Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To 3 mam kciuki kucharo :) GTR to też plan na kiedyś, ale pożyjemy zobaczymy :)

 

Łukasz, ja myślę że jak bym miał seryjną zetkę ai GTR'a, pewnie zetka by częściej w garażu stała :P:P Choć bardziej wolałbym R34 RB26 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wszystkim! Od dłuższego czasu już szukam sobie jakiejś Zetki i upatrzyłem sobie takową. Rozmawiałem z właścicielem przejechaliśmy się i było git. tylko kwestia lakieru mnie niepokoiła gdyż zderzak przód i prawe nadkole ma jasniejszy kolor. W sumie mówił ze była delikatna kolizja 'parkingowa' i zrobil to z ubezpieczenia w serwisie. ale kurde gdybym ja dostal takie auto z serwisu po naprawie to reklamowalbym to w cholere. Tak spieprzyć lakier - nie do pomyślenia( chyba ze bylo robione u zenka w garażu, tylko że papiery na szkode ma z serwisu). No i zderzak tył od europy ( a jest to wersja usa). Mowi że zmienił bo bardziej podoba mu sie tył w  wersji eu. Poprosilem o carfax. wysłał mi go i zauważyłem ze jest napisane ze był topielcem, po czym dopisał że kiedyś tak sie robiło zeby sciągnięcie zza wielkiej wody było tańsze. wierzycie w to, czy to wgl możliwe zeby kiedyś takie wałki się robiło?

Tu macie link do aukcji

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-2004-3-5-nismo-ID6yUL4R.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z tutaj obecnych rozwaza sprzedaz ?

W sumie to ja caly czas waham sie, ale jak pomysle ile to negocjacji/placzu, ze nie wyglada jak z salonu i nie przyspiesza jak gtr i chca 20k rabatu to wole jezdzic laleczka dalej ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Certifikaty przypisuje sie na aukcji, wiec nie nie robilo sie tak. Typ leci w ch*ja a auto jest po powodzi

Dzięki za odpowiedź kolego. W takim razie szukam swojego marzenia dalej  :), bo kupno zgnilca mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Na fmic.pl jest pare gratow, ale bardziej do tuningu mechanicznego.

Za totutaj na forum koledzy bawili sie w zamienniki masek itd. Moze sa dalej dostepne?

Edytowane przez dieselLPG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie rdzy. Trafił mi się ciekawy egzemplarz ale ma bardzo nie ładne wstawki. Zastanawiam się czy to oznaka że wewnątrz będzie tragedia ? I czy oddanie auta w ręce blacharza da jakiś efekt czy tylko na 2 lata a potem od nowa ? 

 

Podobno że idzie to zrobić niedużym kosztem ( 3000) podwozie było zabezpieczone profesjonalnie ale z drugiej strony to czy nie było zabezpieczone by ukryć to i owo...

 

 

post-108020-0-89480700-1508273858_thumb.jpg

post-108020-0-47894200-1508273876_thumb.jpg

post-108020-0-15776900-1508273889_thumb.jpg

post-108020-0-88192000-1508273898_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, niby nic takiego ale nie widziałem jeszcze tak dużych oznak na 350z.

Spokojnie da się to zrobić faktycznie nie jakimś wielkim kosztem, baa nawet dobrze by było to zrobić, bo jeżeli planujesz tym autem śmigać zimą to na wiosne może to wyglądać dużo dużo gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym to na pewno , pytanie brzmi czy nissany mają skłonność do rdzewienia od spodu w newralgicznych punktach czy tu po prostu blacharz dał ciała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszlo bo ktos tam rzezbil. Prawy blotnik, dach byly malowane i to nieudolnie. Lewy nie widze bo jest slabe zdjecie. Pytanie po co ktos malowal dach, czy np nie ma wstawionej calej d*py

Ja malowalem dach bo auto bylo z poludnia wloch i ocynk goly powychodzil bo lakier od slonca sie poluszczyl ale ja mam zdjecia przed malowaniem na szczescie

Edytowane przez Cytrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze byl odswiezany (watpie) a moze mial wstawiana dupe, tego nie wiem, auta nie widzialem. Ale "zabezpieczona" podloga pewnie bitexem, i takie wykwity plus malowane pol auta. Dla mnie zapala sie czerwona lampka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś ten dziwnie pordzewiały egzemplarz i dla mnie nie wart jest swojej ceny. Rdza na dachu??? Śmierdzi na kilometr... Rdza na obu nadkolach z tyłu? - pytanie czy to norma w tych modelach? Choć rozmiar tego "pruchla" wokół wlewu paliwa to masakra... Mechanicznie może i wygląda na zadbany, ale stan blacharsko-lakierniczy... brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego jak popatrzysz na wagę golfa a na wagę zetki, gdzie golf w serii ma tyle kucy co przeważnie silniki DE, już nie mówię o r32 lub r400 Ale dla mnie to nadal tylko golf. Zresztą nie ma co porównywać starego auta do nowych samochodów Mnie ostatnio objechalo audiq7 które waży tone więcej i żyję :)

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że jeżdżąc seryjną zetką można sporo aut spotkać na drodze, które dają radę, głównie na prostej. Ja nie kupowałem tego samochodu czysto dla prędkości, dużo innych pozytywnych aspektów jak zupełnie inne prowadzenie czy po prostu RWD ze szperą. W tym różnica pomiędzy golfem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ktoś może widział, zna historię ?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6ylOT9.html

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Chyba mam raport ściągnięty wiec priv. Obstawiam ze auto bylo jezdzone na torze. Naklejka na rozporce i doloty ale to tylko hippoteza.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...