Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja też bym się nie pchał w auto w którym zamiast się cieszyć z niego to wyrywasz sobie włosy jak i u kogo i za ile go doprowadzić do porządku.. uważam że lepiej jest dozbierać na spokojnie i wziąć jakąś bardziej zadbaną sztukę z potencjałem. No ale jak ktoś woli dać teraz 30 a potem dokładać 15 powoli od warsztatu do warsztatu to też jest to jakaś droga, zależy jeszcze jaki efekt końcowy chcemy osiągnąć.. czy to ma być auto tylko do katowania w weekend, czy wymuskana perełka bez skazy do lansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I opis tego infi jakis w miare sensowny, bo przy niektorych opisach z350 to Mirek handlarz moze poklony bic za fantazje. Ja doradzam na poczatek komus kupic cos sprawnego, jesli nie ma sie pojecia, bo ja kiedys kupilem zabawke uszkodzona za 40tysi (uzywana taka 120tys, nowa 500) i ogarnialem temat 2lata, zamiast sie cieszyc uzytkowaniem, fakt na koniec wyszlo cos bardzo custom extra, ale sama naprawa i przerobki wyszly z 60tysi no i w silniku ford cobra proboss V8 gt40 jestem juz mocny (rok walki)

Edytowane przez Kazik_R52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G35 okrutnie mi się nie podoba. Nad tamtą zetką nadal intensywnie myślę i czekam na info od właściela, bo buda mimo przebiegu, wydaje się być kompletnie bezwypadkowa. Przy okazji malowania, trzeba zrobić konserwację podłogi. Wtedy wiem, co mam. Widziałem, że jeździł na oleju 5W40, pewnie stan oleju i interwały wymiany były też pilnowane, to silnik się trzyma dzielnie mimo przebiegu.

 

Fotel nie był wymieniany, tylko potraktowany jakąś chemia. Pewnie jakiś spray koloryzujący, do regeneracji skór.

 

Ale, jak pojawi się coś sensownego, co oczywiście nie będę się oglądał. Jestem bez auta od 2 tygodni, sezon nadchodzi, coś trzeba kupić :)

Auto chce doprowadzić do stanu bliskiego ideałowi i cieszyć się nim przez lata.

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do katowania nie ma co kupowac perelki, bo predzej czy pozniej i tak sie zgruzuje

Zawsze mozna pojsc na maly kompromis

http://allegro.pl/show_item.php?item=6814059459#thumb/4

Inf poliftowy lampy przedlift tył miał jakąś przygodę jak to inf z Usa

Ale auto ogólnie bardzo fajnie się prezentuje na zdjeciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki, czy znaczki Nissan'a z przodu i z tyłu auta są klejone, jak w Nissanie GT-R, czy są wciskane na trzpieniach w jakieś dziurki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczki się nie różnią, przedni zderzak ma trochę inny dół. Różnice pre vs polift, to ledy z tyłu, inny zderzak i światła z przodu, trochę inne wnętrze. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podoba mi się bez, ale dobrze myślisz, te szczegóły chciałem ustalić :)


Wygląda ciekawie.
https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-premium-pack-brembo-europa-ID6yTOFr.html

Jak ktoś ma blisko, warto obejrzeć. Ja niestety mam 600km i nie dysponuje taka gotówka na te chwilę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-perfekcyjny-1wlas-przez-12lat-film-jedyny-taki-w-pl-ew-zamiana-ID6yPCax.html#8295b911e9

okazja jedyny taki zobacz dla kolekcjonera felgi za 25k

Jak by kogos interesowalo to arcydzielo z chinkimi felgami za 1000zl to moge podjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka perelka dla kolekcjonera a ciebie nie interesuje. Chyba juz byl wystawiony albo go widzialem na miescie kiedys bo kojaze tego raka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób ja widziało bo od forumowicza, zrobił dużo to i sobie ceni nic w tym szczególnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja tez byla od forumowicza a szpachle to chyba w betoniarce mieszali. Wachacz posmarkany elektroda, gdzie nowy kosztuje 100zl. Szkoda ze sie dopwiedzialem o tym dopiero przy sprzedazy, bo bym sie tak nie rozpedzal :P 47k za przedliftowa zetke, cala malowana to jakies 5k za duzo. Ostatnio za tyle znajomy pogonil ladnego revupa. Ja wiem ze moze i dobra sztuka, ale wiem tez jakie ludzie maja podejscie przy kupnie auta

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...