Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pojechała z Torunia, tylko właściciel mieszka teraz w Warszawie. Przed zakupem swojej zetki rozmawiałem z kilkoma osobami, które oglądały tą zetkę i każdy ją odradzał

Czemu ? Była naprawiana u coobcia i potem dobrze podawała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tutaj pisał z kim rozmawiałem dokładnie, jeśli te osoby będą chciały to na pewno się tutaj ujawnią. Dwie osoby potwierdziły tezę, że właścicielowi starczyło pieniędzy na zakup auta, lecz na serwisowanie już brakuje i koszty eksploatacji po prostu go przerastają. Rozmawiając z właścicielem na początku roku auto miało uszkodzoną instalację LPG, niby wtrysk który za jakiś czas miał być naprawiony, tak samo jak miała być wizyta u lakiernika na usunięcie defektów z lakieru, później dostałem informację że wszystko zostało zrobione. W międzyczasie jeden z forumowiczów oglądał ten egzemplarz i niestety instalacja LPG dalej jest niesprawna - przy wyższych obrotach rozłącza lpg, szarpie czy coś podobnego, a lakier wygląda bardzo średnio i w kilku miejscach przebija się srebrny lakier chyba na zderzakach oraz jest pęknięty plastik nad oknem. Swoją drogą nawet Coobcio wypowiadał się gdzieś w temacie tej zety, że auto widziało cały czas spalanie stukowe i został usunięty skutek, a nie przyczyna dlaczego tak się działo. 

 

Dodam, że ja jedynie przekazuję informacje, które dowiedziałem się od osób oglądających ten egzemplarz. Osobiście mi one wystarczyły, żeby dać sobie spokój z tą zetką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy w aucie które ma ponad 10lat nie będę oczekiwał salonowego stanu, lakieru bez najmniejszej rysy itd. Odpuściłem z tego względu, że informacje które dostałem od sprzedającego znacząco się mijają z prawdą i jak dla mnie szkoda było robić ponad 200km na marne, żeby się po prostu przejechać i stracić pół dnia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i się zastanawiam jakiego stanu oczekujecie od zetki w okolicach 30k PLN?

 

Racja. Mimo, że zaraz ktoś będzie pisał, że zetki to już leciwe auta - to ich eksploatacja jest dość kosztowna. 

 

Za darmo nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tutaj pisał z kim rozmawiałem dokładnie, jeśli te osoby będą chciały to na pewno się tutaj ujawnią. Dwie osoby potwierdziły tezę, że właścicielowi starczyło pieniędzy na zakup auta, lecz na serwisowanie już brakuje i koszty eksploatacji po prostu go przerastają. Rozmawiając z właścicielem na początku roku auto miało uszkodzoną instalację LPG, niby wtrysk który za jakiś czas miał być naprawiony, tak samo jak miała być wizyta u lakiernika na usunięcie defektów z lakieru, później dostałem informację że wszystko zostało zrobione. W międzyczasie jeden z forumowiczów oglądał ten egzemplarz i niestety instalacja LPG dalej jest niesprawna - przy wyższych obrotach rozłącza lpg, szarpie czy coś podobnego, a lakier wygląda bardzo średnio i w kilku miejscach przebija się srebrny lakier chyba na zderzakach oraz jest pęknięty plastik nad oknem. Swoją drogą nawet Coobcio wypowiadał się gdzieś w temacie tej zety, że auto widziało cały czas spalanie stukowe i został usunięty skutek, a nie przyczyna dlaczego tak się działo. 

 

Dodam, że ja jedynie przekazuję informacje, które dowiedziałem się od osób oglądających ten egzemplarz. Osobiście mi one wystarczyły, żeby dać sobie spokój z tą zetką. 

koszty eksploatacji mnie przerastają?

okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i się zastanawiam jakiego stanu oczekujecie od zetki w okolicach 30k PLN?

 

 

 

Żeby to jeszcze była kwestia ceny...ja mam 50 tysięcy na ten cel i też nie mogę znaleźć nic wartego tej kwoty...  :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to jeszcze była kwestia ceny...ja mam 50 tysięcy na ten cel i też nie mogę znaleźć nic wartego tej kwoty...  :thumbsdown:

 z takim budżetem na pewno już coś znajdziesz - kwestia czasu :) 

 

Swoją drogą, w Otwocku była zadbana sztuka ( ze zdjęć ) wlasnie za 50 tyś, ale po 2 dniach już jej nie było ;O ... i wciąż nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał już ktoś ?\ https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-oplacony-bezwypadek-kola-18-ID6z02sT.html możecie coś więcej powiedzieć ?

 

oglądaliśmy... i nie został kupiony - niestety samochód po powodziowy :/

 

 

A mimo to już sprzedany... Coraz bardziej się upodlamy aby tylko mieć 350z...

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takim budżetem na pewno już coś znajdziesz - kwestia czasu :)

 

Swoją drogą, w Otwocku była zadbana sztuka ( ze zdjęć ) wlasnie za 50 tyś, ale po 2 dniach już jej nie było ;O ... i wciąż nie ma...

Hehe - akurat ten konkretny egzemplarz z Otwocka znam, nawet bardzo dobrze - oglądałem go plus prześwietlilem na wylot "od A do Z" i niestety super wyglada na zdjęciach ale nie oddają one całości plus opis nie jest do konca uczciwy i stąd jeszcze się waży czy ją faktycznie kupie - bo znaków zapytania troche tam jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pamiętasz.

http://www.thepicta.com/tag/deeclique

Nie wiem czemu, ale ten egzemplarz często zmienia właścicieli. Niecały rok temu był w Toruniu, później Brodnica, teraz patrzę że Poznań już :)

Edytowane przez revolas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 

PILNIE sprzedam swoją Z za śmieszną cena ponieważ pilnie potrzebuje $$$

 

 

Może znajdzie się ktoś kto szuka Zetki i mi pomoże ? 

 

W ostateczności bd zmuszony oddać go do komisu za jeszcze mniej :/ 

 

Dwa dni temu znikła z tego działu "mini-giełda", było wyraźne info, jest od tego typu ogłoszeń jeden wspólny dział z ofertami kupna / sprzedaży, więc otrzymujesz kolego ostrzeżenie na piśmie i blokadę klawiatury na 5 dni

Edytowane przez Andrzej G
Regulamin i śmiecenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą zetke konkretna w wawie bardzo często widzę :D albo widziałem zawsze z ziomeczkiem z szlugiem lub e szlugiem jest bardzo charakterystyczna ze względu na środek rejestrację itd : p

 

Granatowa SK

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 nie podejmuj  :icecream:  :icecream: , a tak na poważnie znudzony już zetą?

 

Potrzebuję wygodniejszego auta. Następny właściciel będzie miał bonus bo świeżo wymieniłem sprzęgło, olej w skrzyni, w moście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli używacie zety na codzień jako jedyne auto to podziwiam

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot a co tu podziwiać to, że się jeździ jak beton to akurat dla mnie frajda - czuje, że żyje :)

 

Kwestia dostosowania trochę tego samochodu aby łatwiej było parkować...


Potrzebuję wygodniejszego auta. Następny właściciel będzie miał bonus bo świeżo wymieniłem sprzęgło, olej w skrzyni, w moście...

 

Mycek a ogarnąłeś adaptacje przepustnic ?

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Ztka 07, EU Brembo, jakie dobre klocki i tarcze na przód proponujecie? Jazda codzienna, zwykła, okazyjne przyciśnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - akurat ten konkretny egzemplarz z Otwocka znam, nawet bardzo dobrze - oglądałem go plus prześwietlilem na wylot "od A do Z" i niestety super wyglada na zdjęciach ale nie oddają one całości plus opis nie jest do konca uczciwy i stąd jeszcze się waży czy ją faktycznie kupie - bo znaków zapytania troche tam jest...

 

 

 

Tak tylko w temacie nadmienię, że odpuściłem definitywnie.

 

Przy okazji, gdyby kogoś interesowała ta:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350-z-wersja-europejska-lift-full-opcja-polecam-zamiana-ID6yUTFF.html#9249cee326

 

to też odradzam - była bita ze wszystkich stron...auto wygląda jakby było malowane w stodole i pierwotnie było kupione za...13700 PLN

 

Nie chcę nawet myśleć jak musiało wyglądać kiedy było faktycznie kupowane...

 

Także z mojej strony nadal szukam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...