Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zerknij kilka stron wcześniej, kilka z nich było już tu opisywane. : )

 

Niestety przejrzalem jakies 12 stron wstecz kazdy post i nie ma tam ani jednej, ktos pytal tylko o biala ale bez odpowiedzi. Starsze posty to juz archiwalne linki.

Cabrio jednak odpada wiec co w tych dwoch jest podejrzane?:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yXguB.html

http://allegro.pl/nissan-350z-350z-2006-niebieski-i6826149631.html#thumb/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa są podejrzane, bo amerykańce, więc trzeba sprawdzić czy były walone czy utopione. Czarny wygląda na strasznie zaniedbany, porysowany dookoła, wersja bieda-bieda z dołożonymi skórami i felgami. Niebieski po pierwsze kolor ma lepszy, po drugie wygląda lepiej, po trzecie revup. Długo w Polsce to może właściciel coś będzie wiedział co się działo. Akurat z tego co wkleiłeś Kabrio najlepsze jak dla mnie, manual europa robi robotę + lekkie raysy i brembo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie bo zapewne cała malowana, jeszcze parę stron temu czepialiście się naklejek na wnękach, cudów niema ładna sztuka z de to koszt 50k+, tu jest za 36 i to już z zarobkiem handlarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz cala malowana i po dachowaniu. Nie ma co osadzac auta jak sie nie widzialo go na zywo, bo tylko na zdjeciach moze byc ladny. Tyl zderzak odstaje przod tez, ale przeciez to oczywiste ze nie oplaca sie sprowadzac calych aut. Handlarz w dzisiejszych czasach zarabia na aucie 2-3k. Lepiej sprzedac szybciej i zarobic mniej niz sie bujac z autem pol roku czy rok.

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODRADZAM !!!
https://www.otomoto....html#xtor=SEC-8

 

Juz wcześniej opisywałem ten samochód (jakiś czas temu go oglądałem).

 

Przejechałem nim wtedy parę km i się rozsypał....(chyba skrzynia bo był tylko zgrzyt i kupa dymu)..... a niby 100% sprawny, wsiadać i jechać  :D

 

Wymalowany fatalnie i tak brudny że nie da się go wcale umyć.... może rozpuszczalnikiem by poszło trochę  :D

Tył wył że nawet nie szło pogadać w środku..... 

 

Aaa szkoda czasu i nerwów na takich sprzedających... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zasyfiony bo to plasti dip, a ta biala guma w sprayu brudzi sie niemozliwie, dlatego najlepiej to zerwac do ori niebieskiego, ale tak jak mowisz mechanicznie padlo to nawet nie warto na to patrzec, mnie odrzuca juz samym wygladem i "tuningiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zeta w 98% po mocnej bombie, auto z moich okolic od handlarza. Pracując jako kurier woziłem mnóstwo paczek do niego i widziałem jak naprawiane są tam auta. Z dwóch robią jednego, mało kiedy mieli coś sprowadzonego po delikatnej kolizji. https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6yYPMD.html

Edytowane przez stolaar13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba byl najebany jak to naprawial, chociaz chwile sie zastanawialem czy nie pojechac i nie obejzec. Jeden blotnik z migaczem drugi bez, Zaszycie fotela to jakis smiech na sali, zderzak przod nawet nie ma odblaskow, wiec w srodku pewnie tez 3/4 rzeczy brakuje. Na moje to auto po rowie, tylko takim przy 200. No ale na gruza fajny, pyanie tylko czy sie nie zlamie na zakrcie

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam już nie raz przed tą zetką nawet z kimś się podklucilem przez nią nie polecam nie będę enty raz pisał o niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu bo i tak zaraz zniknie. Mowie jesli to ten sam to szpachel na dachu peka, szpachel tu szpachel tam, zacieki itd. za 25 czy nawet za 24 to byla dobra opcja ale to 33 to smiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję swoją zetke ale nie wiem na ile ją wycenić więc liczę na waszą pomoc.

Jest w niej trochę do zrobienia co opisuje w ogłoszeniu 

Cenę początkową miałem 47 do negocjacji ale wiem że to za dużo bo jednak za te ceny można mieć HR.

 

Ile realnie mogę sobię liczyć biorąc pod uwagę te rzeczy do zrobienia

 

link do ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-europa-pelna-opcja-ID6yYzQl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie długo bo od kwietnia :/  ale teraz jak mam już mustanga to nie mam zbytnio czasu jeżdzić zetką, gdzie jej trzymać itp więc po co ma stać. Wole sprzedać i niech ktoś dokończy to co zacząłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli stan techniczny i blacharski jest wmiare ok  to cena   40 - 45   jest ok   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 cena dobra naprawi sie te niedogodnosci i pare innych i wyjdzie 60, a to okazja juz forumowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie błotniki, maska i drzwi malowane (drzwi u dołu mogą mieć nawet i szpachlę ponieważ jest ok 400-500 mik + folia).

Cały tył oryginał (90-100mik) progi także 90-100mik. błotniki przednie i maska 2 warstwy lakieru + folia.

Technicznie to tak jak w ogłoszeniu w zawieszeniu pare rzeczy do zrobienia i do ogarnięcia te sondy po wymianie na decat.

 

Ogólnie w zawieszeniu nawet na duzych dziurach nie ma żadnych stuków-puków ale jak mówią na diagnostyce wymienić to lepiej wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba przesadzacie troche. 40 tys to max, a jak pojdzie za 38 to bym sie cieszyl

 

Ale to wtedy na oryginalnych alu 18" 

Aaa i dla jasności bo niektórzy pewnie myślą że sprzedaję bo się sypie czy coś :D 

Gdyby było nieco więcej miejsca w postaci tylnych siedzeń to by na pewno został parę lat i bym wszystko dopracował do stanu może nie idealnego ale napewno bardzo dobrego, ale niestety mimo że mam firmowy samochód to czasami gdy firmowy ktoś inny weźmie to jestem zmuszony jechać zetką po jakiś towar, zakupy itp.

Przykład foto z zakupów: https://drive.google.com/file/d/0By6RLqeYqcFta3hGdjJITWZLbzg/view?usp=sharing

Cały bagażnik i przednie siedzenia zajęte przez słodycze :D 

 

Zetka naprawdę zaje....ty samochód do np weekendowych wyjazdów z dziewczyną ale jako daily w firmie to już trochę słabo

 

Także niestety idzie na sell.... no chyba że spadnie mi z nieba 40 tys to wtedy zrobię prezent dziewczynie i zetka dalej zostanie w rodzinie :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...