Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób ja widziało bo od forumowicza, zrobił dużo to i sobie ceni nic w tym szczególnego...

 

Skoro wiele osób widziało to czemu jej nikt nie kupił?

Moim zdaniem 47k za ładną zdrową zetkę bez wkładu to normlana cena, przypuszczam, że 2 do urwania... Ja osobiście wolałbym kupić taką, niż za 35 i włożyć 10 (normalny scenariusz), sprzęgło, opony kilka poprawek i poszłooo... Fakt, że na taki kolor trzeba znaleźć amatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiele osób widziało to czemu jej nikt nie kupił?

Moim zdaniem 47k za ładną zdrową zetkę bez wkładu to normlana cena, przypuszczam, że 2 do urwania... Ja osobiście wolałbym kupić taką, niż za 35 i włożyć 10 (normalny scenariusz), sprzęgło, opony kilka poprawek i poszłooo... Fakt, że na taki kolor trzeba znaleźć amatora. 

 

Zgadzam się! 

 

A mi osobiście kolor się podoba - fajny nienudny kolor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś potwierdza, że coś z autem jest nie tak?

 

 

Ktoś potwierdza, że coś z autem jest nie tak?

Kojarzy ktoś tego mientuska, coś wie o nim? Kogoś z forum?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6624152583

Opowiadali mi o nim kupcy którzy dzwonili po mojego, mówili o szpachli na dachu i wychodzącej miejscami rdzy. Ile w tym prawdy nie wiem.

http://allearchiwum.pl/nissan_350_z-6624152583.html

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95 000 km jasne przy takiej demolce wnętrza...

 

  •  
Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym tego rozbitka z niemiec za 25 wziąć, ten słabo oklejony, pewnie pod folią taki sam gnój jak w środku, wygląda na mocno zmęczoną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem, bo do BDG mam blisko. Ktos juz chce wplacac zadatek i jedzie po niego z Gorzowa, 2 osoby w kolejce i ja xD

 

Auto całe do malowania pod folia. Właściciel mówił, że zbytnio sie nie zna na tym aucie. Jezdzil 8 lat i sluzylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ktos juz chce wplacac zadatek i jedzie po niego z Gorzowa, 2 osoby w kolejce i ja xD

standrad :D

Najlepiej to sobie chyba ustawic powiadomienia na telefon jak sie cos pojawi, i jak bedzie okazja to od razu wplacac zaliczke :P

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rozbitka to miałbym obawy. Przecież ktoś mógł go po kosztach zrobic i sprzedać z większym zyskiem. Cos tam moze byc grubszego. Ale tak tylko głośno mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Licznikiem jezdzisz?

 

Nie licznikiem nie jeżdżę ale jak ktoś już kantuje na przebiegu, ewentualnie jak ktoś zapuścił tak auto w środku to czego się spodziewać, cena pewnie adekwatna do stanu - nie tknął bym, A ty co i rusz popychasz nowych "bierzcie" czemu sam nie wezmiesz ? czemu sam sprzedałeś po tak krótkim czasie ? Nawet nie pojeździłeś tym autem porządnie, a podkręcasz "wszystkich co maja max 30k i spodziewają się cudów" każdy wie dobrze ze to są trupy do ewentualnego odratowania, a jak sprzedaje chlop co wlozyl dobra kase i ma auto "bez wkladu" to nie moze sprzedac, bo reszta szuka HR EU najlepiej do 25k...

 

Masakra...

 

PS nie wmówi mi nikt, że metalowe szyny od fotela kierowcy powinny być zardzewiałe... reasumując taak wpłacajcie zaliczki :D:D

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje kupującym jak tak czytam te posty :( Jak dobrze że to za mną! ;)

 

HR-ek jeden tylko na otomoto! Ktoś oglądał? Jak silnik zdrowy, auto niepopowodziowe i nie składane z dwóch to brać!!! (jesli komus automat odpowiada - po modzie u Coobcia bedzie za***rdalac). Kolorek też niespotykany. Zastanawia mnie tylko dlaczego hample zwykle a kiera w pelni funkcja? ... nie znam sie, moze byly takie wersje.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yUb6p.html#1fb9362e10

 

PS. 2000-3000 do stargowania jak sie ktos zna ;)

PS2. Skórzane fotele i felgi Rays jak ktos chce do niego to tanio sprzedam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licznikiem nie jeżdżę ale jak ktoś już kantuje na przebiegu, ewentualnie jak ktoś zapuścił tak auto w środku to czego się spodziewać, cena pewnie adekwatna do stanu - nie tknął bym, A ty co i rusz popychasz nowych "bierzcie" czemu sam nie wezmiesz ? czemu sam sprzedałeś po tak krótkim czasie ? Nawet nie pojeździłeś tym autem porządnie, a podkręcasz "wszystkich co maja max 30k i spodziewają się cudów" każdy wie dobrze ze to są trupy do ewentualnego odratowania, a jak sprzedaje chlop co wlozyl dobra kase i ma auto "bez wkladu" to nie moze sprzedac, bo reszta szuka HR EU najlepiej do 25k...

 

Masakra...

 

PS nie wmówi mi nikt, że metalowe szyny od fotela kierowcy powinny być zardzewiałe... reasumując taak wpłacajcie zaliczki :D:D

Bo zazwyczaj jezdze autami pare msc i sprzedaje, ale akurat ze zetke sprzedalem to do dzisiaj zaluje. Nie kupie, bo najpierw musze sprzedaz inne auto, a potem bede sie rozgladal. Zardzewiale szyny sie zdazaja. Wystarczy ze ktos sie wpierdala z buciorami w sniegu i gotowe. Auto jak zerzywiscie jest doinwestowane i ladne to szybko zejdzie, a jesli mowisz o tym mietowym zlomie za kosmiczna cene, no to nie dziwne ze jeszce stoi. Ja tu nikogo nie podkrecam. lepiej kupic ori eu za 28 niz wyruchanego amerykanca za tyle samo. Zreszta nie bez powodu auto stoi pare godzin a ma juz paru kupcow. Myslalem ze takie samochody nie kupuja janusze, dla ktorych wystarczy ze jest ladny, a potem po kupnie trzeba wladowac 5 czy 10k. Co z tego ze sa zardzewiale szyny, poprzecierane fotele, galka i kiera jak mechanicznie moze byc w za***istym stanie.

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, by obejrzeć auto, a nie od razu demonizować, no chyba że ewidentnie krzywe i widać, że ulep. Tu pewności nie ma.

Jedyna weryfikacja, obejrzeć na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to puduszka w fotelu byla wywalona, wiec musial sie mocno obetrzec albo dostal strzala w bok, wiec mozliwe ze banan. Trzeba by bylo sie jeszcze przyjrzec kurtynom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to puduszka w fotelu byla wywalona, wiec musial sie mocno obetrzec albo dostal strzala w bok, wiec mozliwe ze banan. Trzeba by bylo sie jeszcze przyjrzec kurtynom

 O czym ty piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 O czym ty piszesz?

o bocznej poduszcze powietrznej w fotelu. Nie widzisz jak jest poszyty fotel w tym miejscu?

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa myślałem, że piszesz o granatowej... to trup po całości, gnój w środku, gnój pod folią, zgaduję, że gnój pod maską też się znajdzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gnoj ale moze chociaz zdrowa mechanicznie. Za taka kase nie ma co oczekiwac cudow. Po wikendzie sie okaze czy jest tragicznie czy nie. Jesli jej nikt nie wezmie za 28 to trup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...