Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A już pomijając to o czym mówicie, to napisał że ma źle spasowany przód. No ok. Ale pewnie był walony, bo niemożliwe, żeby (nawet zakładając, że ktoś musiał zdjąć zderzak, żeby coś zrobić) tak źle go spasować bez jakichś przygód - widać na powiększeniu że ledwo się trzyma, środek opada, a boki opierają się o błotniki http://img14.allegro...93/2284289329_1 . Mi to się wydaje, że to niezła rzeźba jest. Ktoś może przełożył te progi, zderzak i spojler z innego auta, żeby napisać że "pakiet NISMO" albo że to był pakiet NISMO przed wypadkiem, a potem ktoś zamiast dokupić zderzak nismo, dokupił zwykły. Od razu bym poprosiła o dużą rozdzielczość zdjęcia z góry na to co się dzieje pod maską i zdjęcia auta po wypadku :)

 

Edit: przeglądałam jeszcze komentarze i oprócz sztucznego penisa, gościu kupował i sprzedawał części do aut/auta uszkodzone, więc może to kolejne konto jakiego handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole jest to wersja usa base najbiedniejsza jaka wychodzila bez szpery itp, tyl zderzaka wsadzil EU, lapmy przod wsadzil przedliftem bo tansze wiec dzwonek byl pewni nie maly

zreszta jak koles kupuje sztuczne penole to pewnie auta tez nie oszczedzal hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Szukam Z350, cena 40-45k, najlepiej czarna :) I tutaj 2 pytania do Was:

 

1. Jak jest z dostępem w PL do części zamiennych, jestem z małej miejscowości i raczej tutejsi mechanicy mi nie pomogą przy ewentualnej naprawie :) Na Allegro można sporo do Z kupić? Ebay ODPADA!

2. Proszę o linki do "ciekawych" egzemplarzy. Wiem, że o czarne cięzko...

 

Wcześniej jeździłam Audi TT, teraz znajomi namawiają mnie na Mercedesa SLK 200 ale ten Z 350 mnie kusi...

Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak jest z dostępem w PL do części zamiennych, jestem z małej miejscowości i raczej tutejsi mechanicy mi nie pomogą przy ewentualnej naprawie :) Na Allegro można sporo do Z kupić? Ebay ODPADA!

 

Części w sumie są... a zetka, jeśli się kupi dobrą to znowu nie jest jakiś psujący się samochód :P

Na allegro można coś zamówić, są sklepy internetowe, można sobie dać radę, bez ASO przy niewielkim szczęściu nawet za pierwszym razem ;) Ile jest części na allegro no to każdy może sobie bez problemu sprawdzić.. pewnie mniej niż do TT, ale więcej niż do s2k ;) Nie ma tragedii, chociaż to nie to co Opel czy coś...

 

2. Proszę o linki do "ciekawych" egzemplarzy. Wiem, że o czarne cięzko...

 

U nas to raczej działa w drugą stronę, Ty szukasz i wklejasz linki z pytaniem o zdanie forumowiczów ;) Polecam dwie sztuki forumowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj do s2000 nie moglem narzekac na brak czesci plus naprawde byly w dobrych pieniadzach :)

No tak, nie napisałam mało albo brak, tylko mniej ;) Na all do 350z jest ich np. 3 razy więcej :)

Swoją drogą, na marginesie, to trochę Ci zazdroszczę, bo zawsze chciałam s2k :D ale jeszcze kiedyś.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze powiedziec ze gdyby nie to że rynek jest noo ubogi a jak są to same ulepy to bym znowu kupił s2000 ale tez taka sprawa ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi :whistle: wiec padło na 350 z mam nadzieje ze jak najszybciej do was dołącze i spotkamy sie na jakims spocie :)

 

a gdzie napisane, że bezwypadkowa? ;) Gałka skrzyni biegów wymieniona na nową, seryjnie powinna mieć pomarańczową.

 

 

 

Na forum sprzedają się dwa egzemplarze właśnie w tych pieniądzach godne uwagi...

wiem ze ciezko kupic bezwypadkowy ale nie ma co sie łudzic i nawet nie zalerzy mi z bytnio na tym :) ma byc prosta i dobrze zrobiona bo to ze miala tu malowane tam wymieniona lampe to sama kosmetyka , wazne dla mnei osobicie sa elementy mechaniczne :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak, jak mówi strider,

Trzeba o wszystko zapytać, zabrać miernik ze sobą lub wydac 100-200 zł na serwisie. Bez takiego przygotowania będziecie narażeni na spore wydatki.

Jeśli jednak przygotujecie się odpowiednio do tematu to będziecie zadowoleni z autka, bo jest bezawaryjne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak, jak mówi strider,

Trzeba o wszystko zapytać, zabrać miernik ze sobą lub wydac 100-200 zł na serwisie. Bez takiego przygotowania będziecie narażeni na spore wydatki.

Jeśli jednak przygotujecie się odpowiednio do tematu to będziecie zadowoleni z autka, bo jest bezawaryjne. :)

czujniczek mam jeszcze z poszukiwań s2000 wiem Panowie jak ciężko kupić dobry samochod sportowy :) ale mowie nei zależy mi na kosmetyce a o mechanicznej sprawie więc jezeli dojdzie do zakupu to napewno sprawnego samochodu , wiem koledzy ze wspieracie samochody forumowe bardzo mnie to cieszy sam jestem jeszcze na forum s2000 :P ale 38 tys do negocjacji a te 45 i wiecej do negocjacji to jednak jest różnica :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider masz rację ja z takiego założenia też wychodzę, ale nikogo nie przekonasz wszyscy szukają Zetki idealnej za mniej niż 40tyś-niech szukają. Mogę się założyć, że moją i Karola kupi ktoś kto wogóle na tym forum nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strider masz rację ja z takiego założenia też wychodzę, ale nikogo nie przekonasz wszyscy szukają Zetki idealnej za mniej niż 40tyś-niech szukają. Mogę się założyć, że moją i Karola kupi ktoś kto wogóle na tym forum nie był.

Dzięki tej :rofl: Ale nie powiem że prócz Z'etki mocno zastanawiam się nad slk po lifcie 230 kompresor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem... dwie dobre sztuki stoją do sprzedaży na forum, a wynajdujecie jakieś dziwne samochody na allegro...

 

To ja Ci wyjaśnię o co chodzi (przynajmniej w moim przypadku) - o KOLOR. Mam swój gust i swoje zdanie co do wygladu sportowych aut w pewnych kolorach. Lubię, chcę i płacę za auto w kolorze czarnym i TAKIEGO szukam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , czy ktoś omawiał, ale moze koło bezwypadkowogo

to on stał, jeże;i dobrze pamiętam miał rozbity przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czornaldo89

Witam Panowie!

 

Po rocznej pzrerwie powracam do poszukiwan zetki... Od razu mowie ze nei szukam bezwypadkowej sztuki. Zalezy mi jedynie na tym, zeby nie byla jakims ulepem skladanym z 3 innych. generalnie licze sie ztym zeree jakas tam historie auto moze miec...

Interesuje mnie ta sztuka : http://otomoto.pl/nissan-350-z-C23613002.html

Manual i do tego kolor ktory mnie najbardziej interesuje ... No i nie daleko bo mieszkam w Krk. Ma ktos jakies info ??

Z gory dzieki za pomoc, bo jak mam sobie nie zawracac d*py to nawet nei jade ogladac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...