziej ten samochodzik.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem zainteresowany zakupem 350z i chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat samochodu z bielska-białej,

Jeśli ktoś mógłby przybliżyć mi bardziej ten samochodzik.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie

Czy tylko ja nie znam tego sławnego 350z z bielsko-białej? :D

Może jakiś link do aukcji czy coś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No własnie nie znam TEJ zetki i źle mi z tym, że wszyscy wiedzą, a ja nie :( :( :P:D

 

pocieszę Cię ;) ja też nie znam TEJ zetki. Pewnie dlatego, że nad morzem mieszkam i do Bielska daleko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pocieszę Cię ;) ja też nie znam TEJ zetki. Pewnie dlatego, że nad morzem mieszkam i do Bielska daleko :(

 

 

No to przynajmniej nie sama, tylko w dobrym towarzystwie nie wiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że niejasno się określiłem w moim pierwszym forumowym poście.

http://moto.allegro....1884915501.html

napisałem "o samochodzie z bielska" gdyż w tym poście parę stron temu ktoś już się wypowiedział na temat tego samochodu

chcę kupić drugi samochód dla siebie i hmm... niekoniecznie chcę wydawać parę stów jeśli przede mną ktoś go już zabrał do ASO

Edytowane przez zerocool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj..pisałem na poprzedniej stronie o niej

ten pierwszy z bielska walony w prawy przod

dzisiaj bylem go ogladac...wiec tak:

jezeli ktos nie ma duzych wymagan i nie jest esteta to auto jest w dobrych pieniadzach.

mechanicznie wszystko ok, ale wizualnie juz nie bardzo...byl caly malowany przez partaczy którzy nawet uszczelek nie oszczedzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak - obejrzałem tą "słynną" 350 z bielska - prawy błotnik z tyłu - czujnik lakieru poza skalą, maska malowana 3 razy, błotniki przednie - czujnik w górnej granicy skali :) drzwi kierowcy nieudolnie wyklepane i pomalowane. Jedyne co ma dwie warstwy lakieru to dach. Auto pomalowane przez niechlujnego lakiernika. Technicznie jak powiedział przedmówca bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co warto dodac do powyzszej wypowiedzi, ze cos nie tak jest z hamulcami...niby brembo ale pedał hamulca twardy i hamuje bardzo kiepsko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europejka za 32tys?....wiadomo ze nie ma sie co spodziewac cudow :)

A teraz takie pytanie do Was...za ta sama kase wolelibyscie kupic europejke z 2003roku czy Stany z 2006-7r.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdziłem EU i USA, powiem tak:

oprócz brembo nie czuje różnicy...

kupiłem wersje USA i jedyne czego nie mam to brembo/spryskiwaczy i sterowania radiiem..

 

 

to ze usa sa po przejsciach to bym tez uwazał, bo można znalesc bezwypadkowe egzemplarze

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europejka za 32tys?....wiadomo ze nie ma sie co spodziewac cudow :)

A teraz takie pytanie do Was...za ta sama kase wolelibyscie kupic europejke z 2003roku czy Stany z 2006-7r.??

 

Ja bym wolał europejkę. Łatwiej ją później sprzedać, jest też wolna od naleciałości wersji USA, wspominany wiele razy licznik w milach, temperatura w farenhajtach, spalanie w galonach, brak hamulcow brembo, brak spryskiwaczy, symetryczne reflektory bez samopoziomowania, wątpliwości co do bezwypadkowości. Fakt rocznikowo EU będzie starsza. Też miałem ten dylemat - wersja EU przed liftem czy US po lifcie. Wybrałem europejkę. Ale każdy ma inne podejście do tego tematu, więc to chyba kwestia tego jakie argumenty do kogo trafiają. Podsumowując odpowiedź powinna wg mnie brzmieć, niech każdy kupi taką zetkę w jakiej będzie się najlepiej czuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak kwestia hamulców to 5-8tys. w zaleznosci od kitu i mozemy miec jeszcze bardziej efektywne hamowanie niz ori brembo..(wilwood/tarox/d2)

wiec ten argument na mnie nie dziala

zwykłe zaciski tez sa skuteczne

 

spryski mozna sobie zamontowac a swiatła zmienic...

wszystko mozna, wiec rada dla wszystkich jezeli masz pewnego amerykanca i niepewnego EU to bierz hamburgera:)

 

wolabys rozwalonego EU od bezwypadkowego USA??????

czemu piszesz niepewnego USA?? jedziesz sprawdzasz i wiesz czy pewny czy nie, dodatkowo masz carfax..a u nas co masz?? zapewnienie sprzedajacego??` Panie laleczka`

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Bezwypadkowe to tylko znalazłem 2 oba z salonu PL a oglądałem ich przez 2 lata ho.. ho może więcej.

Róznic jest multum było to już tu wałkowane setki razy, są jeszcze inne aspekty tej sprawy, nie wiem czy wiesz np. jakie mogą być konsekwencje stłuczki w nocy będąc właścicielem samochodu z takimi światłami jak się dobry prawnik dobierze do doopy takiego właściciela.

Każdy robi jak uważa.

Zamiast tej jałowej dyskusji może zaprezentuj auto.

 

jezdziłem EU i USA, powiem tak:

oprócz brembo nie czuje różnicy...

kupiłem wersje USA i jedyne czego nie mam to brembo/spryskiwaczy i sterowania radiiem..

 

 

to ze usa sa po przejsciach to bym tez uwazał, bo można znalesc bezwypadkowe egzemplarze

Edytowane przez andrzej6411
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...