Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktos się napalał to ten samochód https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-3-5-v6-alufegli-axis-matrix-20-ID6z2xuT.html był juz przeze mnie opisywany + został sprzedany a nijaki Krystian po miesiącu za większą kasę próbuje się pozbyć szrota twierdząc, że bezwypadkowy gdzie w auto bazie nawet 17 fotek i szuka nagle Audi A5...dodatkowo Krystian próbuje zarobić na nim tak:  

https://www.gumtree.pl/a-media-i-reklama/srodmiescie/auto-reklama-+-przyjme-reklame-na-samochod-sportowy/1002029208710911211740509

 

Mimo wszystko przypomnę:

 

Blacharsko

 

- lakier igła 80-100 niemal cały samochód - zrobiony pod klienta, natomiast tam gdzie dostał we wlewie 150+ oraz miejsce gdzie lakier nie sięgnął wiec widać przygody, ogólnie lakier bardzo świeży...

- klapa bagażnika źle spasowana dokupiona pod kolor

- siłowniki martwe klapy

- klapka paliwa w innym kolorze

- spróchniała podłużnica prawy tył + jakieś druty jako łączniki elementów

- czołowa wymieniona

- nieprawidłowe odległości pomiędzy błotnikiem a drzwiami pasażera

 

Wyposażenie

 

-golas totalny w szmatach niestety

 

Elektronika

 

- błędy, Check, ABS , BREAKE - OBDII nic nie wykrywa - dziwne

- brak kontrolki o niskim stanie paliwa

- brak kontrolki o włączeniu świateł

 

Mechanicznie

 

-SUCHY SILNIK - bagnet miał dwa punkciki oleju i z żadnej stronie na min/max nie miał oleju, zalany 5w40

-Paski popękane i wypalone

-w płynie chłodniczym jakieś bagno, jakby olej się trosze dostał...

-pokrywa zaworów mokra (prawa)

-dolot przedłużony i schowany przed powietrzem w nadkolu (a to ci zonk)

-sprzęgło łapie późno, dwumas hałasuje i stuka

-piąty bieg wszedł za którymś razem bez obciążenia, drugiego nie było jak zweryfikować

-opona klejona 20' koła gumy wszystkie do wymiany

-gałka malowana

-ogólnie zamulony trochę ten samochód zaczyna coś brać od 3500

-Tarcze nawiercane i nacinane wygląda jak jakaś mikoda, klocków już brak

 

O ciśnieniu oleju specjalnie nic nie piszę, bo bez dogrzania nie ma sensu weryfikować

 

Historia:

 

-Sprowadzony z USA 20.04.2008 zarejestrowany po 7 MIESIĄCACH 04.11.2008 - jak widać było co robić  :)

-BRAK Aktualnego OC

 

Przebieg:

 

02.08.2015 - 48 608 km

29.07.2016 - 47 056 km

19.04.2018 - 48 570 mil

 

Reasumując: Kwintesencja samochodu za 30+ z USA - dobry do upalenia za znacznie mniejsze pieniądze, nie wart do odratowania i jazdy jako daily car, 

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to bez aktualnego OC? To jest przecież karalne? Nawet, jeżeli auto nie jeździ a wykafkają to szelest banknotów duży byłby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"AUTO JEST NIEBAGATELNE, ZACHOWANE W IDEALNYM STANIE"

"BEZWYPADKOWY"

 

http://allegro.pl/nissan-350z-bezwypadkowy-historia-unikat-w-pl-i6927127328.html#thumb/10

 

Szpara nad lampą, że palec wejdzie więc ciekawe co dalej z tym ideałem nie tak

 

 

 

 

 

Bez_nazwy_1.jpg

Bez_nazwy_4.jpg

Edytowane przez gibonxxl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem Zetki, co prawda docelowo ma wylądować w garażu dopiero za rok, ale jeśli coś by się na tą chwile trafiło godnego uwagi, to nie wykluczam zakupu jeszcze w tym roku.

 

Już od jakiegoś czasu przeglądam oferty,  i patrząc na różne ciekawostki, które tutaj wychwytujecie aż żal nie zapytać się o ten egzemplarz https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6z1AqF.html#f431aadf19. Wiadomo 30k - mało na dobrą Zetkę, ale nie zaszkodzi się zoorientować. Jest całkiem niedaleko mnie, może się kiedyś wybiorę na małe sprawdzenie, oczywiście jeśli tutaj czegoś niesamowitego  się nie dowiem :P. Według historii pojazdu auto sprowadzone w 2008 roku, po czym była długaaaaaa przerwa w rejestracji, co chyba wskazuje na niemałe dłubanko?  

 

Korzystając z tego, że piszę już posta, to pozwole sobie na mały offtop, bo trudno gdzieś znaleźć jakieś głębsze informacje. 

 

Wiadomo krewnym 350z jest Infiniti G35 ( Który swoją drogą byłby lepszą dla mnie alternatywą, ale ilość wersji "coupe" w Polsce nie powala, albo źle szukam ). Pytanie brzmi czy opłaci się sprowadzić lekko stuknięte Infiniti/Nissana, za jakąś rozsądną cene i wrócić mu pełnię łaski w dobrym warsztacie? Rozglądając się za tymi samochodami nie szukam wcale bezwypadka z super historią, ale wszystko musi być przejrzyste, udokumentowane i bez ukrywania istotnych informacji,  jakieś lekkie/mniej lekkie uszkodzenia wchodzą w grę, byleby całość nie była wynikiem układanki klocków lego :P ).  Przeglądałem też różne "oferty" na IAA -  nie wszystkie samochody wyglądają strasznie, może ma ktoś jakieś doświadczenie za ile można rzeczywiście kupić auto godne poddania "operacji" ? Wymarzonym budżetem na któreś z tych aut są okolice 30k -35k, jeśli w tych liczbach nie ma co się "babrać" to będzie czekało mnie trochę dłuższe zbieranko albo Chrysler Crossfire :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 tys załóż kolego i szukaj . to jest moim zdaniem kwota za która można cos w miare dostac.


Co do tego egzemplarza to plastiki dośc zmeczone i prawie napewno zle spasowany wlew paliwa ale zdjęcie może troszke oszukiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem Zetki, co prawda docelowo ma wylądować w garażu dopiero za rok, ale jeśli coś by się na tą chwile trafiło godnego uwagi, to nie wykluczam zakupu jeszcze w tym roku.

 

Już od jakiegoś czasu przeglądam oferty,  i patrząc na różne ciekawostki, które tutaj wychwytujecie aż żal nie zapytać się o ten egzemplarz https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6z1AqF.html#f431aadf19. Wiadomo 30k - mało na dobrą Zetkę, ale nie zaszkodzi się zoorientować. Jest całkiem niedaleko mnie, może się kiedyś wybiorę na małe sprawdzenie, oczywiście jeśli tutaj czegoś niesamowitego  się nie dowiem :P. Według historii pojazdu auto sprowadzone w 2008 roku, po czym była długaaaaaa przerwa w rejestracji, co chyba wskazuje na niemałe dłubanko?  

 

Korzystając z tego, że piszę już posta, to pozwole sobie na mały offtop, bo trudno gdzieś znaleźć jakieś głębsze informacje. 

 

Wiadomo krewnym 350z jest Infiniti G35 ( Który swoją drogą byłby lepszą dla mnie alternatywą, ale ilość wersji "coupe" w Polsce nie powala, albo źle szukam ). Pytanie brzmi czy opłaci się sprowadzić lekko stuknięte Infiniti/Nissana, za jakąś rozsądną cene i wrócić mu pełnię łaski w dobrym warsztacie? Rozglądając się za tymi samochodami nie szukam wcale bezwypadka z super historią, ale wszystko musi być przejrzyste, udokumentowane i bez ukrywania istotnych informacji,  jakieś lekkie/mniej lekkie uszkodzenia wchodzą w grę, byleby całość nie była wynikiem układanki klocków lego :P ).  Przeglądałem też różne "oferty" na IAA -  nie wszystkie samochody wyglądają strasznie, może ma ktoś jakieś doświadczenie za ile można rzeczywiście kupić auto godne poddania "operacji" ? Wymarzonym budżetem na któreś z tych aut są okolice 30k -35k, jeśli w tych liczbach nie ma co się "babrać" to będzie czekało mnie trochę dłuższe zbieranko albo Chrysler Crossfire :P

 

Jak na moje oko tylny zderzak z EU klapa zapewne też z lotką z EU golas USA raczej nie powinien mieć lotki, lampy tył powinny być ledowe w 2006, są z przed lifta. I tylna lewa felga ma chyba z 0,5kg odważników do wyważenia  :whistle:  opony wyglądają jakby miały zły profil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"AUTO JEST NIEBAGATELNE, ZACHOWANE W IDEALNYM STANIE"

"BEZWYPADKOWY"

 

http://allegro.pl/nissan-350z-bezwypadkowy-historia-unikat-w-pl-i6927127328.html#thumb/10

 

Szpara nad lampą, że palec wejdzie więc ciekawe co dalej z tym ideałem nie tak

 

 

 

 

 

Bez_nazwy_1.jpg

Bez_nazwy_4.jpg

 

 

 

Mój znajomy oglądał tę gablotę i generalnie był "na nie"...już do końca nie pamiętam wszystkich argumentów bo było to jakieś 2-2,5 miesiąca z okładem ale pamiętam, że powiedział m.in. o:

- ogólnie pultającym się sprzedającym - gościu nie znał zupełnie historii tego autka, 

- auto stało bez felg, które są na zdjęciach 

- największe halo: w bagażniku w miejscu gdzie znajduje się zapasowa opona stała woda...to zamiotło temat dokumentnie...

 

Plus kolega MaBlo już ją kiedyś podsumowywał:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/44552-parę-pytań-o-350zchcesz-kupić-tu-ocena-komentarz/?view=findpost&p=1174876

 

Stoi kupę czasu, typek tylko co i raz zmienia opis i tego typu rzeczy więc ja bym omijał bardzo szerokim łukiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,w bagażniku w miejscu gdzie znajduje się zapasowa opona stała woda" - to jeszcze nie dyskwalifikuje auta pod warunkiem, że woda stała w butelce z napisem ,,Nałęczowianka" - też mam wywaloną oponę zapasową i czasem w jej miejscu wożę butelkę wody - zwłaszcza w upały  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,w bagażniku w miejscu gdzie znajduje się zapasowa opona stała woda" - to jeszcze nie dyskwalifikuje auta pod warunkiem, że woda stała w butelce z napisem ,,Nałęczowianka" - też mam wywaloną oponę zapasową i czasem w jej miejscu wożę butelkę wody - zwłaszcza w upały  :rofl:

Zywiec mocno gazowany w bagażniki.... :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,w bagażniku w miejscu gdzie znajduje się zapasowa opona stała woda" - to jeszcze nie dyskwalifikuje auta pod warunkiem, że woda stała w butelce z napisem ,,Nałęczowianka" - też mam wywaloną oponę zapasową i czasem w jej miejscu wożę butelkę wody - zwłaszcza w upały  :rofl:

 

 

No, no, no - kto by pomyślał ;)

Pozdro !

Edytowane przez Ferris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy występowały 350Z w wersji nismo? 370Z Nismo już widziałem nawet na mobile.de jest trochę wystawionych.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występowały, ale dość rzadko. Większość wystawionych ,,nismo,, nie mają z nimi nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo większość tych wystawianych nismo to tak jak RS w audi i tym podobne, ludzie kupują sobie naklejki i naklejają - ale chyba po vinie sprawdzi czy to fabryczne nismo. Szczerze sam bym przygarnął wersje nismo bo kiedyś z racji ich rzadkości będą ładnie trzymały cenę. A nismo nie wychodziły czasem tylko w '08?

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tu naczytałem o Zetkach i odnoszę wrażenie, że te ściągane z zachodu są w dużo lepszym stanie jak te oferowane w Polsce. Czy ktoś sprowadzał z Niemiec jakąś Zetkę, w jakim stanie technicznym, czy musiał sporo dokładać?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym kosztem sprowadzenia dobrej zetki z zachodu jest podatek wynoszący bodajże 19,6% wartości wozu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam podatki, koszty rejestracji itp. Szukam czegoś aby trochę modyfikować i na torze poszaleć. W zimie grzebać przy aucie a wiosną-latem wyjechać na tor.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy jaki egzemplarz kupisz. Ja po obejrzeniu polskich aukcji po swoją pojechałem do Belgii osobiscie sprowadzilem i koszty napraw przez 5,5 roku użytkowania wynoszą 0 zł. Wszystko może iść w tuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy wiadomo coś na temat tej Zetki:

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-xenon-bose-ID6yVEdF.html#9249cee326

 

Rozmawiałem ze sprzedającym i podobno maska, drzwi i błotnika malowane, opony do wymiany - tyle powiedział.

 

Może ktoś już oglądał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od jakiegos czasu sledze temat i zastanawiam sie nad 350z. Wskoczyla w okolicy taka sztuka:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6931623378#thumb/1

 

Czy ktos juz ja widzial lub zna? Po zdjeciach widac ze troche gola wersja plus lakierniczo z zewnatrz tez troche roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jest to mój pierwszy post na forum. Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu 350z/370z i całe szczęście, że trafiłem na to forum - gdyż wiele waszych informacji o poszczególnych egzemplarzach uratowały mnie od prawdopodobnej "wtopy". Konto postanowiłem założyć, by osobiście zapytać o jedno ogłoszenie:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6932432066#thumb/5

 

z tego co sprawdziłem (ma nadzieje wystarczająco dokładnie) to egzemplarz z ogłoszenia nie był w ostatnim czasie opisywany. Czy ma ktoś o nim jakieś dodatkowe informacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jest to mój pierwszy post na forum. Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu 350z/370z i całe szczęście, że trafiłem na to forum - gdyż wiele waszych informacji o poszczególnych egzemplarzach uratowały mnie od prawdopodobnej "wtopy". Konto postanowiłem założyć, by osobiście zapytać o jedno ogłoszenie:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=6932432066#thumb/5

 

z tego co sprawdziłem (ma nadzieje wystarczająco dokładnie) to egzemplarz z ogłoszenia nie był w ostatnim czasie opisywany. Czy ma ktoś o nim jakieś dodatkowe informacje? 

Cóż napewno jest zle spasowany przód . Reszty nie widać za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...