Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jest daleko. Mam bardzo mało wolnego czasu więc biorę pod uwagę tylko te samochody, które mam na miejscu. Zresztą wolę w weekend odpocząć niż zrobić kilkaset km żeby obejrzeć (jak to się w większości przypadków okazuje) złom :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 350zNISMO

350z to czysty silnik wolnossący bez turbo wiec przyspiesza on od samego dołu na kazdym biegu, co do braku mocy to moze o to byc jakis czujnik ale i cos powazniejszego wiec takie rzeczy lepiej sprawdzic przed kupnem bo nie masz szans zeby zdrowa zetka przyspieszala jak 200konny samochod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd czujnika stuku zapewne zmienia mapę zapłonu na łagodną i auto zamula

po resecie błędu, może trzeba by również odłączyć akumulator na kilkanaście minut

jeśli szukasz auta do zabawy to może lepiej 200sx ? :)

za te pieniądze można kupić już zmodyfikowane auto o mocy około 300 lub więcej koni, co w lżejszym nadwoziu robi naprawdę duuużżżeeee wrażenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi. Z racji wieku trudno znaleźć coś dobrego. O ogarniętym S13 to można zapomnieć a sylwetka S14 kompletnie do mnie nie przemawia niestety :( Dlatego szukam 350z lub G35 Coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się jednak kupić tego z karbonową maską :D Fajny samochód ale muszę z nim trochę powalczyć bo zupełnie nie jedzie z dołu :( (błędy czujnika spalania stukowego, przepustnicy, wolnych obortów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 staraj się znaleść lepsze miejsce do swoich postów, bo mało to ma współnego z tematem zdjęć

po 2 dla ciebie cudo dla innych show car średnio wyglądający, styl F&F był dobry ale kiedyś

po 3 auto wystawione było w USA i chyba na 12-13tys. $ licytacja sie skonczyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie osiągnie żadnej ceny interesującej właściciela. Już był wystawiany raz czy dwa wcześniej. Myślę, że każdy woli przerobić sobie samochód pod siebie niż kupować czyjś pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! jestem nowy na forum i co prawda nie jestem jeszcze posiadaczem z-i ale chcialbym to zmienic w najblizszej przyszlosci. Dlatego odrazu chcialem prosic o pomoc i opinie nt. wyszukiwanych przeze mnie zetek.

poczatkowy budzet jest bardzo skromny bo jedynie 43tys mam odlozone wiec interesuje sie zkami raczej z tej dolnej polki.Wiem ze gdy auto kosztuje 35k to bardzo podejrzane a i moja naiwnosc az tak ogromna nie jest by wierzyc w to ze za te pieniadze kupie nietluczoną igłę. Zależy mi aby auto jeździło z pazurem a reszte sie dopracuje. Co sadzicie o tych?

Bardzo prosze o pomoc!

http://otomoto.pl/nissan-350-z-super-stan-piekny-kolor-C21253042.html

http://moto.allegro.pl/nissan-350z-biala-perla-i2274263288.html

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C23659538.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 900, pakiet NISMO, 2006r i niby jedyny mankament to ten przód i amortyzatory? Doliczyć do tego koszty tych napraw to niby za 40tyś jest igła z 2006r? Pytanie dlaczego sprzedający tego nie zrobił bo wtedy wziąłby za niego 45 tyś.

Nikt za darmo prezentów nie robi więc sprzedający zapomniał o czymś wspomnieć.

Edytowane przez Tomek.85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 900, pakiet NISMO, 2006r i niby jedyny mankament to ten przód i amortyzatory? Doliczyć do tego koszty tych napraw to niby za 40tyś jest igła z 2006r? Pytanie dlaczego sprzedający tego nie zrobił bo wtedy wziąłby za niego 45 tyś.

Nikt za darmo prezentów nie robi więc sprzedający zapomniał o czymś wspomnieć.

Ja mam z 2006 roku produkcji i kosztowal o 20 000zl drożej. Na pewno jest powód dla którego cena jest taka a nie inna, pytanie tylko jak gleboko jest ukryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...