Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że auto lepiej wygląda na zdjęciach to nie znaczy, że nagle jest cudownie uleczone, ogarnięta osoba na miejscu będzie widziała o co chodzi. Dalej widać kibel pod folią, może sobie handlarzyna na kimś przytnie trochę, ale to nie znaczy, że ktoś stracił życiową szansę na zadbaną zetkę w dobrej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktorym miejscu ten kibel pod folia? Bo ja nie widze nic, za to widze ladne przetloczenia na tylnych poszerzkach. Masz jakis przeswietlacz w oczach czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytał poprzednich stron a się udziela :) Niebieska z Wawy miały oryginalny grubość wg. czujnika a ulep malowany :) To nie wyznacznik, tylko jestem ciekaw jak stał poprzednio bo ogłoszenia nie widziałem^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktorym miejscu ten kibel pod folia? Bo ja nie widze nic, za to widze ladne przetloczenia na tylnych poszerzkach. Masz jakis przeswietlacz w oczach czy cos?

Tak ze zdjęć nie przyglądając się w ogóle to tylne lewe nadkole blisko zderzaka... ale spodziewałbym się najgorszego na całym aucie. Jak dla mnie naprawa kierownicy i fotela nie zamienia ulepa w cukierek. Nie zaprzątałbym sobie nim głowy. Auto kupione pod handel, zrobione trochę kosmetyki, lak na zimno spalony pod marketem i szuka nowego właściciela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/nissan-350z-europa-pelna-opcja-2006-navi-okazja-i6856041665.html#thumb/7

 

 

Sprawdzony.

Nie chce mi sie rozpisywac, ale gosciu probuje wcisnac komus czopka - nieuczciwy.

Samochod ogolnie do zrobienia, ale cena za ten stan smieszna. Przy moich 'negocjacjach' ostatecznie proponowal 40k, ale to bylo przed informacja ze byl wstawiany dach...

post-101176-0-12489700-1497429412_thumb.jpg

Edytowane przez StanislawKarubin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetka już sprzedana, znowu stała ledwo 2dni. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zetka już sprzedana, znowu stała ledwo 2dni. :)

To raczej bylo oczywiste :D

http://allegro.pl/nissan-350z-europa-pelna-opcja-2006-navi-okazja-i6856041665.html#thumb/7

 

 

Sprawdzony.

Nie chce mi sie rozpisywac, ale gosciu probuje wcisnac komus czopka - nieuczciwy.

Samochod ogolnie do zrobienia, ale cena za ten stan smieszna. Przy moich 'negocjacjach' ostatecznie proponowal 40k, ale to bylo przed informacja ze byl wstawiany dach...

typ powiedzial ze byl wstawiony dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma byc "sprawny" mechanicznie bo moze to doprowadzic do ruiny... cos o tym wiem :D oraz prosty . Blacharke mozna zawsze ogarnac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach kupowac te nissany, po zdjeciach wygląda chyba spoko?

 

 

Jeśli ktoś dba o samochód i wydaje  na porządne części " krocie "  np. oem piasta - 800 zł ( chińczyk 200 zł - wytrzymuje do kilkunastu tyg :D u mnie chyba 2 miesiące )

porządne tarcze przód - 1500 zł 

 

to na pewno nie odda go za 35 tyś xD 

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej bylo oczywiste :D

 

typ powiedzial ze byl wstawiony dach?

Ta, stwierdzone po "dodatkowych" punktach zgrzewu slupkow.Porzadna fachowa robota :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego:
https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-idealny-stan-1wl-przez-13-lat-film-zabdany-egz-ew-zamiana-ID6yPCax.html

 

Oglądałem go jakiś czas temu, bo akurat też z Łodzi jestem więc się z typem spotkałem zanim jeszcze swoją zete dorwałem.

 

Cóż mogę powiedzieć, zastanawiałbym się, i to grubo, nawet jakby za 25-30 ją wystawił.. ;) - słabo to wyglądało a i tak tylko z grubsza go oglądałem

- zamiast poduszki pasażera jakiś szew (no comment)
- podczas jazdy non stop coś napie*rdalało, tak jakby z zawieszenia
- okno pasażera z popsutym silniczkiem, z tego co pamiętam non stop otwarte
- w silniku, na elemencie który zaznaczyłem na randomowym zdjęciu z neta były jakieś dziwne spawy albo zgrzewy
- klape silnika gościu zamykał chyba na 3 razy bo się nie domykała (krzywa?)
- cały malowany co może i nie byłoby takie złe ale przód zderzak i tak odstawał wg mnie od reszty sporo
- kupił niedawno, z rok temu, i niby nie ma kasy na utrzymanie. Dziwne bo kupując to auto raczej się ma świadomość co ile itd ;) Sprzedaje za pewne za tyle ile kupił ale coś mu nie idzie i kombinuje z filmikami i miejscami z różnych spotów z łdz :P

Poza tym ogólnie odniosłem wrażenie, że raczej słaba ta zeta, chociaż automat i przyśpieszenie raczej bez zarzutów.

 

 

post-102949-0-54745700-1497902504_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona juz stala z 2 lata temu ponad z tego co pamietam. A body z tokio drift :P

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350-z-2004-ID6yX9Sj.html#8295b911e9

takie cos, igla to to nie jest, szpachel na tylnym lewym blotniku i to sporo ale takto chyba tragedi nie ma jak za taka kase.

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...