Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba przesadzacie troche. 40 tys to max, a jak pojdzie za 38 to bym sie cieszyl

 

komentarz eksperta który kupił zetkę i po chwili sprzedał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz eksperta który kupił zetkę i po chwili sprzedał...

A co to wnosci do tematu? Niech se wisi za 45 pazdzierz bez poduszek obklejoy folia. Zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak na szybko to czerwone pole powinno być na 7000 skoro to polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wtedy na oryginalnych alu 18" 

Aaa i dla jasności bo niektórzy pewnie myślą że sprzedaję bo się sypie czy coś :D 

Gdyby było nieco więcej miejsca w postaci tylnych siedzeń to by na pewno został parę lat i bym wszystko dopracował do stanu może nie idealnego ale napewno bardzo dobrego, ale niestety mimo że mam firmowy samochód to czasami gdy firmowy ktoś inny weźmie to jestem zmuszony jechać zetką po jakiś towar, zakupy itp.

Przykład foto z zakupów: https://drive.google.com/file/d/0By6RLqeYqcFta3hGdjJITWZLbzg/view?usp=sharing

Cały bagażnik i przednie siedzenia zajęte przez słodycze :D

 

Zetka naprawdę zaje....ty samochód do np weekendowych wyjazdów z dziewczyną ale jako daily w firmie to już trochę słabo

 

Także niestety idzie na sell.... no chyba że spadnie mi z nieba 40 tys to wtedy zrobię prezent dziewczynie i zetka dalej zostanie w rodzinie :D

 

 

Jak dla mnie zetka jest dość specyficznym autem i w sumie pójdzie za tyle co ktoś chce dać...

To nie jest tak często spotykane auto, więc ciężko powiedzieć ile.

 

Tak przy okazji gdzie robiłeś środek? jest całkiem ładnie wykończony.

Edytowane przez Remzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie zetka jest dość specyficznym autem i w sumie pójdzie za tyle co ktoś chce dać...

To nie jest tak często spotykane auto, więc ciężko powiedzieć ile.

 

Tak przy okazji gdzie robiłeś środek? jest całkiem ładnie wykończony.

 

 

 

Zajmuje się na co dzień oklejaniem także sam wszystko wykonałem. Zabudowę pod tablet także dość łatwo zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ma mało oleju? Nie każdy zagląda regularnie. 

Trzeba by sprawdzić.

 

Ale autko, w grupie dużego ryzyka :P

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nowa-cena-okazja-doinwestowany-unikat-ID6yUwLF.html

 

Oglądał ktoś? Wiem, że forumowa, widziałem temat. Tutaj bodajże też była wspominana, ale nie mogę się dokopać :)

 

To może jednak poświęć 10 min i się dokop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

https://www.otomoto....t-ID6yUwLF.html

Oglądał ktoś? Wiem, że forumowa, widziałem temat. Tutaj bodajże też była wspominana, ale nie mogę się dokopać  :)

  • rep_up.png
  •  
  • 0

W końcu pojechała z Torunia a nowy właściciel wystawił ją z prędkością światła na sprzedaż :devil: prawdopodobnie pisał ogłoszenie wracając po zakupie do domu :turned:

auto było kupione jak widać po niezmienionych blachach w Katowicach. Na śląsku miało bum przodu (nie jakieś poważne) wymienione na nowe zostały zderzak/maska(o innych przygodach nie mam wiedzy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pojechała z Torunia, tylko właściciel mieszka teraz w Warszawie. Przed zakupem swojej zetki rozmawiałem z kilkoma osobami, które oglądały tą zetkę i każdy ją odradzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...