Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi wyglada na europejczyka ;/

lub ktos zadał sobie dużo trudo na zeuropeizowanie tego auta

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wyglada na europejczyka ;/

lub ktos zadał sobie dużo trudo na zeuropeizowanie tego auta

 

Mi po pierwszym zdjęciu wygląda na wersję USA. Bo z tego ujęcia powinno być widać złote zaciski Brembo. Niestety widać jakieś ciemne zaciski takie jak mają w stanach. Później przyjrzę się dokładniej czy był bity. Jednak po pierwszym przeglądzie zdjęć zauważyłem, że przedni zderzak źle leży. Zwróć uwagę na szpary pod reflektorami.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie ma tylko brembo, ale za to ma:

spryski ref.

tylni zderzak eu

błotniki z kierunkami

sterowanie radiem przy kier.

 

ciekawe jak z licznikiem

 

co do szpar to żaden wyznacznik, mógł ktoś odkrecać zderzak i nie umiejętnie go założyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ukcio86

Ja mam wersję US zrobiłem sobie szperę i hamulce Brembo i z-tka lata jak marzenie :D. Ogólnie chyba zależy kto czego szuka jedni szukają dobrego wyposażenia a inny nie. Ja chciałem i szukałem wersji bez ESP itp. więc padło na 350z Base co bede pisał ja i tak przy kupnie wiedziałem ze brembo i szpera to podstawa tym bardziej ze w moim przypadku używam samochód cały rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo i zderzak nie wygląda na źle dopasowany...może kwestia zdjęcia.

Gdzie jest przycisk związany z esp bo nie sprawdziłem czy jest na wyposażeniu?

Aha jeszcze jedno. W środkowym panelu jest schowek lub? widziałem w niektórych wersjach monitor (do czego służy)

 

Wiem że zadaje glupie pytanie ale mam małe pojęcie o tym modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak źle zamontowany zderzak? Pasuje do błotnika, a do reflektora już nie. Musi po prostu coś być nie tak. Tum bardziej, że z drugiej strony pasuje do reflektora. a do błotnika nie .Do maski na brzegach też nie pasuje :) Miałem kiedyś lakiernie i jestem przeczulony na takie mankamenty (dla niektórych drobiazgi). Ktoś wymieniał przedni i tylni zderzak. Po co? Wiem jakie auta się ściąga ze stanów przy dzisiejszym kursie $ żeby się opłacało. Z resztą to nie Zetka dla mnie, kupujcie co chcecie ;)

 

Ps. Sterowanie radia w kierownicy niektóre wersje w USA też miały.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena też coś podejrzanie niska,ale trzeba obejrzeć, może to coś warte.

 

Nikt nie napisał, że bezwypadkowa. Podejrzewam, że cena adekwatna do stanu. Tym bardziej nie jest od prywatnej osoby tylko od handlarza, który też musi zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że takie Zetki ze stanów i rzbitki robiom złą marke naszym autkom na mieście :/

 

BTW. U Filona :

  • Model:350z EU
    <3

Wiadomo co trzeba podkreścić i co dobre :D plus za to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś sobie zderzaki przełożył na euro... znam wiele przypadków na podstawie innego auta że ludzie mają auta bezwypadkowe a z przedlifta robią polifta bo jest ładniejszy, jak dla mnie to jest wersja usa , przerobiona na euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/ni...-C24112934.html a taki,ktoś zna?

 

P.S. w nadkolach mógł ktoś wyciąć otwory na kierunki, może konwersja a może walony wszystko trzeba brać pod uwagę

 

Dzieki BartekZ33 :)

 

Ta biała to raczej wersja EU, chociaż nie wiem czy były białe. Tylko, że gość napisał 'bezwypadkowa' :D Była przynajmniej walona w przód i tył. Prawa tylna lampa odstaje od wewnętrznej strony błotnika i do tego ta szpara przy osłonce od strony bagażnika. W drugiej tylnej lampie ktoś zgubił zaślepkę od śruby. Przód też nie trzyma się kupy. Mam porównanie ze swoją gdzie zderzak jakoś leży idealnie. Ogólnie to dopiero bezwypadkowa sztuka :D

 

http://otomoto.pl/ni...-C24112934.html a taki,ktoś zna?

 

P.S. w nadkolach mógł ktoś wyciąć otwory na kierunki, może konwersja a może walony wszystko trzeba brać pod uwagę

 

Czyli ktoś specjalnie kupował drogi przedni zderzak i go malował żeby mieć tylko spryskiwacze do reflektorów? Stawiam że nawet nie są podłączone :) Jak się Tobie podoba to kupuj. Ja bym nawet nie jechał jej oglądać :) Wiem jak ciężko kupić bezwypadkową. Musiałem chyba zrobić z 1800 km zanim trafiłem to co szukałem. W pewnym momencie już chciałem szukać cabrio do których jestem zrażony po dachowaniu :D

 

http://www.joemonste...ego_BMW_335_E90 - to podobnie jak tu gościu przerobił sobie na wersje po lifcie bo bardziej mu się podobała :D

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to są auta "sportowe" i używane więc większość tych aut jakąś przygodę miała ,mniejszą lub większą , nie mam ciśnienia na bezwypadkowy ale składanego też nie chcę z dwóch innych, jak miał drobną stłuczkę i jest zrobiony porządnie to nie widzę przeszkód żeby takie auto kupić. Poza tym zderzaki widzę używane Euro na allegro od 500 do 1000zl za sztukę ,czy to tak drogo przy aucie które kosztuje 50k??? Nie kupuję go już ,więc mam czas i mogę jeszcze spokojnie szukać ,ale na pewno wersja euro, usa odpada

 

To BMW to już widziałem kiedyś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSM jak jesteś z Waw-y to możesz moją obejrzeć, chyba, że chcesz już po lifcie. Moja to 2004 r salon Polska. W przyszłym tygodniu już będzie na nowych tarczach tył i klocki przód, tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pisze bezwypadkowy :) Przód spasowany bardzo ładnie i reszta też na tych zdjęciach po za jednym. Tylny zderzak tylko nie pasuje do lewego błotnika i pod prawą lampą jest dziwnie duża szpara. Ogólnie lepiej kupić auto walnięte w tył niż w przód. Szkoda, że nie ma zdjęć z prawej strony.

Ten czarny dół zderzaka moim zdaniem nie pasuje. Z daleka wygląda jak by tam była dziura :) Kwestia gustu. W oczy wpada ta cygańska gałka zmiany biegów;) Podoba mi się konsola obklejona imitacją carbonu. Ukrywa ten tandetny plastik. Chyba zrobię sobie tak. Orientuję się ktoś czy to dużo zabawy?

 

 

Przeglądnąłem wszystkie ogłoszenia na otomoto Zetek znajdujących się w Polsce gdzie było napisane bezwypadkowa, wersja EU i coupe. Niestety tylko 3 sztuki wydały mi się ok.

 

http://otomoto.pl/ni...-C24030937.html - ta na zdjęciach wygląda dobrze. Blisko Szczecina. Dlatego jak ktoś na prawdę szuka auta i nie ściemnia to jak ściągniecie gościa do mojego miasta to mogę ją pooglądać, zrobić między innymi pomiar grubości lakieru i napisać w jakim jest stanie.

 

http://otomoto.pl/ni...-C23686571.html - tutaj można zobaczyć co gościu ma za zdjęcia i przyjrzeć się jej z bliska. Szpary niby trzyma równe.

 

http://otomoto.pl/ni...-C24467400.html - tutaj są dziadowskie zdjęcia. Jednak raczej szpary też są OK. Ciężko po tych zdjęciach dokładnie stwierdzić co z nią nie tak. Może być warta grzechu :)

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesuu jak mozna oceniac stan autach po zdjeciach?? i po małej `szparce` w zderzaku?

przykladowo: wjechałem w krawężnik zderzakiem i zderzak się odkształcił...i odrazu auto stukane z 3 miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesuu jak mozna oceniac stan autach po zdjeciach?? i po małej `szparce` w zderzaku?

przykladowo: wjechałem w krawężnik zderzakiem i zderzak się odkształcił...i odrazu auto stukane z 3 miejsc

 

Najpierw wole ocenić auto po szparach niż zjeździć na darmo Polskę. Bardzo słaby podałeś przykład. Jesuu Zetka ma tak elastyczne zderzaki, że prędzej go połamiesz niż odkształcisz. Wiem coś o tym, bo nie dawno walnąłem sarnę. Pękł mi zderzak przy błotniku, a mimo wszystko szpary i kształt zderzaka są zachowane. Mogę Ci na dowód przesłać fotkę ;)

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest trochę dziwne. Ja wychaczyłem zderzak o krawężnik i niestety zerwał się z kilku zaczepów(chyba) bo już przy lampach odstaje trochę, to jeden napisał, że "odpadający zderzak" a wystarczy machę podnieść, żeby zobaczyć, że wszystko na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesuu jak mozna oceniac stan autach po zdjeciach?? i po małej `szparce` w zderzaku?

przykladowo: wjechałem w krawężnik zderzakiem i zderzak się odkształcił...i odrazu auto stukane z 3 miejsc

i pewnie złożyłeś go z trzech innych :P

 

DSM jak jesteś z Waw-y to możesz moją obejrzeć, chyba, że chcesz już po lifcie. Moja to 2004 r salon Polska. W przyszłym tygodniu już będzie na nowych tarczach tył i klocki przód, tył.

Ładny jest ale ogólnie to szukam czarnego z czarnym wnętrzem , o ile z zewnątrz Twój jest ok to wnętrze nie w moim stylu ,dla mnie niestety za jasne :) Poza tym oprócz Zetki rozglądam się też za czymś innym RX8 i S2000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest trochę dziwne. Ja wychaczyłem zderzak o krawężnik i niestety zerwał się z kilku zaczepów(chyba) bo już przy lampach odstaje trochę, to jeden napisał, że "odpadający zderzak" a wystarczy machę podnieść, żeby zobaczyć, że wszystko na miejscu.

 

Jak tak odpadł, a nie pękł to może wcześniej była walona i zderzak zamontowali na sztukę. Nie raz przyhaczyłem krawężnik tak, że lakier nawet popękał i wszystko jest na miejscu. Może połamałeś zaczepy. Jak ktoś takie auto sprzedaje to niech napiszę co boli dany element jak szkoda było mu pieniędzy na naprawę. W tedy dużo szybciej sprzeda.

Z resztą twojej jakoś nie widziałem dzisiaj na otomoto.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak odpadł, a nie pękł to może wcześniej była walona i zderzak zamontowali na sztukę. Nie raz przyhaczyłem krawężnik tak, że lakier nawet popękał i wszystko jest na miejscu. Może połamałeś zaczepy. Jak ktoś takie auto sprzedaje to niech napiszę co boli dany element jak szkoda było mu pieniędzy na naprawę. W tedy dużo szybciej sprzeda.

??? Pozostawię to bez komentarza. Tylko uważaj bo jak będziesz naprawiać swój zderzak po tej sarnie albo może wymieniać na nowy w ASO bo Ci pieniędzy nie szkoda, to mogą Ci ludzie wytykać, że był walony po szybę bo zderzak wymieniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

??? Pozostawię to bez komentarza. Tylko uważaj bo jak będziesz naprawiać swój zderzak po tej sarnie albo może wymieniać na nowy w ASO bo Ci pieniędzy nie szkoda, to mogą Ci ludzie wytykać, że był walony po szybę bo zderzak wymieniałeś.

 

Nie martw się jak auto nie było walone to wszystko będzie pasować jak należy :D Wiem bo jak pisałem wcześniej miałem lakiernie, klepało i malowało się sporo aut. Oglądałem przy wycenie z rzeczoznawcą i nie ma więcej uszkodzonych elementów. Z resztą przy sprzedaży mogę pokazać zdjęcie jak małe było uszkodzenie :) Szkoda, że Ty fotki nie zrobiłeś jak wisiałeś na krawężniku.

 

Jeszcze raz zapytam, gdzie jest ogłoszenie twojej zetki bo nie wpadła mi w oko.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...