Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No rhd wg mnie żadna okazja, nawet teraz jest jeden w Anglii. Ten 4 lata temu kosztował duzo więcej w Szwajcarii. Kupinny normalnie od właściciela cały a wiadomo jakie tam ceny z domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a czy potraficie też podrobić lakier, żeby wyglądał na dajmy na to 13-letni?

Kolorysta na takim stanowisku jest jak d*pa od Srania aby dorobić konkretny  odcień lakieru  na OSTRO!!!!

Jak by się ktoś pytał skąd Edek wie ,to Edek wie bo był na szkoleniu w Standox!!!!!!

A te centrum szkoleniowe jest w Broniszach .

O zapomniałem Soul Red spędza sen z powiek kolorystów bo nie potrafią dorobić na ostro a tu nie idzie o pigmęty :D

A ooooooo??????:

Tak z Historii Horrorów kolorysty to jest Horror Fiat Tipo 13 elementów i 13 innych odcieni lakieru hahahahahah :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie drugiego nissana i pytania o cene to ten z ciemnymi raysami. Cena 45 przy pełnej fakturze 23 . Wysoka bo ładny i jest chęć zatrzymania go na trochę.

 

BTW. W ofercie też inne jdmy: 300zx Twin turbo . 300zx cabrio i kilka mazd rx7

 

Trafiają się u Ciebie R34 :D?

Pewnie sam byś dla siebie zostawił  :icecream:

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat marzenie na ciut dalszym planie obecnie :] 

 

btw co jest z tą zetką forumową niebieską że już tyle się sprzedaje ? Była opisywana już przez kogoś? Oglądał ją ktoś? Bo już nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R34 może kiedyś, fajnie by bylo mieć chociaż chwilę.

W Szwajcarii był rhd R33 uszkodzony nie dawno ale cena zaporowa. W Anglii taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z oględzin zetki. Mam dużo do napisania, ale postaram się streszczać.

 

Auto jest po przygodzie, to widać. Nie wiem, jak dokładnie było z przodem, ale moim zdaniem mógł ucierpieć trochę przód i bardziej prawy bok. Widać też, że maska była raczej ściągana. Błotnik prawy malowany, nie wiem jak drzwi. W jednej i drugiej wnęce zdaje się być szpachel, brak naklejki przy wnęce drzwi kierowcy. VIN po maską na ścianie grodziowej i na tabliczce - zgadza się. Silnik i skrzynia moim zdaniem w dobrym stanie, niczego złego nie stwierdziłem. Przyspiesza też ok, nie wali niebieskim dymem przy odcince, silnik był raczej umyty, ale po jeździe nie stwierdziłem żadnych wycieków. Ciśnienie przy 2k RPM 60psi. Szyba przednia wymieniona na Saint-Gobain. 

 

Jutro jedziemy nim na kanał i kolega mi je obejrzy i stwierdzi, co się z nim działo, dziś niestety nie miał czasu. Ogólnie mi się podoba, poza przodem :P jak nie był po tęgim dzwonie i nie ma na nim kupy szpachla to wezmę ;) poduszki i kurtyny, czy te w fotelach wyglądają moim zdaniem w porządku.

 

6qMdQuH.jpg

 

Z8cebK5.jpg

 

aq3P0BF.jpg

 

93PnEEx.jpg

 

to mnie trochę martwi przy wnęce drzwi kierowcy, na łączeniu z osłoną progu, a karoserią

 

 

 

NL3rxAn.jpg

 

IT33NGl.jpg

 
 
 
Szyby po stronie pasażera mają lustrzane napisy?
 
sJR6F4e.jpg

XkMj9tg.jpg


JxRaYyA.jpg


K1qnjo8.jpg

 

te kable pod maską, to niedokończony mod podświetlania podwozia, na chwilę obecną trzeba podłączyć pod aku i masę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NL3rxAn.jpg

 

tu, bo mi się wydaje, że powinna być blacha o ostrzejszej krawędzi przyspawana na płasko, a to jest na dole zaokrąglone itd.

 

i chyba tu:

 

93PnEEx.jpg

 

wnęka drzwi kierowcy, poniżej "bolca/mocowania" zamka drzwi, na dole przy łączeniu nakładki progu, a budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male zdjecia nic nie widac, ale dziwne miejsca na szpachle, nie wydaje mi sie zeby to bylo to. Powinienies zmierzyc grubosc lakieru w tym miejscu. Zastanawia czemu odpadl tam lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowa Zetka znowu na sprzedaż. Ogłoszenie z teraz ( przebieg ) 97tyś - https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-doinwestowany-unikat-ID6yUwLF.html /// Ogłoszenie z ubiegłego roku ( przebieg 95tyś ) - https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-doinwestowany-okazja-unikat-zamiana-ID6ys2cl.html

Patrząc na to co jest napisane w ogłoszeniu gdy przebieg rośnie, a czas wymiany części eksploatacyjnych takich jak klocki i tarcze oraz olej cały czas stoi na " było wymienione 1000km. :) "

Wiem, wiem, że to drobnostka, lecz nie mogę strawić osób które piszą takie bajki w ogłoszeniach. :)

prawojazdy odzyskałem w połowie kwietnia wiec co w tym dziwnego ze zrobiło 2 tys kilometrów w 5 miesięcy? mnie z kolei denerwują internetowi wróżbici piszący brednie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie także to:

 

sJR6F4e.jpg

 

szyby po stronie pasażera mają oznaczenia, jakby w lustrzanym odbiciu? Trochę dziwne mi się to wydaje.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawojazdy odzyskałem w połowie kwietnia wiec co w tym dziwnego ze zrobiło 2 tys kilometrów w 5 miesięcy? mnie z kolei denerwują internetowi wróżbici piszący brednie.

Czy ja napisałem o tym, że auto zrobiło 2tyś km ? :) Nie, tylko jak już podajesz przebieg kiedy co robiłeś to nie rób kopiuj -> wklej tylko tam również wprowadź korektę :) Po 2 przebieg na otomoto podajesz w milach czy km? Bo to tez różnica. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwa pytanka ...

- nie ma problemu z przeglądem bez spryskiwaczy z przodu?

- jak tym autem pokonuje się progi spowalniające?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość progów atakujesz powoli na wprost, jak jest wyjątkowo wysoki to pod kątem, w Polsce można przejść przegląd nawet z dziurą w podłodze... jak się diagnosta uprze to zawsze coś znajdzie, jak będzie normalny to zobaczy, że USA i puści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na seryjnym zawieszeniu nawet przy niższym bodykicie nie było problemów z progami zwalniajacymi. Z przeglądem również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam swoje pytanie bo nie znalazło odpowiedzi w gąszczu "wymiany argumentów" :P Może ktoś podpowie a w necie ciężko coś znaleźć

"Raport pojedyńczy carfax kosztuje ok 40 euro przy czym na autodna można kupić raport autocheck dla aut z USA i KANADY za 45zł.
Czy ktoś z Was się orientuje czy raport z polskiej strony autodna dla aut usa jest tak samo rzetelny jak carfax czy autocheck? Czy w ogóle to inna bajka i nie ma co porównywać?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem oni kupują te raporty hurtowo czy tam jakąś subskrypcje i dlatego jest taniej, autocheck to nie to samo co carfax... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

passioncars.pl/kontakt w kwestii sprawdzania usą polecam tego pana . Strona epicvin pokaże też przed kupnem raportu czy są zdjęcia w ogóle. Auto check i carfax po zapłaceniu. Jak nie ma info o wypadkowosci to też bym się bał bo mogło ominąć oficjalna drogę dla wypadkowych i nie zostać wpisane nigdzie. Stany generalnie 95 %aut to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to co to ma do tematu? Po drugie to czy specjaliści z UK nie znają szpachla? U nich to się samochód po przycierce wymienia, a nie naprawia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman,

Wiem, że to nie to samo :)

Jeżeli miałbym zdecydować się w ogóle na oględziny jakiegoś USA to zakupie ten z auto dna za 45 zeta żeby wybadać sprawę a najwyżej przed kupnem carfaxa dla pewności bo bulić 40 euro za każdym razem to trochę przesada. thx ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tego carfaxa i autochecka można kupić na allegro za 40zł :) Ja zawsze zaczynałem od wklepania vinu w google, jak auto było na aukcji to zdjęcia mogą być cacheowane na różnych stronach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...