Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie..ja nie chce sprzedac tylko dopiero co kupiłem zet...i poprzedni wlasciciel mowił mi ze ktos bardzo chcial ja kupic z okolic Poznania, dlatego sie pytałem tak czysto z ciekawosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byc moze ja, ale czy chcialem ja tak na gwalt kupic?....gdybym chcial juz dawno bylaby moja, widocznie cos mi nie pasowalo, zreszta nie spieszy mi sie z zakupem...ktora w koncu kupiles bo troche tych szarych bylo...ta na OZ 20" i ze zmienionym przednim zderzakiem tuningowym?...

 

Edit:

Widze ze jednak nie o tym egzemplarzu mowa, wyczytalem ze kupiles wersje USA, wiec na 100% nie bylem nim zainteresowany bo szukam tylko i wylacznie EU.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez 350z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cena za 1 wydaje mi się stanowczo za wysoka.Za samochód z tego rocznika z salonu Pl. z 4x mniejszym przebiegiem rok temu dałem jednak mniejsze pieniądze. Co do kół to samo myślę jak kolega wyżej niech sobie je weźmie, osobiście mi się nie podobają. Powtarzam, w/g mnie sprowadzonych bezwypadkowych 350z praktycznie nie ma.

 

 

2.Jeżeli jest ten co myślę, był sprowadzony przez handlarzy blisko mnie w komisie jako uszkodzony, tak wiec może przy bezwypadkowym to on stał. Strzał w przednią prawą ćwiartką, poduszki wystrzelone,łącznie z kurtynami, koła(o) z tyłu uszkodzone, źle stały. na pierwszy rzut oka nie było tak źle, ale po bliższych oględzinach już nie było tak fajnie. Musisz podać mi więcej danych, kiedy sprowadzony skąd itd., wtedy może ustalimy coś więcej. Licznik chyba wskazywał większy przebieg, ale tego już nie pamiętam, w srodku był zadbany i wyglądał świeżo.

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy o tym coś wiadomo ?

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-280km-C20223391.html

Jak by link wygasł to chodzi o srebrnego z pomarańczową skórą, przedni zderzak jakiś tjuningowy, wersja EU, Nowy Tomyśl, przebieg 158 tys.

Z tego co widać po fotkach to gałka biegów wytarta, ręczny też jakiś zużyty. Czy przy takim przebiegu to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies 2 mc temu byl w okolicach Poznania..szybko sie przemieszcza

jak rozmawiałem z kolesiem z komisu to nie ukrywał ze miał stukany przod

zderzak jest OEM tylko z dokładka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie zmiania faktu,że fajnie sie prezentuje

 

ale to tak jak z kobietami ;) wiele dobrze się prezetnuje z dystansu, ale podejdziesz bliżej, zamienisz trzy słowa i czar pryska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1) Ktoś może potwierdzić albo rozwiać moje wątpliwości? http://otomoto.pl/ni...-C22440112.html niby bezwypadkowy a zderzak jakby miał inny kolor, dodatkowo te przednie reflektory są chyba z wersji po faceliftingu, prawda ? ktoś wie coś więcej o tym egzemplarzu ?

 

 

2) Czy ktoś oglądał ten egzemplarz? http://otomoto.pl/nissan-350-z-z33-czarny-mat-3-5-v6-pack-C20972860.html

Edytowane przez Kendan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ktoś może potwierdzić albo rozwiać moje wątpliwości? http://otomoto.pl/ni...-C22440112.html niby bezwypadkowy a zderzak jakby miał inny kolor, dodatkowo te przednie reflektory są chyba z wersji po faceliftingu, prawda ? ktoś wie coś więcej o tym egzemplarzu ?

 

 

2) Czy ktoś oglądał ten egzemplarz? http://otomoto.pl/ni...-C20972860.html

 

ad. 1 nie wiem czemu, ale mi sie nie podoba. Faktycznie zderzak przedni inny odcień ma, a i tylni jakis takis. Moze dlatego, ze auto jest na wielkopolskich blachach czuje do niego niechęć.

 

ad. 2 Sprawdź bezwypadkowość auta, bo ten komis lubi sprzedawać naprawiane bryczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/ni...-C22440112.html

znawca tematu sie odezwał:

Tylny dyfer jest wyposażony w mechaniczną blokadę typu LSD - wersja USA miała tylko elektronicznego" oszusta".- jakby znawca wiedział to elektro lsd bylo w rocznikach 07-08 i zarowno w EU jak i USA a co wiecej USA posiadaja VLSD wszystkie opócz wersji BASE

We wnętrzu użyto materiałów o lepszej jakości, miękkich w dotyku oraz nie wydających żadnych dodatkowych dźwięków, jak ma to miejsce w wersji USA.- na moje oko i moja reke sa identyczne

 

zderzak na bank w inym odcieniu i dodatkowo lampy sa kombinowane, bo w takim malowaniu w oem nie wycodzily

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio-mądry ,właściciel.

Auto nie jest 100% bezwypadkowe tak jak pisze.

Najprawdopodobniej było uderzone w przód.

Zastanawia mnie dlaczego nie zrobił zdjęcia z zamkniętą maską.

Myty silnik. Poproś go o dokładne zdjęcia komory silnika, zwłaszcza mocowań błotnika.

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,czysta komora silnika,lampy tuningowe,dużo tańsze od fabrycznych.Jednak właściciel trochę przy nim zrobił,jeśli zalewał Motulem i bawił się w irydowe świece oraz personalną rejestrację,to zapewne nie szczędził na remoncie-i dbał.Auto oczywiście powypadkowe,ale może być obecnie w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest indywidualna rejestracja, to PO a nie P0 - ma znajomego w WK, który załatwił mu fajny numer ;)

Auto ma niemały przebieg i mimo tego wygląda na zadbane, więc myślę że warte przyjrzenia mu się bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"AUTO WIZUALNIE INNE NIŻ WSZYSTKIE !!!" - to prawda, mi się nie podoba. Brakuje oryginalnych naklejek na pasie przednim, wart to prześledzić i te paskudne wycieraczki imitujące tuning brothers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...