Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam panów bardzo chce dołączyć do waszego grona posiadaczy 350z i jestem w trakcie poszukiwania co myślicie o tym egzemplarzu?to wersja ue czy usa?tak wogole to czy jest sens szukania 350z w kasie do 45k??

http://otomoto.pl/ni...-C18904333.html

 

wersja basic nie warta tych pieniedzy...golas kompletny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś o nim było ale mogę się mylić

ogłoszenie długo wisi, na 2gim zdjęciu widać jakby brakowało mu zaślepki spryskiwacza.. poza tym jakoś podejrzanie mało zdjęć

a te 350KM to niby skąd? chyba że ten spoiler dodał z 60KM :P

jakbyś chciał go kupić, udaj się z gościem na hamownie i za każde brakujące 10KM niech opuści 1k zł ;)

 

"Felgi 18'' firmy cobra + 3 dodatkowe takie same felgi na zapas" - nie ma to jak 3 felgi na zaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy była ta sztuka poruszana na forum?tak wogole jest sens szukania w polsce tylko tak realnie.nie zalezy mi tak bardzo na bezwypadkowości ale niechcial bym też składanej z 5 innych

http://moto.allegro.pl/nissan-350z-i2060436377.html

Hej. Mam taki sam spoiler w swojej. Może też ma 350 koni? A tak na poważnie to ogłoszenie to jakiś przekręt, nawet nie ma podanych podstawowych informacji typu rok produkcji i przebieg. Pozatym jak by miałbyć tak odbajerzony jak opis podaje to by nie kosztował 39 tyś tylko trochę więcej. Nikt dobrego samochodu za darmo nie odda.

Najlepiej takimi ogłoszeniami nie zawracać sobie głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/ni...-C20612298.html

Witam przymierzam się do kupna nissana. Czy ktoś może mi coś o tym samochodzie powiedzieć? Czy oglądał już go ktoś? Jakie macie porady przed zakupem? Jechać do ASO czy gdzieś indziej?

http://moto.allegro.pl/nissan-350z-2003r-280km-xenon-bose-zarejestrowany-i2082027137.html

ile mogłaby wyjść naprawa tego samochodu?

Edytowane przez iktorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/ni...-C20612298.html

Witam przymierzam się do kupna nissana. Czy ktoś może mi coś o tym samochodzie powiedzieć? Czy oglądał już go ktoś? Jakie macie porady przed zakupem? Jechać do ASO czy gdzieś indziej?

http://moto.allegro....2082027137.html

ile mogłaby wyjść naprawa tego samochodu?

moim zdaniem, każdy 350z poniżej 40 tyś to szrot , ale to tylko moje zdanie

Jeśli zakup to koniecznie ASO i to dobre, ale po swoim wiem, że warto sprawdzić auto przed zakupem bardzo dokładnie, części do Z nie są tanie, chyba, że chcesz oszczędzać, ale w takim wypadku nie kupuj Z

pamiętaj, że 350Z nie ma rantu przy szybie, więc masz gwarantowane szumy przy prędkosci powyzej 100 jesli auto bylo uderzone w drzwi

Jak chciałem kupić swojego to zastanawiałem się nad automatem, a teraz powiem, że byłby to najwiekszy błąd w moim życiu, manual daje tyle frajdy, ze na automaty nawet nie patrz

Napisz coś więcej: z jakiego miasta jesteś, jaki masz budżet itp

Edytowane przez eibar350z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jestem nowy i to mój 1 post od razu z prośbą :) co sądzicie o tym nissanie ? http://otomoto.pl/nissan-350-z-wersja-pack-C22721049.html . Oglądałem na żywo wstępna jazda ok tylko już było widać że z przodu był stukniety ( jak mocno to nie wiem ) i zderzak z maską jest nierówno spasowany teraz ale to podobno spowodowane jest małym stuknięciem ostatnio przodem w płot czy coś podobnego. Auto widuje od roku jak jeździ po mieście więc świeżo sciągane itd nie jest. pozdrawiam i z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom sam sobie odp..

zderzak przedni widac ze zmieniany bo jest od wersji po lifcie

reszte powiedz nam skoro go ogladałes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak rozpoznać przed i po lifcie?Bo jak oglądam to nigdy nie mogę rozpoznać tak błyskawicznie jak wy co jes pozmieniane ^^ Jest jakiś sposób aby mieć pewność że auto ma poduchy?Wystarczy na kompie w serwisie czyt trzeba manualnie spojrzeć pod zaślepki itd.A światłą przednie są ok?I tam są ksenony fabryczne ale nie ma sprysków ( podobno w wer. USA przed któryms rocznikiem były ksenony bez spryków), ale bardziej mi tu pasuje na to że było uderzone zmienione na zderzak jak mówisz po lifcie a na spryski już nie starczyło chyba , że się myle :) Ogólnie uważam, że auto może być po uderzeniu bo niestety takich jest większość, ale ważne żeby to było porzadnie zrobione a nie jakeis druciarstwo jeszcze w takim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenianie jak mocno auto było uderzone na podstawie wymienionego zderzaka to jakaś komedia :D

Wy jesteście poważni ?! Żal to czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego guziqs w wersjach z USA nigdy nie było spryskiwaczy, bo tamtejsze prawo ich nie wymaga.

co do różnic przed i po lifcie to zmienione były lampy przednie i tylnie oraz zderzak i maska ...porownaj sobie zdjęcia:

nissan-350z-by-unich_460x0w.jpgDSC_5988.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za wyjaśnienie i pomoc ;) a kolega iceman dużo wniosł <ok> btw. czyli na 1 rzut ok widać w tym nissanie, że zderzak jest od polifta reszta niby z normalnej wersji. Gdzie na lampach przednich mogę odczytać rocznik ewentualnie? Jeszcze taka sprawa powinna być oslona dolna silnika?Bo w tym przypadku brak jakiejkolwiek osłony i patrzac od góry widac normalnie ziemie. Sorry za prozaiczyne pytania ale akurat w tym aucie jestem całkowitym laikiem jak na razie

Edytowane przez guziqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegos takiego jak rocznik na lampach..jedyne czego szukaj to loga nissana na kloszach, bo czesto zdarza sie ze po dzwonie kupują tanie zamienniki lamp, które nawet nie sa przystosowane po xenon

 

osłona silnika powinna byc

 

i jeszcze przypomniało mi sie ze juz chyba widziałem wczesniej ogłoszenie tego nissana z wiekszym opisem i tam nawet było napisane ze nissan miał przygody i jest w stanie średnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki. Nie wiem czy było juz to ogłoszenie ogólnie przeglądam ogłoszenie nissanów od 2-3 miesięcy i przez ten czas nie było go bo sprawdzam codziennie ;p więc jedynie może wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega iceman dużo wniosł

Stary, jeśli widzisz tylko wymieniany zderzak, a nie spojrzysz na podłużnice itd to o czym my w ogóle dyskutujemy ?

Jeśli się nie znasz na autach, a wnioskuję że nie, to weź ze sobę kogoś kto wie gdzie rzucić okiem, a nie przejmować się zmienionym zderzakiem. Odradzam Ci kupno auta samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, jeśli widzisz tylko wymieniany zderzak, a nie spojrzysz na podłużnice itd to o czym my w ogóle dyskutujemy ?

Jeśli się nie znasz na autach, a wnioskuję że nie, to weź ze sobę kogoś kto wie gdzie rzucić okiem, a nie przejmować się zmienionym zderzakiem. Odradzam Ci kupno auta samemu.

no i dlatego przed kupnem każdego auta sprawdzam go z tatą mechanikiem samochodowym i pewnie w ogóle sie nie znam na samochodach wychowując się w sumie w warsztacie. Nieznajomośc 350z chyba nie wiąże się z niewiedzą o samochodach, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chopaki wrzućcie na luz, bo chyba jakieś małe nieporozumienie się wkradło ;) Nigdzie nie było napisane że ktoś ocenia stan zniszczenia auta po masce i zderzaku tylko że jest źle spasowana maska i zderzak i nie wiadomo jak bardzo był walony samochód, ale pewnie po walnięciu, więc po to co te spiny? :P Zamiast pisać że żal coś czytać lepiej czytajmy uważnie ;) Po drugie to dział do zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi, bez kpiny.

Pozdro ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jestem nowy i to mój 1 post od razu z prośbą :) co sądzicie o tym nissanie ? http://otomoto.pl/ni...-C22721049.html . Oglądałem na żywo wstępna jazda ok tylko już było widać że z przodu był stukniety ( jak mocno to nie wiem ) i zderzak z maską jest nierówno spasowany teraz ale to podobno spowodowane jest małym stuknięciem ostatnio przodem w płot czy coś podobnego. Auto widuje od roku jak jeździ po mieście więc świeżo sciągane itd nie jest. pozdrawiam i z góry dzięki

zadaj sobie pytanie dlaczego ktoś sprzedaje taki fajny samochód po tak niskiej cenie, ja mam 2 odpowiedzi, albo zbankrutował i potrzebuje szybko kasy, ale samochód jest w fatalnym stanie

Musisz zwrócić uwagę na wiele rzeczy: skrzynia biegów, sprzęgło, tarcze hamulcowe, klocki, stan opon itp

Ogólnie lepiej dozbierać troche kasy, bo możesz się rozczarować i najlepiej jak poprosisz kogoś z forum, żeby podjechał z tobą sprawdzić Zetkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ze szwajcarji to pewnie tez po przygodach, a przedni znaczek to był chyba myty codziennie i zdjęcia ,i to zapewnienie przerabiane na tym forum wiele razy EU vs US - laik to kupi, ale warto wybrać sie na ogledziny z kimś obeznanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ze szwajcarji to pewnie tez po przygodach, a przedni znaczek to był chyba myty codziennie i zdjęcia ,i to zapewnienie przerabiane na tym forum wiele razy EU vs US - laik to kupi, ale warto wybrać sie na ogledziny z kimś obeznanym

znaczek ewidentnie słabo pomalowany na czarno i farba schodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tego nissan już pytałam właściciela i jeździ nim ponad pół roku, wcześniej był uderzony i w serwisie mu powiedzieli ze prawy błotnik i tylny błotnik był robiony. Tak niby wszystko ok. Znaczek Pan pomalował farbą na czarno i mu teraz poodłaziło, a zaślepki spryskow ktoś ukradł. Czekam na więcej fotek na maila tego nissana, bo tez już wyczailem :P kilka fotek więcej wrzucił http://otomoto.pl/nissan-350-z-wersja-europejska-brembo-bose-C22871985.html i cena automatycznie urosła delikatnie haha

Edytowane przez guziqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...