Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ceny niezle spadły

zdjecia troche w PS podciągane, ale auto wyglada dobrze, oprocz przednich lamp

 

jest tylko mocno podejrzany..byl walony w przod o czym swiadczy zderzak/błotniki z wersji usa oraz tandetne lampy

i to chyba konkretnie ze nie udało sie uratowac oem spryskiwaczy aby je przełożyc do nowego zderzaka

 

jesssu co za bzdury:

`OPROGRAMOWANIE SOFT PLUS FILTRY i cały pakiet nismo engine dajacy w rezultacie 346 koni mechanicznych i zmieniona charakterystyka całego pojazdu oczywiscie wszystko w ASO

 

:devil: poszedł do wlasciciela e-mail z pytaniami dociekliwymi

Edytowane przez hot_rider
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz co odpisał, bo ten opis to mocno zmyślony ;D i napisane jeszcze bezwypadek... ale racja ceny mocno zaczynają spadać, może uda się znaleźć coś bezpiecznego do ok 37 tys. TO JUŻ NAS 3 napisało do niego ;D ciekawe czy komuś odpisze. Ale auto w tej cenie robi wrażenie, a opis właściciela to wszystko niweczy ;/ i 38 tys a koła warte niby 7... jeśli oryginalne dotzy to ok ale chyba cenna całkowita auta by była wyższa

Edytowane przez guziqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny niezle spadły

zdjecia troche w PS podciągane, ale auto wyglada dobrze, oprocz przednich lamp

 

jest tylko mocno podejrzany..byl walony w przod o czym swiadczy zderzak/błotniki z wersji usa oraz tandetne lampy

i to chyba konkretnie ze nie udało sie uratowac oem spryskiwaczy aby je przełożyc do nowego zderzaka

 

jesssu co za bzdury:

`OPROGRAMOWANIE SOFT PLUS FILTRY i cały pakiet nismo engine dajacy w rezultacie 346 koni mechanicznych i zmieniona charakterystyka całego pojazdu oczywiscie wszystko w ASO

 

:devil: poszedł do wlasciciela e-mail z pytaniami dociekliwymi

 

Jestem pod wrażeniem spostrzegawczości i znajomości zety. Ciekaw jak osiągnąć tyle kucy z wolnossaka. Podeslij co Ci gość odpisał.

Hehehe tez do niego napisałem :-)

Edytowane przez utaszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem spostrzegawczości i znajomości zety. Ciekaw jak osiągnąć tyle kucy z wolnossaka. Podeslij co Ci gość odpisał.

Hehehe tez do niego napisałem :-)

 

No Ty też wrzuć, jak odpisze, bo ja też jestem ciekawa... :P Ale odmówić mu finezji w pisaniu nie można ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sh...item=2118797190 pojawiła się kolejna zetka hmm , chyba na wiosne będzie coraz więcej i może wpadnie coś sensownego :))

346 KM i 11 litrów !!?? co jest grane ?? czyli mój mi nawala ? ja mam 15.4 przy 287 KM

chyba, ze moc zrobiona, zeby jezdzic 90km/h w trasie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 15.4 przy 287 KM

:whistle:

jak będziesz miał 260KM to będzie bardzo dobrze

Edytowane przez hot_rider
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie auto bez gustu, szczególnie koła i lampy przednie bez homologacji zmienione z prostego powodu/tanie/, samochód był walony na 100% w przód i mam wrażenie ,że nie była to ”obcierka”. Poproś o zdjęcia komory silnika.

Osobiście polecam Ci unikać takich właścicieli którzy wystawiają taki bzdurny opis, do tego mocno koloryzowany, możesz mi wierzyć ,że prawie zawsze się to sprawdza.

.

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji... odwiedził już ktoś hamownie, żeby się stanąć twarzą w twarz z brutalną prawdą? :P

Ewa, czy Ty przypadkiem nie miałaś odwiedzić hamowni? :whistle: a może już po? :shiftyninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Damian odpisał:

"

Witam tak auto dla mnie jest bezwypadkowe poniewaz samochody dzielimy na wypadkowe i po kolizyjne... Samochodzik był sprowadzony z niemiec delikatnie oparty na barierkach przed hipermareketem pekniety był zderzak i po zaginane błotniki ale konstrukcyjnie absolutnie nietkniety kupilem nowe blotnikki zderzak i poniewz ze jedna lampa byla stłuczona kupilem sobie te i to wszystko a fartuchy pdłuznice nie tkniete tak samo chłodnice itd itd... a co do mocy własciciel poprzedni powiedział ze tyle echalem kilkanastoma 350z a ta zupełnie inaczej chodzi... pozdrawiam milego dnia"

 

Tylko, ze zapomniał o tym napisać w ogłoszeniu - cos mi sie wydaje,że to jakiś handlarzyk jest początkujący.

 

Musimy założyć odobny wątek - Pare pytań...auta pokolizyjne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji... odwiedził już ktoś hamownie, żeby się stanąć twarzą w twarz z brutalną prawdą? :P

ja może się odważę ;)

 

mi koleś wysłał to samo wiec nie bede wklejał

jeżeli auto zaliczyło `obcierkę` lub gdzies miało stłuczkę parkingową to chyba nie mozemy mówić ze auto jest powypadkowe?

w tym przypadku watpie ze było aż tak lajtowo, ale jak poszycia nie są ruszone to jest to okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna przejsc spokojnie obok takiej sciemy ... gosciu założył tylny zderzak od europejczyka i pisze, ze to calkiem inna wersja auta niz z USA...szkoda, ze zapomnial wmontowac boczne kierunkowskazy bo wtedy moze dalbym sie nabrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna przejsc spokojnie obok takiej sciemy ... gosciu założył tylny zderzak od europejczyka i pisze, ze to calkiem inna wersja auta niz z USA...szkoda, ze zapomnial wmontowac boczne kierunkowskazy bo wtedy moze dalbym sie nabrac.

mylisz się...to jest wersja EU

brembo-ok. były tez w wersji track usa

sterowanie radiem przy kierownicy

spryski refrektorów-jezeli cała instalacja jest oem; fakt tez mozna przeszczepic, ale watpie zeby koles to robił..

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pekniety był zderzak i po zaginane błotniki ale konstrukcyjnie absolutnie nietkniety kupilem nowe blotnikki zderzak i ...

ciekawe, kupił nowe błotniki od wer USA?...mhm..

pytaliście o zdjęcia z przed naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi odpisał też podobnie ,,auto sprowadziłem z niemiec po delikatnej kolizji oparte zostało na barjerkach przed hipermarketem na skutek czego peknał zderzak jedna lapma i zagiał sie błotnik ale ani podłuznice chłodnice fartuchy są nie tkniete normalnie jeździło tyllko ja kupilem nowy zderzak ( niemogłem nigdzie dostac europy ani spryskiwaczy orginalnych) dlatego kupiłem teen plus błotnik i lampy to wszystko. co do mocy niewiem tak mi powiedzial poprzedni właściciel jechałem kilknastoma zetkami zadna nie chodzi tak jak ta.'' Ja już zapytalem o fotki przed naprawy i fotki komory silnika zobaczymy czy wyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, kupił nowe błotniki od wer USA?...mhm..

pytaliście o zdjęcia z przed naprawy?

 

No chyba, ze kupil rzeczywiscie blotniki od usa...w takim razie zostaly mu 2 wolne kierunki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd. :

"tak posiadam zdjecie ale nie na komputerze tylko zwyczajne wywołane. w Tej chwili niemam mnie w domu abym mógł zrobic zdjecie komory silnika ale zapewniam że nic absoolutnie nie widac nic nie jest tam ruszone kłade głowe na stół zaden spaw żadna śruba nic wszystko orginał"

 

serce mi pęka, jaki szczery gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na jego zachowanie, mozesz spodziewac sie jeszcze innych kwiatkow w samochodzie, taka mam intuicje/byc moze poparta doswiadczeniami w poszukiwaniu swojego samochodu, jakos takich cwianiaczkow udaje mi sie rozpoznac prawie natychmiast/.Oparl sie o barierke w Lidlu :). a ja myslelem ze kot skoczyl na maske.

Polecam szczegolna czujnosc przy ewentualnych ogledzinach tego samochodu, a szczerze to lepiej dac sobie spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedna rzecz zastanawia. Sprzedający pisze:

- Auto kupiłem kilka miesiecy temu

- Nie jest to mój jedyny pojazd a mianowicie służy do niedzielnych przejażdzek

- NISSAN POSIADA mały i duży brief niemiecki ( tłumaczenia również) Rejestracja banalnie prosta (chętnie pomogę)

Czyli co, kupił go jakiś czas temu, jeździ nim kilka miesięcy, a nie przerejestrował ?

Jak dla mnie to kupił go i naprawiał kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B. sluszna uwaga , nie czytalem uwaznie.

 

Mnie jedna rzecz zastanawia. Sprzedający pisze:

- Auto kupiłem kilka miesiecy temu

- Nie jest to mój jedyny pojazd a mianowicie służy do niedzielnych przejażdzek

- NISSAN POSIADA mały i duży brief niemiecki ( tłumaczenia również) Rejestracja banalnie prosta (chętnie pomogę)

Czyli co, kupił go jakiś czas temu, jeździ nim kilka miesięcy, a nie przerejestrował ?

Jak dla mnie to kupił go i naprawiał kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie też to tak brzmi. Także ogólnie podchodzi pod tą , że sciągnął uderzonego i to może niestety konkretnie, zrobił go i teraz niby bezwypadek ;] Bo jeśli sciągnał dla siebie to jeździ kilka miesięcy i go nie rejestruje?o.O I co na niemieckich tablicach czy w ogóle bez. A ,, Zeta ma przebieg 80 tys km a ostatni wpis w książce jest przy 78 tys'' więc te 2 tysiące zostaję na dzwona i naprawę, albo dokumenty podrobione bo często juz się tak niestety dzieje. Ale zdjęcia i tak z chęcia obejrzę i wrzucę jak tylko dostane ^^

Edytowane przez guziqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miała być, ale teraz się wymiguje :P

Nie wymiguję się wcale, tylko jak widziałeś mam teraz inną sprawę do załatwienia w tym temacie ;] A nie będę w mrozy -21 się tułać po hamowniach :P Zresztą sesje miałam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...