Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kwintesencja kupowania tego auta hehe

Ciężko się nie zgodzić :) Identycznie miałem, zresztą również z Gdańska kupiłem.Gratuluję :)

Ja jeszcze muszę poczekać 38 dni, bo się załapałem 3 miesięczną banicję, więc uważaj ;)

@Remzu też po Toruniu jeździsz?

Edytowane przez revolas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

 

Tak przy okazji czy ktoś wie gdzie można dostać takie nakładki na światła? 

Oprócz sciągania ze stanów...

Pamiętam że ktoś kiedyś na forum zrobił takowe z taśmy izolacyjnej... Bieda edyszyn!  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były też na ebayu uk i są sporo szybciej . Wystarczy poszukać. Chociaż mi kiedyś paczka z ali expres przyszła w ciągu 6 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna cena jak za hrka, zrobienie nawet dobrze nie powinno wynieść grubych tysięcy, tylko dostała w próg i może być banan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna cena jak za hrka, zrobienie nawet dobrze nie powinno wynieść grubych tysięcy, tylko dostała w próg i może być banan

na moje oko nie jest to mocne uderzenie , fakt jest taki ze gdybym nie kupił swojej już bym tam po nią był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miniu46, ten egzemplarz zapewne został już po części naprawiony, żeby zatuszować jak było mocne uderzenie. Błotnika praktycznie nie ma, a zderzak, próg i drzwi juz całe? :) Zapewne jest tak jak pisze Batman. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miniu46, ten egzemplarz zapewne został już po części naprawiony, żeby zatuszować jak było mocne uderzenie. Błotnika praktycznie nie ma, a zderzak, próg i drzwi juz całe? :) Zapewne jest tak jak pisze Batman. :)

Fakt widzę ze jest podleczony :), zetka ma bardzo mocne progi Wiec może być tak jak mówicie( banan )

Ale to HR a mnie De wyniosła sporo więcej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkając w Polsce nie wolno wierzyć w okazje przy zakupie używanego samochodu :)

Nie ma znaczenia czy samochodu, czy motocykla. Znajomy raz pojechał 2lata temu po zx10r z 2009r, która niby była okazją w cenie 18tyś. Motocykl wyczyszczony, ładnie poskładany itd, przyjeżdża, zachwala jak udało się tanio kupić itp. Po moich oględzinach wyszło, że rama strzelona pod bakiem i tyle z tego było. Wniosek z tego jest jeden - okazje czasem naprawdę sie trafiają, ale nie ma co się na to aż tak napalać i do tego trzeba podchodzić na spokojnie. :) 

Edytowane przez stolaar13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno dostał ten hr i na 100% trzeba go prostować sanki są przesunięte bo nie ma innej możliwości. Szukałem rozbitej zetki oglądałem 4 egzemplarze właśnie tego typu i zawsze sanki mają przesunięcie kolega z forum 13e7 dużo słabiej uderzył w okolicy progu i musiał też prostować. Do wydrutowania i sprzedania ok ale na ideał zrobić będzie ciężko. Czemu poduchy nie wywalone....

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem nowy na forum  :) 

Dzwoniłem dzisiaj do kolesia od tej czarnej zetki HR. Auto do opłat+akcyza, jeśli on był załatwiał akcyzę cena skaczę o 4 tysiące w górę. Jak zapytałem sie o dokumenty to usłyszałem krótkie i konkretne "Nie ma", po zapytaniu jak to nie ma Pan poinformował mnie, że jeśli ktoś będzie chętny to ściągnie papiery z francji. A wiecie coś może o tych dwóch egzemplarzach?

Numer 1: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-sprzedam-lub-zamienie-ID6yzSc7.html#9170709d60

Numer 2: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yTnXH.html#9170709d60

 

Co do drugiego ogłoszenia, to podchodzę do niego z dużym dystansem z racji tego, że wystawiony jest przez komis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba opisywane już były i to całkiem niedawno - warto zacząć czytać forum :)

Mea culpa, przeczytałem już info odnośnie tych zetek po fakcie  :rofl: W niedziele jadę oglądać czarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaj relacje odnośnie tej zetki, bo ponoć ulep - tylko szczegółową :)

Nie ma problemu, jak tylko ją obejrzę dam znać. Powiedz mi jeszcze, czy w budżecie 37-38 tysięcy plnów mam czego szukać, czy raczej odpuścić sobie poszukiwania zetki? Naturalnie chodzi mi o manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle znajdziesz przyzwoitą Zetkę, będzie wymagać kilka poprawek/kosmetyki, ale raczej nie puści Cię z torbami. Nie nastawiaj się na zakup w ciągu tygodnia, dobre sztuki rzadko się pojawiają i szybko znikają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle znajdziesz przyzwoitą Zetkę, będzie wymagać kilka poprawek/kosmetyki, ale raczej nie puści Cię z torbami. Nie nastawiaj się na zakup w ciągu tygodnia, dobre sztuki rzadko się pojawiają i szybko znikają. 

Właśnie najbardziej mi zależy na takiej która będzie potrzebowała jakiejś ingerencji z mojej strony, żeby nie przekroczyć górnej granicy mojego budżetu jaką jest 40.000 zł. No to cóż nie zostaje mi nic innego niż czekać  :whistle: Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papiery z Francji zawsze przychodzą poczta. Musial byś pewnie dać jakas zaliczkę i wtedy juz przysylaja papiery na ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdebele nie moge znalezc tej pierwszej z Gdanska na LPG w szukajce. Wiadomo +/- ktora strona? Za to do drugiej sie dokopalem :D

PS: Tylko mi sie zdaje, ze w tej pierwszej maska jakos dziwnie spasowana?

Edytowane przez Pimp_Daddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelosek142

Kurde,jak ja kupywalem zetke to po 40-45 tys bez problemu schodzily z 2004/2003r.Swoja kupilem za 45 (2004r,ale dodatki maska seibon itp.)  i zero problemow po kupnie,zero jakis cudow,,i kompletnie z autkiem sie nic nie dzieje,a troche juz kilometrow zrobione :) serio teraz idzie kupic zetke zadbana za 35 tys teraz? :thumbsdown:

Edytowane przez pawelosek142
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...