Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde,jak ja kupywalem zetke to po 40-45 tys bez problemu schodzily z 2004/2003r.Swoja kupilem za 45 (2004r,ale dodatki maska seibon itp.)  i zero problemow po kupnie,zero jakis cudow,,i kompletnie z autkiem sie nic nie dzieje,a troche juz kilometrow zrobione :) serio teraz idzie kupic zetke zadbana za 35 tys teraz? :thumbsdown:

Jak narazie to ciezko widac :/. Naprawde kusi mnie ta z Gdanska za 35k ale nie moge dokopac sie do niej tutaj na forum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki stan tego faktycznie. Niestety do Gdanska kawal drogi x)

 

Edytowane przez Pimp_Daddy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna nie była czasem w zakupie kontrolowanym?

 

Swoją drogą wolałbym szukać wersji EU :)

EU do 35K nie znajde raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziwne to, że koleś kupił ją nie dalej niż tydzień temu. Albo jakiś przypał albo zwyczajnie chce zarobić, dlatego, że dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet poprzedniego ogłoszenia nie widziałem wcześniej a przeglądam oferty często :) Patrick dobra cena to ta z przed tygodnia 40500 czy nowa po tygodniu 43900 :P?

 

- zadzwonię z ciekawości :) beka jak poza mną zadzwoni 5 osób z forum i każdy będzie go pytał dlaczego po tygodniu sprzedaje :D

Edytowane przez X4viers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś szybko zmienia właściciela :)

Dobre Sztuki szybko zmieniają właściciela a ulepy stoją. Srebrna z Wrocławia już sprzedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam właściciel tak powiedział :) Ale małe ogniska rdzy + opony do wymiany do ogarnięcia będzie miał nowy właściciel, poza tym sprzedający twierdził, że niby wszystko ok :) ano i felgi nie wiadomo, czy to kute :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi szukających okazji: 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-turbo-460ps-polecam-ID6yWJRp.html

turbo + hamulce z infa + felgi jr... to wszystko za mniej niż zdrowa zetka, pewnie jest jakiś haczyk, ale jakbym szukał to bym się bardzo mocno przyjrzał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszki z foteli też wyparowały ;) zresztą chyba nie tylko z nich bo w opisie piszę, ze są tylko 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi szukających okazji: 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-turbo-460ps-polecam-ID6yWJRp.html

turbo + hamulce z infa + felgi jr... to wszystko za mniej niż zdrowa zetka, pewnie jest jakiś haczyk, ale jakbym szukał to bym się bardzo mocno przyjrzał 

 

 

Znów jest na sprzedaż ? Pamiętam ją, tutaj więcej opisu http://www.racingforum.pl/lofiversion/index.php?t130886.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianki tutaj nie ma...

 

 

...żywot silnika pewnie się kończy ;p

Zakuty niby, ale oczywiście wypada sprawdzić przed zakupem. Generalnie to zestaw turbo, felgi, hamulce - poprzekładać wszystko, a resztę sprzedać za 25 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, sorry za offtop, ale czy zna ktoś tę 370z?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-370-z-manualna-6-biegowa-skrzynia-biegow-full-opcja-ID6yWDb5.html.

 

Cena podejrzanie niska, może ktoś wie dlaczego ;)

Bo to usa lekko skundlony z kierowcą z nissana żuka

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Bo to jest usa z licznikiem przełożonym .wcześniej trochę pokiereszowany. Kierownica z nissana żuka

 

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...