Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 a w niektórych nie bo może świadczyć o tym ze element nie był aż tak masakrycznie zniszczony by trzeba było go wycinać (tylny błotnik, ogólnie poszycia).

 

Mowie to odkad jestem tu na forum, ale tylko wyzywaja mnie od debila.

btw. pokaz co tam masz

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mierniki są za tanie i każdego stać . A nie każdy potrafi zinterpretować wskazania miernika tylko krzyczy że szpachla   :dribble: 
A reklamy nie chce za bardzo robić bo kto zechce to znajdzie . Jeden jest za 42 na otmoto drugi może jutro będzie wystawiony.
Widziałem że był omawiany ten srebrny ze zdjęta okleiną 320 tys przebiegu to dodam jako ciekawostkę że  jest wystawiony po kosztach bo znam wyniki licytacji (sam go chciałem jako baze na rajdówke   :devil: ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz sie tak nie ślimtaj xpl1337, kolega sie zarejetrowl na forum zeby wesprzec, jest dobrze lol ;)

 

Ja tez mam kumpli co sprowadzaja auta i lepia z nich bezwypadki  ... dlatego sam sobie sprowadzilem lekko stukniete i naprawilem i wyszlo mnie polowa ceny takiego na polskim rynku!!! I przynajmiej wiem co bylo i mam zdjecia jakbym chcial kiedys sprzedac.

 

Naiwnosc i skapstwo to cecha Polakow, handlarze to wykorzystuja. Trudno sie jednak dziwic komus kto chce kupic swoje wymarzone sportowe auto jak najtaniej, zwlaszcza jak ledwo co kase na nie ma. Takie smutne realia w tym za***nym kraju. Mlody wiek i napalenie tez robi swoje.

 

Ja powtarzam po raz kolejny nowicjuszom - wejdz tu, poczytaj z rok lub kilka miesiecy, rozpoznaj temat i jak sie zdecydujesz to nie pisz tu wklejajac ogloszenie! Tylko dzwon i sie umawiaj na jazde probna i ogledziny i kupuj! A jak ktos bardziej ogarniety i odwazny, to samemu polowanie polecam za granica ... nie dosc ze taniej, to bez ukrytych niespodzianek od polskiego handlarza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten z 320k to wiadomo ze po kosztach, poszedl chyba za niecale 6k. Ale raz sie traci, raz zarabia. Takie zycie. Ile bedziesz za tego drugiego chcial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze musimy to przemyśleć bo tamten ma 100 przebiegu , raysy w fajnym kolorze , fabryczne navi
troszke droższy był
pojawi sie to pewnie zaraz ktoś doda link 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny mat miał wypadek prawie dwa lata temu : ) oglądałem jak kupowałem swojego infa wtedy szedł w okolicy 20k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze musimy to przemyśleć bo tamten ma 100 przebiegu , raysy w fajnym kolorze , fabryczne navi

troszke droższy był

pojawi sie to pewnie zaraz ktoś doda link

Pochwal się, które autko sprzedajesz. Jest parę w tym przedziale cenowym. Ciekawe, czy to ja wrzuciłem link do niego, jeśli to ta sztuka, o której myślałem. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części sie kupuje po kodzie, a jak miałeś wczesniej malowane auto albo części byly malowane to odcien sie roznil. Ktos sobie zadal trud żeby więcej zarobić a nie żeby bylo porządnie. Sam składam auta, potem sprzedaje. Tak sobie dorabiam. Polowa moich znajomych z tego zyje. Ale ok nie znam sie, żyjcie dalej w nieświadomości i bądźcie naiwni jak dzieci, w końcu na kimś trzeba zarabiać. Ja się juz nie będę produkowal bo i tak wiecie lepiej.

Kolego, a czy potraficie też podrobić lakier, żeby wyglądał na dajmy na to 13-letni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzis umówiony na oględziny zetki. Tej świeżej ospojlerowanej :P obejrzę ile warta i wróciłaby do serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja srebrna z chełma 
ma dwa komplety raysów
kompletnie nowe extreme vr1 (miałem jechać do białej, nie doszedł olej na wymianę i  nie pojechałem :thumbsdown: )
nowe amortyzatory w Szwajcarii założone  po 88-93 %
i ogólnie taka zwarta nie rozklekotana ;)
w kwesti lakierniczej cała prawa strona ,dach itd  fabryka tj. w okolicach 100-120 (miernik z tolerancją 30)
malowany już u mnie  w Polsce przedni lewy błotnik od serca położone do  300 , drzwi lewe wyglądają na malowane w Szwajcarii 160-180 mierzone po centymetrze i bez szpachli , zapewne miały ryski bo osłona progu ma jakies delikatnie a jej nie malowali
drugi ma przebieg mniejszy o 60 , trochę to widać , katalizatory zmienione na downpipe-y z nierdzewki bez katów , jakies lampy z tyłu fajniejsze depo itp.

i jakby mi ktoś zarzucił że się reklamuję to na usprawiedliwienie dodam ze miałem 4 telefony ludzi proszących o informację o aucie i wysyłanie zdjęć osobno a czwarta się wygadała że wszyscy dzwonią od jednej osoby i w  praktyce zawracają mi tylko głowę
także już lepiej jak tu sobie ktoś przeczyta 

Edytowane przez Smol007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dzis umówiony na oględziny zetki. Tej świeżej ospojlerowanej :P obejrzę ile warta i wróciłaby do serii.

Ta zeta nie wygląda tak źle ;) mi tyle skrzydło się nawet podoba :) Daj znać co wyszło bo jestem ciekaw. 

 

- może Smol007 wyrośnie tutaj na forumowego handlarza co będzie ogarnia zetki zainteresowanym :D

Edytowane przez X4viers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że bym chciał ale kupić dobra zetke za granicą i jeszcze coś na niej zarobić to ciezki temat. Jak z każdym sportowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a czy potraficie też podrobić lakier, żeby wyglądał na dajmy na to 13-letni?

no pojade 2 razy na szczotki i bedzie wygladal jak 20 letni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem i wrzuciłem tutaj ogłoszenie tej z Chełma (czyli intuicja mnie nie myli :P )

Fajna sztuka, ale jeszcze nie dysponuje taką kwotą i mam tam ponad 600km w jedną stronę.

Ta zeta nie wygląda tak źle ;) mi tyle skrzydło się nawet podoba :) Daj znać co wyszło bo jestem ciekaw.

 

- może Smol007 wyrośnie tutaj na forumowego handlarza co będzie ogarnia zetki zainteresowanym :D

Dam znać :)

Przedni zderzak to trochę dramat, reflektory też wolałbym seryjne. Będzie to pewnie kosztować z dobre tysiąc + reflektory z 2k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodziły wersje EU z Brembo, ale bez reflektorów ksenonowych? Przedni zderzak, wynika z rozmowy, że to oryginał z zamontowanym spojlerem, no i po demontażu nie siadło spasowanie.

Zastanawiało mnie właśnie, czemu nie ma zaślepek spryskiwaczy - dowiedziałem się, że to auto fabrycznie nie miało ksenonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodziły wersje EU z Brembo, ale bez reflektorów ksenonowych? Przedni zderzak, wynika z rozmowy, że to oryginał z zamontowanym spojlerem, no i po demontażu nie siadło spasowanie.

Zastanawiało mnie właśnie, czemu nie ma zaślepek spryskiwaczy - dowiedziałem się, że to auto fabrycznie nie miało ksenonów.

Gościu niezły bajkopisarz... Wersje EU posiadają lampy z xenonem jako "krótkie", zwykłą żarówką na "długie" i posiada spryskiwacze reflektorów (wymóg w unii europejskiej). 

Do tego zderzak wygląda na tą podróbe z allegro do wersji US i to chyba jeszcze polift (patrząc na układ odblasków po bokach).

Warko obejrzeć ale nie nastawiaj się na dobry deal. No chyba że utargujesz trochę na powrót do normalności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pomocne info.

Z tego, co sobie googluje to wychodziły też zetki bez ksenonu, ale raczej w USA.

 

Zobaczę też, czy w aucie jest przycisk od spryskiwaczy ksenonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowa Zetka znowu na sprzedaż. Ogłoszenie z teraz ( przebieg ) 97tyś - https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-doinwestowany-unikat-ID6yUwLF.html    /// Ogłoszenie z ubiegłego roku ( przebieg 95tyś ) - https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-doinwestowany-okazja-unikat-zamiana-ID6ys2cl.html

Patrząc na to co jest napisane w ogłoszeniu gdy przebieg rośnie, a czas wymiany części eksploatacyjnych takich jak klocki i tarcze oraz olej cały czas stoi na " było wymienione 1000km. :)

Wiem, wiem, że to drobnostka, lecz nie mogę strawić osób które piszą takie bajki w ogłoszeniach. :)

Edytowane przez stolaar13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie drugiego nissana i pytania o cene to ten z ciemnymi raysami. Cena 45 przy pełnej fakturze 23 . Wysoka bo ładny i jest chęć zatrzymania go na trochę.

 

BTW. W ofercie też inne jdmy: 300zx Twin turbo . 300zx cabrio i kilka mazd rx7

post-105783-0-39917400-1495387613_thumb.jpg

Edytowane przez Smol007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rx7 fd

Narazie nie ma na allegro bo 2 się sprzedały, a zostały 3 z tym ze jedna się stroi, inna nie zarejestrowana i tak się odwleka. Kierownica po prawej.

Zxy europa . Cabrio unikat w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cabrio unikat, a najciekawsze, ze ostatnio taki za 9k poszedl, tylko ze rhd

Ale zx-a nie chce, bo to nie sprzedawalne praktycznie, a rx7 jak rhd to tez nie

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...