Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo właściciel nie mógł się zdecydować czy lepsza będzie żółta, zielona czy czerwona. Kurde jakbym miał wolne 40 tyś euro... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te samochody sa warte 25-30k w zależności od rocznika wg infoexperta na dzień dzisiejszy przy założeniu ze są nieuszkodzone...ceny które dyktuje rynek to dla mnie nieporozumienie ale wiadomo ze każdy chce zarobić...

Tylko pozostaje jedna kwestia, czy przy ich średniej na pewno nie są też wliczane samochody które są rozbite lub ktoś zaniżał fakturę itd. Jak dla mnie ceny rynkowe nie są nieporozumieniem jeżeli sztuka jest ok , ale każdy do tego podchodzi inaczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie katalogi cenowe mają się nijak przy samochodach rzadkich/sportowych. Nissan w tym wypadku i tak nie wygląda źle, spróbujcie kupić starszą i słabszą hondę s2000 za podobną cenę albo lepiej porównajcie cenę z infoexperta/eurotaxa/audatexa do najtańszej sztuki Hondy NSX jaką znajdziecie. Cena 350Z wynika moim zdaniem z tego, że w nie ma on konkurencji za bardzo na rynku, bo wg mnie TT mk1 ma się nijak to 350Z. Generalnie jest to najtańsze 300 koni rwd ze szperą, które jest w sportowej budzie.

Jest np. Mustang GT 4,6 o zbliżonej mocy i wcale nie kosztuje mniej...

Zobaczcie jak trzymają na wartości 350Z, a np inf np. G37 pół dekady nowszy nie jest wcale znacznie droższy np. http://allegro.pl/show_item.php?item=6950515913 .Moim zdaniem przy infcie jest wiele aut, które mają podobne parametry i jest w czym wybierać, ale jak ktoś chce 2 osobowego popier*alaczka to juz gorzej...


Żeby nie było, sam nie jest zdania, że przedlift w automacie bez xenonów z USA jest wart 50 tys. Tyle to bym dał, ale za HR w wypasie i dobrym stanie.

Edytowane przez elczupakadra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co dyskusja na temat ceny  350z    cene kształtuje rynek  auta poskładane z 2 3 sztuk  kosztuja 30tyś   auta w miare bez wypadkowe40 -50tyś   

 

350z to jest jednak żadki samochód  a wszystko co jest żadkie jest drogie    

 

jeszcze jedno  jak kogoś niestać wydać 40 tyś  na auto  to niech nawet nie myśli    o kupnie , ze względu na koszty eksploatacji  napraw   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może nieco pociągnę Off-top'a:

 

- ceny rynkowe to jedno ale zastanawiam się jak duży (a pewnie spory) wpływ mają na ubezpieczenie ?

 

Ja za swoje auto dałem równo 50 kafli i niestety żaden ubezpieczyciel nie był w stanie, nawet za moją dopłatą, zaoferować pakietu w granicach tych rzeczony 50 tysięcy...stanęło krakowskim targiem na 37...czyli tez szału nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6z6UOA.html

 

chyba już był, ale jest masakra :D

 

 

Zawsze może być gorzej ;)

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-stance-ciocia-jola-ID6z7jZ4.html#8295b911e9

 

O gustach się nie dyskutuje niby ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się nowego pojawiło...ktoś zna to auto i wie czemu taka a nie inna cena?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6z7mFm.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

 

Tego chyba też nie było...ale mogę się mylić:

 

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350-z-CID5-IDoP3F8.html#7db9ed2460;promoted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy, chyba był opisywany. W ogłoszeniu jest info o wersji EU, błotniki są USA, więc albo był bity w USA albo w EU. Zdjęcia mało pokazują, bo jest podszykowany, a na czarnym lakierze ciężko zauważyć defekty. (czy ta maska jakoś odstaje z przodu? jakiś spacer/czy tak tylko wygląda ?)

 

Ten drugi USA, więc też po przygodzie, brak zdjęć środka. Prawdopodobnie golas w automacie, do tego na ciężkich felgach i niepoprawni wpisanej mocy. (Ja bym takiej zetki nie chciał, bo przy EU manual to zupełnie inny samochód)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się nowego pojawiło...ktoś zna to auto i wie czemu taka a nie inna cena?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6z7mFm.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

 

Błotniki + zderzak od Ameryki, a wersja EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie panowie , czy jest mozlowe zeby europa fabrycznie 300km rev up 2006 miala swiatla przod z kierunkami pomaranczowymi ,krote wygladaja jak przeflifty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie panowie , czy jest mozlowe zeby europa fabrycznie 300km rev up 2006 miala swiatla przod z kierunkami pomaranczowymi ,krote wygladaja jak przeflifty?

Ja tak mialem. To moze moja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie po oplatach , lekka stluczka z przodu byla podobno zderzak tylko wymieniony ,wiec ciekawi mnie jak te lapy czy to mozliwe czy byly wymieniane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co lampy byly wymieniane ?:P

A i jak juz jestesmy przy lampach , to w tych przedliftowych jest taki czarny material w srodku i jest on taki jakby zapocony ,da sie to jakos wymienic bo babelki powychodzily . Oroentujesz sie mozesz od czego takie "syfy" mogly wyskoczyc ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...