Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na co czekacie, jak się coś pojawia to zwyczajnie się jedzie i ogląda, a komentarze tu oceniających traktowałbym jako małą pomoc i nic więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co tu pisali to byla kolejka, wiec nie bylo opcji tak sobie przyjechac.

Zreszta mowilem ze zaraz pojdzie. A takie komentarze ze fotel wytarty, szyny cos tam to sobie mozna, trzeba zobaczyc na zywo.

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba pierwszy zadzwoniłem, ale podejrzewam, że był ktoś mocno napalony, gdyż mnie właściciel przesunął na jutro, a jednak dziś poszło.

patrick1989 pisał, że ktoś chyba rezerwował zaliczką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem ta niebieska z AUTO-REDUTA. Slabo się znam ale: 

- lakier z wyjątkiem prawego przedniego rantu nadkola oryginalny na całym samochodzie (spr czujnikiem)

- źle spasowane: tylna klapa (jest krzywa) i zderzak tył odstaje, 

- stan blacharski: ogólnie ok ale ma całkiem sporo małych wgniotek jak po gradzie

- kapcie tył 275 z 2008 roku, przód 245 z 2011 roku (stan średni)

- wersja base czyli brak tempomatu, sprzery etc. nawet ESP nie ma

-brak zimówek, tylko felgi ze zdjęcia na letnich

- czujnik abs do wymiany - święci się kontrolka

- siłowniki bagażnika do wymiany

 

Jeśli mechanicznie byłaby sprawna to warta tych 35 900??

 

Dzięki. 

Edytowane przez X4viers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem ta niebieska z AUTO-REDUTA. Slabo się znam ale: 

- lakier z wyjątkiem prawego przedniego rantu nadkola oryginalny na całym samochodzie (spr czujnikiem)

- źle spasowane: tylna klapa (jest krzywa) i zderzak tył odstaje, 

Lakier napewno nie jest oryginalny :D Co najwyzej ma oryginalna grubosc. Ale jesli nie ma tam szpachla, i jest tak jak mowisz a auto oglnie ci odpowiada wersja, kolor, automat itd. to ja bym bral, Jak na zetke to igla. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ogólnie 4 rozmawiajacy, ale ugadany jako drugi :) jakis kupujący z Gorzowa pewnie cos obiecal i sprzedajacy kazal mi sie umówić dokladniej dopiero po wizycie owego Pana ;) nie żałuję jakoś specjalnie tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier napewno nie jest oryginalny :D Co najwyzej ma oryginalna grubosc. Ale jesli nie ma tam szpachla, i jest tak jak mowisz a auto oglnie ci odpowiada wersja, kolor, automat itd. to ja bym bral, Jak na zetke to igla. 

Jakby była ponownie lakierowana to by miała nie 120 tylko 240 i więcej :) Co rozumiesz przez to, że na pewno nie oryginalny :)?

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie byla to taka okazja jak ta szara za 29


Jakby była ponownie lakierowana to by miała nie 120 tylko 240 i więcej :) Co rozumiesz przez to, że na pewno nie oryginalny :)?

Dzięki 

Auto da sie pomalowac pod miernik. Czyli tak zeby mialo nawet 100 mikronow. Pozatym zawsze mozna kupic czesci w kolorze. Tu trzeba jechac z lakiernikiem zeby zobaczyl fakture lakieru i odciecia. Chociaz tu tez czasami nie widac jak naprawde dobrze zrobione. W dzisijeszych czasach miernik sobie mozna wlozyc w tylek. Jak ktos mi mierzy auto czujnikiem to sie zawsze smieje pod nosem :P Zreszta zetka powinna mie w okolicach 100 troche ponizej. 120 to juz malowane. Z tego co pamietam tak jest ale reki sobie nie dam uciac

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeliczyłem z tym 120, faktycznie było 70-80-90 głowie no i na tym nadkolu więcej. W komorze silnika było 50 to chyba git?

Dla mnie jest ok, ale to pierwsza zetka, którą oglądałem :) Szkoda, że nie ma oryginalnych felg bo 275 na DE to chyba aż nad to :) 

+ musiałbym kupić drugi komplet z zimówami bo ma być to auto cało roczne.

 

Jeśli piszecie, że mimo mankamentów o których wspomniałem jest warta 35 to może się zastanowię - czyli sprawdzę ją u Coobcia.

Trochę lipa, że nie ma ESP bo nie mam doświadczenia w RWD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie jak nie ma szpachli to jest dobra sztuka. Polekierowac mozna, potem spolerowacwiec takie wartosci tez sa osiagalne. Ja nie jestem lakiernikiem wiec nie wiem jak to sie dokladnie robi, wiem ze sie tak da i znam osoby ktore tak lakieruja. Co do esp to wszstko zalezy od ciebie, Jak sie czujesz, jak czujesz auto. Ja w zime jezdzilem na lysych letnich z drutami na wierzchu bez esp. Fakt ze max 40/h i jak odejmowales gazu to blokwalo kola,a to tez bylo moje pierwsze rwd. Jedni mowia z esp jest super inni ze nie. ja pierwsze co robilem po odpaleniu to wylaczalem, bo przymulao nawet przy zmianach biegu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprawdziłem po VINie to jest wersja base. Największa lipa, ze ma aż tak szerokie felgi...ile muszę liczyć nawet za kupienie stalówek z oponami na zimę?

Tak z ciekawości po ile Wam wychodzi ubezpieczenie? OC+AC wiadomo, że co województwo to inne stawki ale jestem ciekaw orientacyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne raysy kupisz za 2k. Te opierdzielisz

A no i bez szpery moze byc ciezko w zime

Dopiero teraz zauwazylem ze to manual a nie automat, ale to tak btw. Za to swiatla tylne ma od polifta i do tego nie zbyt dobre spasowanie, wiec potwierdza sie to co mowilem wczesniej.

Przedni zderzak tez byl malowany oraz jest zle spasowany. Zdjecia sa gowniane, ale ta maska tez mi sie nie podoba. Mozliwe ze to tylko perspektywa. No i prawy przedni blotnik tez dla mnie sie nie zgrywa z lampa. To jest duzy komis, znaja sie na rzeczy ;)

Zreszta to auto ze stanow. Sprawdz je w carfaxie

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, dlatego cały tył źle leży. Skoro światła są od polifta to znaczy, że było coś babrane :/ Ogólnie mi się nie spieszy i najchętniej bym dorwał 350Z US ale chociaż z tempomatem i manual ofc. 

- zapytałem o niego na forum bezwypdkwy może coś doradzą. Choć prędzej czy później dostęp do carfaxa i tak muszę mieć. 

Edytowane przez X4viers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy mogli dac od polifta z niewiedzy, albo takie widzimisie. Tak czy tak w tyl byl walony i w przod tez. Jak mocno nie wiem, ze zdjiec nie wywroze, ale tak jak pisalem pare rzeczy mi sie nie podoba. nastpena sprawa, dlaczego oslony slupkow tak bardzo roznia sie odcieniem? Lakier na plastiku siada inaczej, ale takiej roznicy nie moze byc. Nastpene co rzuca sie w oczy to odcien rozni sie tylko z tylu (klapa-slupek) a z przodu (blotnik-slupek) juz nie. I tu jest to o czym mowie od poczatku. Niby bezwypadkowa, bo oryginalny lakier, a tak naprawde bita. To moze byc ciezki ulep, ze wspawana cala d*pa. Nie ma nic prostszego jak ukryc spawy w tym aucie, bo masz plastikowe nakladki na slupki

Zagladales pod wykladzine w bagazniku?

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zmienione lampy od polifta nie są żadnym wyznacznikiem jakiegoś dzwona, sa po prostu ładniejsze. Nawet gdybym posiadał juz zetkę i byłaby całkowicie bezwypadkowa to lampy tak i tak bym zmienił, wtedy oczywiście sugerując się Waszym podejściem do tematu auto już na 90% miałoby przeszłość wypadkową bo lampy zmienione? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już daje większy podgląd na sytuacje :) nie zaglądałem pod wykładzinę :/ podjechałem tak rzucić okiem i co potrafiłem (pamiętałem) to zobaczyłem. Właśnie to mi nie pasowało ciągle, że jakim cudem lakier oryginalny a d*pa tak słabo leży, szkoda, że zdjęć nie robiłem to bym wrzucił :)

 

Chyba go sobie odpuszczę...

@stolaar13 - te lampy poliftowe super pasują do rozjechanej d*py. On ma klapę bagażnika krzywą i cały zderzak jest przesunięty o jakieś 5mm. Tam nie ma małej szczeliny, tylko cały zderzak wręcz odstaje od reszty :/ 

Edytowane przez X4viers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęć sobie dobrą wolną godzinę i jedź zobacz tą zetkę na spokojnie i najlepiej zabierz kogoś ze sobą kto będzie to na spokojnie oglądał bez napalania się na auto. Zobacz właśnie jak wygląda sprawa pod wykładziną, jedź na jakiś kanał i zobacz podłogę itp. :)

 

@X4viers - Nie mówię akurat o tym egzemplarzu, temat lamp tutaj widzę ciągnie się już przez kilka stron, że jeśli jakaś posiada zmienione lampy to na pewno była wspawana ćwiara. :) 

Edytowane przez stolaar13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zmienione lampy od polifta nie są żadnym wyznacznikiem jakiegoś dzwona, sa po prostu ładniejsze. Nawet gdybym posiadał juz zetkę i byłaby całkowicie bezwypadkowa to lampy tak i tak bym zmienił, wtedy oczywiście sugerując się Waszym podejściem do tematu auto już na 90% miałoby przeszłość wypadkową bo lampy zmienione? :)

A czytales co napisalem? Mowie ze albo takie widzimisie wlasciciela ze sobie lampy zmienil, albo kupili zle przy dzwonie. Co dalej nie zmienia faktu ze auto ma rozjechana dupe i mialo dzowna. lampy nie maja nic do tego. ZAgladanie pod wyykladzine nic nie da. Jedyne co to jesli auto wyciagali, to bedzie widac slady. Jesli d*pa jest przespawana to nic nie bedzie widac. Ewentualnie jesli ktos to zle pomaluje np. w klar, gdzie w zetce podloga jest malowana tylko w baze

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poświęć sobie dobrą wolną godzinę i jedź zobacz tą zetkę na spokojnie i najlepiej zabierz kogoś ze sobą kto będzie to na spokojnie oglądał bez napalania się na auto. Zobacz właśnie jak wygląda sprawa pod wykładziną, jedź na jakiś kanał i zobacz podłogę itp. :)

 

@X4viers - Nie mówię akurat o tym egzemplarzu, temat lamp tutaj widzę ciągnie się już przez kilka stron, że jeśli jakaś posiada zmienione lampy to na pewno była wspawana ćwiara. :)

Właśnie jeden kolega z forum zaproponował pomoc, więc pewnie skorzystam jeśli da rade :)

 

Na kanał to bym jechał do Coobcia, ale przed tym wole się tutaj u Was upewnić czy chociaż trochę warto :) Jeszcze mało wiem, bo się sugerowałem że skoro oryginalny lakier to może nie ulep :) - do tej pory kupowałem wszystkie auta od 1 właściciela z PL salonu więc inaczej to wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanal do coobcia dobry pomysl, on zna te auta bardzo dobrze, wiec jak cos bedzie nie tak to moze wyczai.Nowe auta z salonu pl to temat na cala ksiazke. Myslisz ze jak auto przy transporcie sie sp***doli z lory to co z nim dalej robia? Pomijajac juz oszustwa wlascicieli, krecenie przebiegu przed kazdym przegladem itd.

Przed nastepnymi ogledzinami sprawdzil bym go w carfaxie. Mozna kupic jednorazowo

btw. daj info na bezwpadkowe nie bezwypadkowy net. Zreszta bez vinu raczej nikt ci nie pomoze

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy mogli dac od polifta z niewiedzy, albo takie widzimisie. Tak czy tak w tyl byl walony i w przod tez. Jak mocno nie wiem, ze zdjiec nie wywroze, ale tak jak pisalem pare rzeczy mi sie nie podoba. nastpena sprawa, dlaczego oslony slupkow tak bardzo roznia sie odcieniem? Lakier na plastiku siada inaczej, ale takiej roznicy nie moze byc. Nastpene co rzuca sie w oczy to odcien rozni sie tylko z tylu (klapa-slupek) a z przodu (blotnik-slupek) juz nie. I tu jest to o czym mowie od poczatku. Niby bezwypadkowa, bo oryginalny lakier, a tak naprawde bita. To moze byc ciezki ulep, ze wspawana cala d*pa. Nie ma nic prostszego jak ukryc spawy w tym aucie, bo masz plastikowe nakladki na slupki

Zagladales pod wykladzine w bagazniku?

 

Inna sprawa, to auto przyjechało z USA, jeśli miało przygodę to zamiast pier**lić przez kilka stron i dywagować może właściciel ogarnął by VIN i ogarnął by sobie CARFAX za kilka złotych ? tam będzie wszystko, nawet fotki jeśli był dzwon.

 

Każdy kto używa zetki może mieć czasem przygodę, ja teraz będę wymieniał przedni zderzak bo zawadziłem o barierkę lecąc bokiem po skrzyżowaniu, czy to znaczy że moja staje się ulepem ? no ch*j, jest ulepem ale i tak jest za***ista.

 

Co to felg, nie bój się, te sprzedasz a kupisz ori rays ;) Jak coś to ja mam do sprzedania za 1500 w stanie do malowanie, pomalujesz za 900 i za 2400 masz nówki sztuki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ori rays wejdę mi obecne opony ;)? Co to oceny fury to chyba prawda leży po środku, tył walony trochę ale może to tylko kosmetyka. VIN mam: JN1AZ34D15M608265 i chyba zamówie tego carfaxa z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

275 na rays tył nie wejdzie bo tam optimum to 245, dokładnie tak, jak nie ma szpachli i silnik zdrowy to zamawiaj raport, nie z allegro tylko u źródła, bierz na podnośnik auto i będziesz wiedział. Tutaj to można tylko snuć teorie. A nie walonego to raczej nie w tej kasie, tak 10k więcej trzeba dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za Zetę mógłbym dać tak 40+ jeśli by była warta. Sprawdzę go po VINie ale zastanawiam się, że z ta niebieską bym miał dużo zachodu nawet z tymi felgami: albo bym musiał sprzedać te felgi z oponami i kupić raysy + komplet zimowych + komplet letnich więc + 7 tysi :)? + te pierdoły, które pisałem wczesniej jak czujniki abs etc + nie wiadomo co wyjdzie. Wiem, że nie ma co wybrzydzać za 35 9000 ale nie wiem czy za 40 czym nie upolował czegoś bez aż takie pierdzielenia się?

 

- chociaż za 2.5 można dorwać: http://allegro.pl/felgi-kute-rays-nissan-350z-i6821869144.html#thumb/1 z zimówkami

 

Ktoś wspominał, że Sajmona się sprzedała jakiś czas temu w dobrym stanie i hajsie :)

Edytowane przez X4viers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...