Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chyba ma nalatane z pół miliona 

 

Ja mam u siebie 200 tyś i przetarty tylko boczek od ocierania się przy wsiadaniu :D

 

EDIT: mowa oczywiscie o tym macie za 28k 

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrze w tej w czarnym macie wygląda gorzej niż w tej z 300 tyś przebiegu... ale trzeba przyznać że przynajmniej zdjęcia uczciwe. Do tego co już opisaliście to jeszcze mocowanie lewego siłownika tylnej klapy jest zamontowane do góry nogami przez co cała klapa krzywo leży cała > https://img39.otomoto.pl/images_otomotopl/848324023_12_1080x720.jpg No i kierunki z tyłu są z amerykańca wstawione, brak przeciwmgielnego

Z plusów to obroty ma na poziomie 800 więc albo noga na gazie leżała albo auto po modzeniu uprevem :)

Edytowane przez Szachi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedno pytanie .. jak sie pokonuje progi spowalniajace z seryjnym zawieszeniem Zki?

Nie ma wiekszego problemu by przejehac na wprost?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedno pytanie .. jak sie pokonuje progi spowalniajace z seryjnym zawieszeniem Zki?

Nie ma wiekszego problemu by przejehac na wprost?

Serią znakomitą większość można przejechać na wprost, ale nawet seryjna zetka ma mniejszy prześwit niż większość aut, więc trzeba uważać. W Warszawie spotkałem chyba ze 2 miejsca gdzie seryjną Zetka przytarłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wie ktoś coś może o niebieskim 350Z z AUTO-REDUTA? Na poprzednich stronach ktoś wrzucał ogłoszenie ale nikt nie był w stanie cos powiedzieć, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjnie w Zetce masz obroty na poziomie 600 i jest na liczniku kreseczka specjalnie na tym poziomie, wyłącznie Uprevem można podnieść je na wyższy poziom. Przekłamania licznika to nie wiem skąd miałeś, może dlatego że licznik był rozbierany i wskazówka w nim była ściągana, u mnie pokazuje z grubsza dokładnie tyle co po podpięciu kompa. Także z tego co się orientuje to podniesione obroty na 850 = było modzenie. Oczywiście pewne usterki czujników mogą powodować też podniesione obroty w aucie, ale nie zawsze na idealnie takim samym poziomie i nie na równo 850 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ i znów trzeba korygować to co napisałeś kolego Szachi o tym 850 = modzenie!. Ale mi sie nie chce.

 

A ten granatowy HR-ek niech ktos jedzie ogladnac. Ciekaw jestem co tam bylo w Stanach, bo raczej w calosci nie przyjechal ten samochod na nasz kontynent. 99 na 100 to powypadki lub topielce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy włączonej sprawnej klimatyzacji automatycnie obroty są podnoszone na 800         po wyłączeniu opadają na 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pewnie może coś z nią być skoro z USA. Szkoda, że sam się nie znam bo bym go sprawdził i zdał relacje. Tak to musiałbym go do Coobcia przyprowadzić do sprawdzenia...

 

Z drugiej strony Ci goście mają samochody po 500k :) Według Was na pierwszy rzut oka jest ok?

Edytowane przez X4viers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granacik na pewno warto zobaczyć jak ktoś akceptuje automat. Coobcio się ciepło o nim wypowiadał, cenę ma naprawdę fajną jak za tak ładnego HRka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą Autoredutę znam, miałem u nich auto w leasingu i kiku znajomych, oni raczej auta premium i to takie dopieszczone mają, ceny wyższe jak rynkowe ale przynajmniej przebrane ładnie. Jak mają zetkę to może warto. Nawet jak miała przygodę a pewnie miała to cholera wie, zetka bez przygody to biały kruk i nie za te pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś oglądałem u nich zmęczonego boxera, ale generalnie byli uczciwi co do tego co jest z autem, w sieci można się napotkać na różne opinie - jak się komuś podoba warto sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granacik to ten sam co AUTO-REDUTA :)? Będę musiał się przejść zobaczyć w takim razie...ponawiam pytanie czy ktoś coś zauważył, że coś jest z polifta albo któryś element jest nieodpowiedni dla tego rocznika? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze takie samochody nie kupuja janusze, dla ktorych wystarczy ze jest ladny, a potem po kupnie trzeba wladowac 5 czy 10k.

 

Jak widac wlasnie Janusze szukaja, patrzac po ostatnich postach, skoro masz wiedze i jak widac nie mala, po cholere ich pchasz w strone tych ulepów, czy nie widzisz ze w ostatnim czasie pojawily sie osoby co maja 25k i mysla ze 08 HR EU znajda za 27 i wynegocjuja 2k, i te pytania o ich stan jak w srodku bagno z nadzieja ze pod maska igla... przeciez na dzien dobry taki Janusz odpali 10k na pakiet startowy a w pol roku kolejne 10k, Ja z pensji nauczycielskiej tez probuje utrzymac auto i juz wlozylem 16K a jeszcze nie minal rok... trzeba zdawac sobie sprawe ze na dzien dzisiejszy nie ma sztuki wartej polecenia sa tylko ciekawostki warte obejrzenia, a tak Swoją droga byla pewna Zetka parenascie dni temu na sprzedaz za 35+ byla Sajmona "Black Bitch" poszla w pare godzin, ale oczywiście janusze z 25k nawet jej nie zauwazyli bo wciaz lament jest o zgnilych trupach w matowych foliach...

 

Daleko szukac przykladow "Stu ratuje trupa" kupil USA AT wlozyl 7 kola w ciagu paru dni, nagral filmik na żenującym poziomie i co "sprzedaje" bo sie okazalo ze sie utrzymac nie da, a bylo tak tanio i fajnie...

 

Dlatego wspierajcie poszukiwaczy zetek aby nie popełniali tych błędów, a nie opowiadacie "jedz z pieniędzmi, możne silnik ok"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chce zwrócić uwagę, że silnik to mocny element Zetki i to, że jest ok nie znaczy, że auto jest dobre jak buda kibel, środek kibel + zaniedbana eksploatacja nawet jak silnik będzie grał symfonię odchodzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu to ważna jest prosta i zadbana buda no i oczywiście reszta też powinna grać. Silnik zawsze można wyremontować a jak jest zdzwoniony i buda na szrot to już chyba nic...

 

Żeby nie było offtopu, to na co powinienem zwrócić uwagę wizualnie? (na razie bez kanału)

 

- ciśnienie oleju za zimnym i ciepłym, rok szyb, lakier, jakieś mocowania śruby w komorze silnika?

Edytowane przez X4viers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac wlasnie Janusze szukaja, patrzac po ostatnich postach, skoro masz wiedze i jak widac nie mala, po cholere ich pchasz w strone tych ulepów, czy nie widzisz ze w ostatnim czasie pojawily sie osoby co maja 25k i mysla ze 08 HR EU znajda za 27 i wynegocjuja 2k, i te pytania o ich stan jak w srodku bagno z nadzieja ze pod maska igla... przeciez na dzien dobry taki Janusz odpali 10k na pakiet startowy a w pol roku kolejne 10k, Ja z pensji nauczycielskiej tez probuje utrzymac auto i juz wlozylem 16K a jeszcze nie minal rok... trzeba zdawac sobie sprawe ze na dzien dzisiejszy nie ma sztuki wartej polecenia sa tylko ciekawostki warte obejrzenia, a tak Swoją droga byla pewna Zetka parenascie dni temu na sprzedaz za 35+ byla Sajmona "Black Bitch" poszla w pare godzin, ale oczywiście janusze z 25k nawet jej nie zauwazyli bo wciaz lament jest o zgnilych trupach w matowych foliach...

 

Daleko szukac przykladow "Stu ratuje trupa" kupil USA AT wlozyl 7 kola w ciagu paru dni, nagral filmik na żenującym poziomie i co "sprzedaje" bo sie okazalo ze sie utrzymac nie da, a bylo tak tanio i fajnie...

 

Dlatego wspierajcie poszukiwaczy zetek aby nie popełniali tych błędów, a nie opowiadacie "jedz z pieniędzmi, możne silnik ok"

To, ze wrzucilem linka i napisalem "spieszyc sie" to nie znaczy ze od razu komus to auto wciskam. Zobaczylem eu za 28k wiec pomyslalem ze moze warto, a ze takie szybko schodza to wrzucilem na forum nawet sie jej nie przygladalem. Kazdy ma swoj rozuzum i zadecyduje czy warto ja ogladac. Teraz rzeczywiscie jak sie przyjzalem to wyglada na podrutowanego ulepa, chociaz jak bym mial blisko to napewno bym ja pojechal obejzec. Wiadomo ze za taka kase nie ma co sie spodziewac cudow.

W moim odczuciu to ważna jest prosta i zadbana buda no i oczywiście reszta też powinna grać. Silnik zawsze można wyremontować a jak jest zdzwoniony i buda na szrot to już chyba nic...

 

Żeby nie było offtopu, to na co powinienem zwrócić uwagę wizualnie? (na razie bez kanału)

 

- ciśnienie oleju za zimnym i ciepłym, rok szyb, lakier, jakieś mocowania śruby w komorze silnika?

Jak masz takie podejscie do kupna tego auto to lepiej sobie odpusc albo szukuj 60-70k. Rocznik szyb nie ma znaczenia. Auto moze byc po dachowaniu a szyby bedzie mialo oryginalne. Nawet te zetki po 50k sa szpachlowane. Cinienie raczej na cieplym, na zimnym to nie ma wiekszego znaczenia. Olej jest gesty, wiec cisnienie zawsze bedzie duze, a zawor przelewowy bedzie upuszczal jego nadmiar. Z lakierem to samo, czesci kupic w kolorze to zaden problem. To samo sruby. Zawsze sie je maluje po odkrecaniu wiec nic nie widac.

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was zagadkę / pytanie :D
2 amerykańce z allegro 2006 r. (w załączniku)

- Jeden i drugi ma czerwone pole na 6,5k na obrotomierzu co by oznaczało wersję silnika DE 280km

Ten czarny z lewej twierdzi w ogłoszeniu ze ma 300km a ten z prawej niebieski 311km. Jeden i drugi ma poliftowy przedni zderzak.

 

Albo moja wiedza jest niewystarczająca albo jeden i drugi wymienił zderzak i pisze głupoty.

 

Kto mnie naprostuje?

 

Thx! ;)

 

 

post-102949-0-53169800-1495208660_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj sprzedającemu że bierzesz auto za wystawiona cenę ale odejmujesz 200 zl za kazdy kon ktory wyjdzie mniej na hamowni i że kase wplacasz w ciemno - sprzedający nie przyjmie Twojej oferty i sam Cię sprostuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dobra rada,może ją kiedyś wykorzystam :D czyli jak mniemam te zderzaki przód też wymienione w obu przypadkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy to by nie wyszlo tyle co trzeba nawet jakby byl to hr. Po vinie sprawdź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oklejona w macie - sprzedana :)

Dokładnie też dostałem sms, żałuje tylko, że nie podjechałem bez mechanika, ale po komentarzach na forum sam się obawiałem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...