Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tydzień temu był fajny szary parę rzeczy do zrobienia dobra euro wersja poszedł za 22 koła plus robota i opłaty 27 wyszedł ,krótko stał 2005r albo 6sty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,z góry sorki za offtop.Mam na sprzedaż Zetkę i przez 2 tygodnie żadnego telefonu i tak się zastanawiam czy przypadkiem za bardzo z ceną nie poszalałem,auto za***iste dostałem w rozliczeniu za Bmw X5, niestety w chwili obecnej nie bardzo mogę sobie pozwolić na zetkę,gdyż mam problem z kasą i teraz do was pytanko jaką cenę wystawić,żeby w miarę szybko poszło,zecie rozliczyłem za 34tys. https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-stan-bdb-mozliwa-zamiana-ID6zgVef.html

Jedyne mankamenty auta to nie trzyma siłownik w tylnej klapie,no i miało malowany prawy bok.Z góry dzięki za pomoc w wycenie,sorki jeśli zły dział, pozdrawiam. :)

Edytowane przez Kolekcjoner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby moment na sprzedawanie Zetki, nikomu niepotrzebne takie auto na zimę. Porób lepsze zdjęcia i lepszy opis, obawiam się, że będziesz musiał schodzić z ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz inna droga.. Podnies cene do 42tys, osmalcuj auto jakims woskiem, napisz ze cale zycie jezdzila na 10w60, doinwestowana, serwisowana regularnie na oryginalach no i skoro juz tu jestes dopisz "forumowa" i ze warta kazdej zlotowki a jak ktos tego nie rozumie to niech kupi strucla za 25tysi. Jak przyjdzie klient to powiedz tylko for you teraz tylko teraz spuszczasz cene o 5 tysi bo potrzebujesz kombi bo baba Ci rodzi za pare dni.

Edytowane przez Kazik_R52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ale najpierw sprawdź Carfaxa, nastepnie wsadź normalne fotele, dołóż szpere, zmień hamulce na brembo...

Masz amerykańska wersję i sprzedajesz "poza sezonem" więc nie chce straszyć, ale nie wiem czy 3 dychy dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ale najpierw sprawdź Carfaxa, nastepnie wsadź normalne fotele, dołóż szpere, zmień hamulce na brembo...

Masz amerykańska wersję i sprzedajesz "poza sezonem" więc nie chce straszyć, ale nie wiem czy 3 dychy dostaniesz...

Szperę poprzedni właściciel dokładał,a w internecie nie znalazłem żadnych informacji o jej przeszłości,podaję nr VIN jakby się komuś chciało pogrzebać,sam jestem ciekawy jej historii. NR VIN: JN1AZ34D54T152954

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu możesz sprawdzić samemu historię, w przypadku amerykańców sugerowałbym sprawdzić przed zakupem/wymianą bo często się można zdziwić. :)

https://www.carfax.eu/pl

Dzięki wielkie, stronkę zapamiętam,przyda się pewnie w przyszłości :) Teraz w sumie w moim przypadku to bez sensu płacić 150zł,bo auto już dawno u mnie,ale niewątpliwie skorzystam z niej jak będę miał kupować coś z USA,dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,z góry sorki za offtop.Mam na sprzedaż Zetkę i przez 2 tygodnie żadnego telefonu i tak się zastanawiam czy przypadkiem za bardzo z ceną nie poszalałem,auto za***iste dostałem w rozliczeniu za Bmw X5, niestety w chwili obecnej nie bardzo mogę sobie pozwolić na zetkę,gdyż mam problem z kasą i teraz do was pytanko jaką cenę wystawić,żeby w miarę szybko poszło,zecie rozliczyłem za 34tys. https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-stan-bdb-mozliwa-zamiana-ID6zgVef.html

Jedyne mankamenty auta to nie trzyma siłownik w tylnej klapie,no i miało malowany prawy bok.Z góry dzięki za pomoc w wycenie,sorki jeśli zły dział, pozdrawiam. :)

 

Jak szukałem swojej Zetki, to ta dość często zmieniała właścicieli w dość krótkim czasie. Pisałem o tym przypadku jakoś przed wakacjami. Jeden gość kupił ją, a dosłownie drugiego lub trzeciego dnia sprzedawał chyba w niższej cenie. Z tego co pamiętam, chyba ma szperę, co jest na plus, ale ma zwykłe heble.

 

Jeśli faktycznie jest w dobrym stanie (nie widziałem jej na żywo, to się nie wypowiem) to w końcu się sprzeda. Ludzie raczej szukają Europy w pełnym pakiecie.

 

Widziałem, jeśli mnie pamieć nie myli, miała bodajże blachy LKR.

Edytowane przez patrick1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-g-kolejna-okazja-od-anycars-2-5-benz-bi-xenon-klima-skory-alu-ID6zdpcp.html

 

Panowie pilna prośba bo tu każdy zagląda, czy ktoś z was ma tam blisko muszę szybko ogarnąć temat dla taty : )  ktoś jest w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po carfaxie jest sprawdzony wiem jak dostał mam zdjęcia itd... na zdjęciach dostał bardzo delikatnie i to jest często złudne wrażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono :).

Przymierzam się już od dłuższego czasu do spełnienia marzeń zanim stuknie mi 40 i zakupu 350z.

Pytanie czy ktoś może widział ten egzemplarz ?

http://allegro.pl/nissan-350-z-wersja-europejska-orange-pack-rays-i7043600377.html

lub też ten https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-300ps-super-wersja-wyjatkowy-z-niemiec-gwarancja-serwis-salon-ID6yZr7n.html

Warto w toto się pakować ?

Edytowane przez FreshMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był chyba kiedyś opisywany w tym dziale kilka ms temu o ile się nie mylę

Mówisz o tym z orangepack czy o czarnym ?

Ciężko będzie odkopać przy nieaktualnych linkach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...