Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada ok

wystawiony juz chyba z 3 raz na allegro i z tego co kojarzę jeszcze z 2-3 m-ce temu była do sprzedania w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada ok

wystawiony juz chyba z 3 raz na allegro i z tego co kojarzę jeszcze z 2-3 m-ce temu była do sprzedania w Poznaniu

mhm, a cenę pamiętasz jak pierwszy raz był wystawiony? Mocno się zmieniła, coś uległo zmianie znacząco dla oka czy wszystko tak samo? Trochę dziwne jak tak długo autko sprzedawane już. W sumie z drugiej strony tych samochodów jest bardzo mało i mniej os. jest zainteresowanych tym modelem, pisze z własnego doświadczenia (HC GK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bądźcie realistami. To, że auta są wystawiane kilka razy zupełnie o niczym nie świadczy. Zetka to nie Matiz z lpg, którego można sprzedać handlarzowi przed wjechaniem na pierwszą lepszą giełdę.

Popyt na Zetke jest bardzo mały, do tego dochodzi sezon zimowy, kiedy jest w zasadzie zastój całkowity (no może pomijając handlarzy oferujących śmieszną kwotę ale ich dorabiać nie będe, potencjalnych kupujących bez pieniędzy, gawędziarzy itp przypadków) :)

Temperatura wzrosła, słońce zaświeciło i dopiero zaczyna się sezon na wszelkiej maści zabawki typu sportowe auta, cabrio, moto itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych daję opis(miałem to zrobić w maju), ale niejako zostałem do tego zmuszony :devil:

Zetka 29.12. 2004 r. z salonu z Legnicy (można tam sprawdzić historię auta). Samochód w 2007 r miał kolizję na parkingu facet wjechał w prawe drzwi samochodu. Naprawiany był w ASO Nissana. W przód i w tył nie był nigdy uderzony. Po zakupie wymieniłem świece NGK Platinium, olej w moście i w skrzyni. W silniku jest Valvoline 5W50 VR1. W ASO smarowane były na nowo przeguby(klikanie napędu)już nie występuje. Dodałem spoiler. W październiku kupiony nowy akumulator Bosch S4. Opony letnie 18 cali przód 225/45 tył 245/45 to stockowe rozmiary Potenza, a zima Pirelli Sottozerro. Jedne i drugie nadają się jeszcze spokojnie na 3 sezony normalnej jazdy. Plus parę innych rzeczy, ale to już dla zainteresowanych. Auto ma przejechane 163 tyś. Auto nigdy nie widziało toru. Silnik jak i cała reszta technicznie jest bez zarzutu. Krzyczę sobie 48500zł bo wiem co sprzedaję. Sprzedaję samochód, któremu nic nie brakuje, nie ściąga na prawo czy na lewo, robiłem ostatnio geometrię, wszystko jest w zielonych polach. Przegląd zrobiony 7.03.2012, amortyzatory 70 i 75%. Nic nie szarpie, nie był składany z trzech, jest z Polskiego salonu-więc nie był sprowadzony jako bity a że miał kolizję to miał nie będę pisać, że nie.Bardziej zainteresowanych zapraszam na PRIV-a

post-37892-0-16952200-1331584789_thumb.jpg

post-37892-0-53273300-1331584806_thumb.jpg

post-37892-0-13905100-1331584823_thumb.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm, a cenę pamiętasz jak pierwszy raz był wystawiony? Mocno się zmieniła, coś uległo zmianie znacząco dla oka czy wszystko tak samo? Trochę dziwne jak tak długo autko sprzedawane już. W sumie z drugiej strony tych samochodów jest bardzo mało i mniej os. jest zainteresowanych tym modelem, pisze z własnego doświadczenia (HC GK)

 

cena była chyba podobna..w kazdym badz razie przystepna..

nic sie nie zmieniła, nawet zdjecia sa takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych daję opis(miałem to zrobić w maju), ale niejako zostałem do tego zmuszony :devil:

Zetka 29.12. 2004 r. z salonu z Legnicy (można tam sprawdzić historię auta). Samochód w 2007 r miał kolizję na parkingu facet wjechał w prawe drzwi samochodu. Naprawiany był w ASO Nissana. W przód i w tył nie był nigdy uderzony. Po zakupie wymieniłem świece NGK Platinium, olej w moście i w skrzyni. W silniku jest Valvoline 5W50 VR1. W ASO smarowane były na nowo przeguby(klikanie napędu)już nie występuje. Dodałem spoiler. W październiku kupiony nowy akumulator Bosch S4. Opony letnie 18 cali przód 225/45 tył 245/45 to stockowe rozmiary Potenza, a zima Pirelli Sottozerro. Jedne i drugie nadają się jeszcze spokojnie na 3 sezony normalnej jazdy. Plus parę innych rzeczy, ale to już dla zainteresowanych. Auto ma przejechane 163 tyś. Auto nigdy nie widziało toru. Silnik jak i cała reszta technicznie jest bez zarzutu. Krzyczę sobie 48500zł bo wiem co sprzedaję. Sprzedaję samochód, któremu nic nie brakuje, nie ściąga na prawo czy na lewo, robiłem ostatnio geometrię, wszystko jest w zielonych polach. Przegląd zrobiony 7.03.2012, amortyzatory 70 i 75%. Nic nie szarpie, nie był składany z trzech, jest z Polskiego salonu-więc nie był sprowadzony jako bity a że miał kolizję to miał nie będę pisać, że nie.Bardziej zainteresowanych zapraszam na PRIV-a

 

Bardzo zadbany egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzemplarz godny uwagi. Co do przebiegu DanPlut to nawet na + dla mnie, pon. ja w ciągu roku robię hmmm 1500km +/- 100km :P Do roboty 1km, wypad co jakiś czas na miasto, jazda na wakacje i sio. A muszę też patrzeć pod kątem sprzedawania autka jak bym już go miał, weźmy np. inny 04r. z przeboegiem 100kkm to np. przez 6 lat uzytkowania ledwo bym doszedł do 110kkm i kto by uwieżył w tak niski przebieg 14 letniego samochodu.. licznik do przodu bym musiał kręcić :rofl: Samochód bardziej ma mi spawiać frajdę podczas każdej jazdy, obojętnie czy to na zakupy, na imprezę, wakacje czy nawet lachony (z tym joke ofc. ) kto jak woli =]

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kazua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzemplarz godny uwagi. Co do przebiegu DanPlut to nawet na + dla mnie, pon. ja w ciągu roku robię hmmm 1500km +/- 100km :P Do roboty 1km, wypad co jakiś czas na miasto, jazda na wakacje i sio. A muszę też patrzeć pod kątem sprzedawania autka jak bym już go miał, weźmy np. inny 04r. z przeboegiem 100kkm to np. przez 6 lat uzytkowania ledwo bym doszedł do 110kkm i kto by uwieżył w tak niski przebieg 14 letniego samochodu.. licznik do przodu bym musiał kręcić :rofl: Samochód bardziej ma mi spawiać frajdę podczas każdej jazdy, obojętnie czy to na zakupy, na imprezę, wakacje czy nawet lachony (z tym joke ofc. ) kto jak woli =]

 

 

 

Pozdrawiam

Różnie to bywa, z tym przebiegiem, moj jest prawie identyczny kolor , rocznik itd tylko z innego salonu PL a jeszcze niedawno miał coś tam +29 tys. km.Moim zdaniem z tymi km.w 350z moze byc roznie, bo raczej wielkich przebiegów sie nimi nie robi.Bynajmniej przebieg ktory ma lolega o niczy zlym nie swiadczy , wystarczy poczytać fora USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 45k oferty nie oglądam. Z tego co wiem to za 40k jeszcze wyrwiesz może jakiś dobry egzemplarz z USA, za EU dużo więcej trzeba zapłacić.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich

 

Dziś na allego ukazał się ten samochód http://otomoto.pl/ni...-C23387041.html Widział go ktoś kiedyś ?

Zdjęcia naprawdę profesjonalne i ten przebieg 12 tyś km. Samochód miał wypadek w pierwszym roku użytkowania a potem aż do dzisiaj go składali :thumbsdown:

Co to za przebieg dla 7 letniego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przebiegu to wydaje mi się że właściciel miał na myśli 120 tys.

A co do ceny też mi się wydaje zbyt niska ale z czystej ciekawości pojadę i zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trup niesamowity ..a dobór kolorów wrecz idealny :devil:

jak masz worek kasy to kupuj, bedziesz miał w co kase pakowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac felgi z bazaru auto wyglada dobrze...na twoim miejscu wybrałbym sie na wycieczke;)

Na razie to tylko przeglądam internet, chcę juz mniej więcej rozeznanie mieć które ok a które skreślić z listy. W maju będę jeździć za niunią :dribble: Póki co furka DanPlut'a najlepiej wypada wg. mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Mam prośbę dla tych którzy dobrze znają się na nissanach:

 

Czy poniższa kolizja jest poważna? Chodzi o jakieś newralgiczne miejsca lub moduły umiessczone z tyłu

 

dscn1678jy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Panowie,

Mam prośbę dla tych którzy dobrze znają się na nissanach:

 

Czy poniższa kolizja jest poważna? Chodzi o jakieś newralgiczne miejsca lub moduły umiessczone z tyłu

 

dscn1678jy.jpg

...ale on i z przodu jest walnięty a przynajmniej zderzaka z przodu też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu nie mial zderzaka rzeczywiscie ale mam tefotki, nic tam nie zostalo uszkodzone, martwi mnie tylko ten tył. Auto jest już naprawione i za 57000 do oddania. Ogłoszenie z Nysy.

 

Jeśli chodzi o zachowanie to wlasciciel wspomina że troche sciaga na prawo ale to zasluga zużytych opon z przodu, ktore wymieni niedługo.

 

Poza tym wszystko jak powiedział działa wyśmienicie.

 

http://otomoto.pl/ni...-C23266419.html

 

chodzi o tego nissana

 

 

Gdyby ktos szukał bezwypadkowego egzemplarza to ten

http://otomoto.pl/ni...-C20896716.html

 

Wynegocjowałem za 66 000pln

Edytowane przez ewa_hb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten pierwszy to pewnie miał wstawiana ćwiartkę z tyłu, albo ma sporo szpachli, zderzak jest nienajlepiej spasowany. Ale to że ściąga nie będzie winą opon, tylko tylnego koła, które mogło się poddać przy wypadku.

 

ten drugi wydaje mi się , że wisi i wisi juz na allegro ho ho ... ale nie znam. :-)

Edytowane przez utaszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi jest juz ponad rok jak ja pamiętam. Ale klient uparł sie z ceną i nie chciał zejśc. Dopiero jak zadzwoniłem to ruszyli do klienta z zapytaniem i dostałem odpowiedź na 66 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie pchał w kupno samochodu za blisko 70 tysięcy który ściąga na prawo. Jak kupowałem moją Zetkę, opony z przodu też były zużyte ale samochód jechał prosto jak po sznurku po puszczeniu kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad tym się zastanawiam ale felgi są tak brzydkie że od razu chcialbym zmienić. Miałby ktoś na sprzedanie jakies 18-stki 350ki?

Najlepiej felgi RAYS ze stopu metali lekkich.

 

http://allegro.pl/piekny-nissan-350z-3-5-v6-2004-i2216506888.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...