Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast od razu wydawać 40 zł warto zapytać na dwóch stronach związanych z bezwypad* :) mi na jedno odpisali, więc jak coś mają to pomogą ustalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast od razu wydawać 40 zł warto zapytać na dwóch stronach związanych z bezwypad* :) mi na jedno odpisali, więc jak coś mają to pomogą ustalić :)

i cos ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie ma danych z aukcji :/ mozliwe ze gosciu nie kupowal z ogloszenia albo nigdzie nie wpisali ze cos bylo robione jesli bylo :) (wyczytalem, ze nie zawsze to wpisuja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz myslalem ze ci sie nie podoba :P Ale jednak nismo v2 to jest sztos. Proponuje zrobic reszte, jak lotke juz masz, zamiast wracac do ori :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem :)

Gratulacje - witaj w gronie szczęśliwych posiadaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem o tym, że auto zrobiło 2tyś km ? :) Nie, tylko jak już podajesz przebieg kiedy co robiłeś to nie rób kopiuj -> wklej tylko tam również wprowadź korektę :)

jako korekte ? Nie badz delikatny, wiekszosc mysli to co Ty i ja, ze to klamstwo i sciema.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem :)

Z tyłu mam mieszane uczucia, ale z profilu bardzo ciekawie się prezentuje!

Gratulację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisał, że nie chce sprzedać tylnej lotki to na bank ta za 38 z ala nismo v2 :) Niech się sprawuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z Pobiedzisk. To rzut beretem, jeśli chodzi o odległość ;)

Jak rozpoznać oryginalne reflektory? Dostałem parę do auta, ale nie widzę żadnych oznaczeń Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem drugi raz ta niebieska 350 z AUTO-REDUTA z kolegą z forum (nie podaje, jak będzie chciał sam się ujawni). Ja się kompletnie nie znam a kolega wszystko wypunktował. Ogólnie szrot nie zawracajcie sobie nim głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak na szybko:

 

Blacharsko

 

- lakier igła 80-100 niemal cały samochód - zrobiony pod klienta, natomiast tam gdzie dostał we wlewie 150+ oraz miejsce gdzie lakier nie sięgnął wiec widać przygody, ogólnie lakier bardzo świeży...

- klapa bagażnika źle spasowana dokupiona pod kolor

- siłowniki martwe klapy

- klapka paliwa w innym kolorze

- spróchniała podłużnica prawy tył + jakieś druty jako łączniki elementów

- czołowa wymieniona

- nieprawidłowe odległości pomiędzy błotnikiem a drzwiami pasażera

 

Wyposażenie

 

-golas totalny w szmatach niestety

 

Elektronika

 

- błędy, Check, ABS , BREAKE - OBDII nic nie wykrywa - dziwne

- brak kontrolki o niskim stanie paliwa

- brak kontrolki o włączeniu świateł

 

Mechanicznie

 

-SUCHY SILNIK - bagnet miał dwa punkciki oleju i z żadnej stronie na min/max nie miał oleju, zalany 5w40

-Paski popękane i wypalone

-w płynie chłodniczym jakieś bagno, jakby olej się trosze dostał...

-pokrywa zaworów mokra (prawa)

-dolot przedłużony i schowany przed powietrzem w nadkolu (a to ci zonk)

-sprzęgło łapie późno, dwumas hałasuje i stuka

-piąty bieg wszedł za którymś razem bez obciążenia, drugiego nie było jak zweryfikować

-opona klejona 20' koła gumy wszystkie do wymiany

-gałka malowana

-ogólnie zamulony trochę ten samochód zaczyna coś brać od 3500

-Tarcze nawiercane i nacinane wygląda jak jakaś mikoda, klocków już brak

 

O ciśnieniu oleju specjalnie nic nie piszę, bo bez dogrzania nie ma sensu weryfikować

 

Historia:

 

-Sprowadzony z USA 20.04.2008 zarejestrowany po 7 MIESIĄCACH 04.11.2008 - jak widać było co robić :)

-BRAK Aktualnego OC

 

Przebieg:

 

02.08.2015 - 48 608 km

29.07.2016 - 47 056 km

19.04.2018 - 48 570 mil

 

Reasumując: Kwintesencja samochodu za 30+ z USA - dobry do upalenia za znacznie mniejsze pieniądze, nie wart do odratowania i jazdy jako daily car, 

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomentuj jak się robi oryginalną grubość lakieru na malowanym elemencie :D zdziera się farbę do 0? bardzo mocna polerka? jak to się robi pod czujnik? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej przebieg typowy na zetke, raz do gory raz do dolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiej wiedzy nikt ci za darmo nie sprzeda, ja sam nie wiem, mowilem, nie jestem lakiernikiem.

Ale jesli to auto mialo dzwona w tyl i ma ori lakier to na bank ma wstawiona cwiare, albo nawet pol auta

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś coś takiego się pojawiło

http://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-2004-3-5-nissmo-ID6yUL4R.html

 

Jak go oceniacie?

Wg mnie na pierwszy rzut oka maska i prawy błotnik różnią się odcieniem od reszty.

 

Czy na podstawie tych zdjęć da się ocenić czy ma hamulce brembo? Zazwyczaj w takiej wersji zaciski były żółte/złote. Czy zawsze tak to wygląda? Czy podgrzewane i skórzane siedzenia występuje razem w pakiecie z lepszymi hamulcami + LSD, czy są to oddzielne opcje?

Edytowane przez Jay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...