Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje 2 zetki poszły w jeden dzień mimo że jedno ogłoszenie było

Jak się coś pojawi fajnego napewno tu napisze. Na pamiątkę foto jeszcze zrobilismy

post-105783-0-30290300-1495630854_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne foto. To żółte to rx7? Napisz coś o niej? Co było robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, krzywe na zdjęciu, być może na żywo będzie proste. Z mojego doświadczenia jest na odwrót. 

dobry jestes jak potrafisz zobaczyc po zdjeciu czy auto jest krzywe

Same felgi nismo warte 1/3 tego auta

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już był opisywany, ktoś go na żywo oglądał i sobie odpuścił, na pewno była mowa że każdy element w innym odcieniu lakieru ale więcej nie pamiętam, musisz przewertować strony wstecz

 

 

Edit:
O już nawet kolega podesłał link.

Edytowane przez Szachi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje zrobcie baze po vin number, szyko beda wszystkie zetki w pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku ją też sprzedawał, nie oglądałem bo pojechałem po salonówkę. Tyle co pamiętam, ma ją chyba rok lub dwa już teraz, i jej nie przerejstrował - a czy to w czymś przeszkadza nie wiem. Wtedy też stała na tych blachach . Jeżeli ktoś oglądał niech się wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu tylny zderzak jest od wersji us. W przypadku tych za 30-35 to takie cos mozna olac, ale ten kozstuje 53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby go zmienił bo mu się taki podobał, tyle pamiętam. Jak ktoś zainteresowany niech dzwoni, bo to było rok temu już nie pamiętam wszystkiego co mi gadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie uda. Zaraz go nie bedzie, jesli juz po niego nie jada

Na malowaniu tylnego zderzaka to chyba przyoszczedzil :P

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Rzeczywiscie fajna ta zetka z salonu PL co wrzucilisci e z Kołobrzegu, stoi już u mnie na parkingu :D

Słowem podsumowania:

Zeta wrzucona wczoraj na aukcję, takze od razu telefon jak ja zobaczyłem, rezygnacja z zajęć oraz z pracy dzisiaj dwoch osób, wyjazd o 3 rano nad morze z Łodzi, wrocilem o północy - kwintesencja kupowania tego auta hehe

Sprawdzony przeze mnie wstępnie dzieki temu co sie juz nauczylem z forum oraz również w ASO Nissan Koszalin.

Wg serwisantow najlepsza jaka mieli do tej pory, byli pod wrazaniem stanu, silnik miodzio, zawieszenie tez, original lakier na calym bez szpachli, zderzak tyl tylko malowany, przedni chyba też,ciśnienie trzyma jak nalezy i volty, reszta tez fajnie, bez dzwona, wszystko proste pod spodem, brak śladów spawów :)

Ciesze się bardzo ze w końcu i mi sie udało bo po black bitch Simona mialem jechać rano zaraz po tym jak wystawil typek ale mnie w ch.. zrobil sprzedajacy ciężko ale nvm

No i ciesze sie ze spalanie z nad morza 500km 9,9 litra/100km benzyny :)

Wiecej info wkrótce, pisze z tel takze sory za haos

post-102949-0-20320500-1495838981_thumb.jpg

Edytowane przez MaBlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) 

 

Tak przy okazji czy ktoś wie gdzie można dostać takie nakładki na światła? 

Oprócz sciągania ze stanów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...