Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba opierdzielić Kaktussa na ćwiartkę  :rofl:

to sie oczywiście da bardzo łatwo zrobić   

a tak na serio czemu ja nic niewiem że taka grupa jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam moje prywatne autko . Cena adekwatna do stanu , zmieniłem tylko dlatego ze stoi już 370tka .

Nie znam się na konkretnych oznaczeniach itp , ale wiem ze na mojej nie znajdziecie rdzy itp:

Posiadam zdjęcia jak było rozebrane w USA . Jeden element malowany , reszta jest oryginał .

malowałem przedni błotnik , i wymieniłem zderzaki ze względu na to ze były popękane .( zderzaki kupiłem pod kolor , nigdy nie malowane ). Nie była nigdy bita , chodzi pięknie . Cena oczywiście do negocjacji . Auto można sprawdzić wszędzie , nawet wziąć na hamowanie

 

Nissan 350Z LPG , stan idealny ! Okazja !!

https://www.olx.pl/oferta/nissan-350z-lpg-stan-idealny-okazja-CID5-IDpDhBP.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co wisiał w marcu czy tam kwietniu tydzień , ale musiałem wycofać ogłoszenie bo na dokładkę bym nie miał . Wiec nie wiem skąd glupie stwierdzenie ze go sprzedaje 2 lata . Bo teraz dopiero go wystawiłem z mysla o sprzedaży . Nakładki sobie założyłem bo mi się podobają . Kwestia gustu

Wiec proszę nie wymyślaj bajek ze go 2 lata sprzedaje .... bo sam go wycofałem jak stał w kwietniu raptem 7 dni

Poza tym mam go rok i 2 miesiące Wiec już w ogóle się nie pogrążaj ile go sprzedaje ..

Chcesz przyjedź zobacz jak będzie coś do zarzucenia oddam ci nawet za paliwo :)

Możesz się wyposażyć w cała artylerię mierników , mechaników , kompresje sprawdzić i uwierz ze naprwde cięzko będzie się do czegoś dopierniczyc . A ze jest to USA trudno , mi hamulce starczały nie jeżdżę wyczynowo a dla przyjemności go mam jako drugie auto

Poza tym jak wcześniej stał jedynie miałem dwa telefony . Wiec nawet nikt nie zdążył go obejrzeć . Teraz dopiero jest taka możliwość

Edytowane przez DomP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz po ile chodzą 2006 u dojczy, odlicz sobie opłaty jakie musiał uiścić plus jego zarobek plus minus i będziesz miał już jakieś spojrzenie na ten samochód ,czego się można spodziewać na miejscu przy oględzinach . Bo on za niego tam dał połowę tego co trzeba dać za zdrową zete u dojczy . I nie słuchaj ich głupiego gadania że cena atrakcyjna bo szwab zaniżył na papierze - niemiec tego  nie zrobi 

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

A czy komuś się udało zobaczyć ten egzemplarz? Jak na europę to trochę tanio.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-maxeuropa-brembo-ID6z9fXn.html

 

Kolega oglądał, z tego co pamiętam to jedyne elementy, które nie były malowane to klapa bagażnika i maska, jakiś problem był ze skrzynią, bo niby po regeneracji, a niesamowite drgania na gałce zmiany biegów (dwumasa? Poduszki skrzyni?), dwa lata temu był kupiony chyba za 28 k, więc za obecną cenę nie wiem czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz po ile chodzą 2006 u dojczy, odlicz sobie opłaty jakie musiał uiścić plus jego zarobek plus minus i będziesz miał już jakieś spojrzenie na ten samochód ,czego się można spodziewać na miejscu przy oględzinach . Bo on za niego tam dał połowę tego co trzeba dać za zdrową zete u dojczy . I nie słuchaj ich głupiego gadania że cena atrakcyjna bo szwab zaniżył na papierze - niemiec tego  nie zrobi 

auto jest do oplat

Co nie zmienia faktu ze 3200 akcyzy to jest jakies 20k na umowie

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To mnie zaciekawiło: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-280km-manual-bez-wkladu-rej-pl-xenon-ID6zhwc9.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Rocznik 2006, manual, lampy i wnętrze poliftowe, ale maska stara i silnik Revup? Niby golas, bo nawet żadnego przycisku na kierownicy, a jednak ze skórzanymi fotelami?

Coś takiego wychodziło na USA i o czymś nie wiem? A może cena wskazuje oczywistą odpowiedź i jest to jakiś ulep?

Edytowane przez dawxxx666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tylko maska stara  z blach ?, bo tak piszesz jakby pół blach było starych a pół po lifcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka maską ma być w 2006r? Jest adekwatna do roku jak i do silnika. Maski z garbem były przy silnikach HR z 2007 i 2008r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co z pol blach starych pol nowych zrobilo sie wszystko jak nalezy.  Jest tu taka emotka co gosc lezy do gory brzuchem i leje sie ze smiechu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka maską ma być w 2006r? Jest adekwatna do roku jak i do silnika. Maski z garbem były przy silnikach HR z 2007 i 2008r

Ok, to wszystko wyjaśnia, człowiek uczy się całe życie :) Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chcąc wejść do tego szanownego grona zastanawiam się nad kupnem 350z. Zaciekawił mnie ten egzemplarz

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-cabrio-300km-ID6z3Rws.html#8295b911e9

Chciałbym poznać waszą opinię bo wiem, że do auta trzeba trochę dorzucić natomiast może ktoś z was oglądał i zauważył coś czego ja nie widzę.

Auto na pewno ma problem ze skrzynią (odczuwalne drżenie drążka) i jest mega zaniedbane. Plus należy mu się gruntowne czyszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rejestracja 2008 data produkcji 2004. Dziwne troche albo błąd.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na pewno ma problem ze skrzynią (odczuwalne drżenie drążka)

Nie musi, zakładałem temat o tym problemie jak kupowałem 350z ,ogólnie każdy ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi, zakładałem temat o tym problemie jak kupowałem 350z ,ogólnie każdy ma

Dziękuję Ci za podpowiedź. Poczytam.

Drugiej odpowiedzi nie rozumiem, złośliwość czy dobra rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...