Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

weź VIN od gołego amerykańca i sprawdź jak to bite było, swoją drogą bardzo długo już wisi, za tą kasę szukałbym EU i to dobrego DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź VIN od gołego amerykańca i sprawdź jak to bite było, swoją drogą bardzo długo już wisi, za tą kasę szukałbym EU i to dobrego DE

w raporcie nie ma zadnych informacji, gosc mowil, ze uderzony w tyl byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ją widziałem że od 2 lat się sprzedaje, a ktoś ostatnio pisał że jeszcze rok wcześniej stała. Kucharo miał chyba ją dla kogoś oglądać ale nie wiem czy w końcu pojechał ją zobaczyć. Jak ja wtedy dzwoniłem nic mi nie mówił o tym że była uderzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JN1BZ34D28M704673, teraz podał dobry, jedną cyferke sie pomylił

Z Pensylwanii z tego co widzę, ostatni notowany przebieg 25k mil w sierpniu 2013. Ale ma notkę junk/salvage. Korzystałem z carsforsale.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jesli wpisze VIN w AutoDNA i w polu "Historia pojazdu" jest 0 wpisów to znaczy ze auto jest bezwypadkowe?

Raczej bardziej nie ma danych, ale tez jest opcja ze niebite

 

No trochę walniety, daje raport 

nie tak troche, dosyc mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to byl przod to spoko, ale to jest tyl i zeby to dobzre naprawic to trzeba wstawic praktycznie cale dupsko, a ta szara jest pewnie pociagnieta i wyrzezbiony bltonik z gowna. Przy nastepnym dzwonie w tyl zlozy sie jak harmonijka. Ogolnie to mogl bym tym jezdzic alenapewno nie za taka kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w ogóle poczekać do pierwszych ciepłych dni, bo widzę wraz z nadejściem prawie zimy skończyły się zetki. Chociaż na logikę ktoś powinien sprzedawać na zimę, żeby nie podbijać rocznika, ale to Polska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech będę szukał, w Polsce to chyba nic sensownego nie ma.

Jest, tylko wymaga to cierpliwości i czasu. W Niemczech nie znajdziesz taniej, ale większy wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45k PLN za 2004?! 

 

NIe, nie, nie, nieeeee, nie! https://media.giphy.com/media/FEikw3bXVHdMk/giphy.gif

 

I nawet nie patrzyłbym na zdjęcia!

 

Nie patrzcie w ogole na oferty tego goscia z Tarnowskich Gor!!! 

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6ylOT9.html

Edytowane przez GodISmE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę walniety, daje raport 

Typowy total loss. 

Samochód jak dla mnie warty tyle co graty wyjęte z niego plus reszta na kilogramy.

Jak to jest trochę to jak wygląda mocno?

Przecież to jest złom:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA, golas (podstawowa wersja wyposażenia), zderzak tył wymieniony, przód też o ile mnie wzrok nie myli bo to chyba nie z tego rocznika typ. Rok produkcji 2005 a pisze o 300 km (czyli tak jak w rev up) więc może nie wie co ma chyba, że jakieś naklejki dały mu trochę mocy :D

Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi

 

Zalecam ostrożność i cierpliwość, ja też czekałem ja się ciepło zrobi bo rzeczywiście w zime trudniej, no i po pół roku się udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...