Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie nie widziałem jutro dopiero bo miałem prace przez weekend

 

mi te linki nie działają ;)

teraz chłopaki będzie wszystko działać lukajcie bo jutro jadę oglądać i jak będzie ok to go biorę

 

Ta z 2008 roku w niezłe cena....ale dla mnie i tak póki co za wysoka. Szukam tak czegoś do max 35 by zostało trochę kasy na rejestrację, jakieś wymiany oleju, opon czy innych elementów w razie potrzeby itp. Sądzicie że realne jest znalezienie czegoś "normalnego" za taką kasę....co do tych samochodów po przygodach to tak jak mówiłem jeżeli coś było pomalowane i ładnie spasowane to nie mam nic przeciwko. Oczywiście nie szukam auta krzywego po którym przejechał walec ;]

 

Zastanawia mnie tylko skrzynia. Nie jeździłem żadnym Nissanem z automatem i nikogo nie znam z takim autem. Wiem że większość osób woli manualną skrzynię, ale ja jestem zmuszony do kupna automatu więc jeżeli ktoś posiada to wysłucham opinii.

 

http://allegro.pl/nissan-350z-3-5l-rok-2005-i2439284092.html

zagadaj do gościa o tego kolor mało ciekawy ale zawsze możesz uzbierać i za 3 klocki okleić :) na jaki chcesz :)

post-54236-0-65210300-1340558759_thumb.jpg

post-54236-0-50864100-1340558769_thumb.jpg

post-54236-0-36173500-1340558780_thumb.jpg

post-54236-0-79106700-1340558790_thumb.jpg

post-54236-0-82662100-1340558799_thumb.jpg

post-54236-0-59142300-1340558807_thumb.jpg

post-54236-0-11996800-1340558816_thumb.jpg

post-54236-0-60108800-1340558825_thumb.jpg

post-54236-0-87734100-1340558834_thumb.jpg

Edytowane przez 6kopek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor nie jest zły :D Ja bym zostawił chociaż czarne wg. mnie są najładniejsze :) ale sprawa kolorystyki to sprawa drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z prawej strony ma wszędzie szpachle i zderzak tylni od europy

No i co dalej ? Jak samochód ma szpachle to co ? Na złom się nadaje ? :)

A jeśli ktoś obtarł tylko prawy bok auta, elementy nośne nie były tknięte jak i zawieszenie, to szpchla jest jakimś problemem ? Dżizasss :)

Jak już oglądałeś auto to trzeba było objerzeć podłogę przy fotelach, w bagażniku, progi, słupki czy są proste i wyglądają na fabryczne itd itp. Bo jeśli szpachla na kilku elementach dyskwalifikuje auto, to ja nie mam pytań. Przecież to normalny proces naprawczy, że jak element poszycia jest wyprostowany to trzeba jakoś tą powierzchnię wygładzić. Kwestia tylko czy był puknięty błotnik i nic pod nim, czy tak puknięty że podłoga się pofałdowała. Trzba zadać sobie trudu i sprawdzić co jest pod tą szpachlą, bo jeśli szpachlowane były tylko błotniki, a słupki drzwi, próg itp elementy stałe aute są nie tknięte to auto może być warte uwagi. Pamiętajcie że to co widać to tylko "opakowanie", błotniki, drzwi itp to nie są elementy nośne auta i to że były naprawiane to nie ma tragedii.

A jak ktoś wspawa całą ćwiartkę auta i szpachli nie znajdziesz na np. tylnym błotniku co wtedy ? Kupisz bo nie było szpachli ? A można tak złożyć auto.

 

Nie chcę nikomu docinać ani się wymądrzać itd, ale jeśli się ktoś nie zna i szpachla to dla niego ZŁO i kaplica to na prawdę nie należy szukać auta samemu :) Bo nie znajdzie się nigdy ;)

Trochę rozsądku ! To że auto było uderzone powierzchownie to nic strasznego, to że jest szpachla nie powinno dyskwalifikować auta. Gorzej jak podzespoły pod szpachlowaną blachą noszą ślady kowalstwa artystycznego, to wtedy jest problem i oddalamy się od takiego auta :)

Owocnych poszukiwań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopek - zdjęcia wyglądają całkiem, całkiem. Ja zwracam uwagę na oryginalne naklejki pod maską, są 4 (na plastiku przed chłodnica, na chłodnicy, na korku i na puszce dolotu, tutaj są wszystkie więc pod maską jest oryginalnie.

 

Co do szpachli, zależy kto jakie ma podejście do samochodu, jeżeli ktoś go naprawiał dobrze to wymienił element na nowy i pomalował a nie szpachlował cały kawalek, poza tym zdjęcia z uszkodzenia to podstawa jeżeli ich nie ma to wielce prawdopodobne, że auto było mocno uderzone. Ja mam zdjęcia auta z Koszalina 2003 europa bezwypadek ,gdzie poobiojany w większości i mimo że nie wywaliły poduszki to nie jest już bezwypadkowy, nigdy nie odkręcany element moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie widziałem jutro dopiero bo miałem prace przez weekend

 

teraz chłopaki będzie wszystko działać lukajcie bo jutro jadę oglądać i jak będzie ok to go biorę

To jest ten co jeździł po Koszalinie, a kilka miesięcy temu został sprzedany... ciekawe czemu teraz koleś tak szybko sprzedaje

 

ale jak widywałem go na ulicy prezentował się dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co dalej ? Jak samochód ma szpachle to co ? Na złom się nadaje ? :)

A jeśli ktoś obtarł tylko prawy bok auta, elementy nośne nie były tknięte jak i zawieszenie, to szpchla jest jakimś problemem ? Dżizasss :)

Jak już oglądałeś auto to trzeba było objerzeć podłogę przy fotelach, w bagażniku, progi, słupki czy są proste i wyglądają na fabryczne itd itp. Bo jeśli szpachla na kilku elementach dyskwalifikuje auto, to ja nie mam pytań. Przecież to normalny proces naprawczy, że jak element poszycia jest wyprostowany to trzeba jakoś tą powierzchnię wygładzić. Kwestia tylko czy był puknięty błotnik i nic pod nim, czy tak puknięty że podłoga się pofałdowała. Trzba zadać sobie trudu i sprawdzić co jest pod tą szpachlą, bo jeśli szpachlowane były tylko błotniki, a słupki drzwi, próg itp elementy stałe aute są nie tknięte to auto może być warte uwagi. Pamiętajcie że to co widać to tylko "opakowanie", błotniki, drzwi itp to nie są elementy nośne auta i to że były naprawiane to nie ma tragedii.

A jak ktoś wspawa całą ćwiartkę auta i szpachli nie znajdziesz na np. tylnym błotniku co wtedy ? Kupisz bo nie było szpachli ? A można tak złożyć auto.

 

Nie chcę nikomu docinać ani się wymądrzać itd, ale jeśli się ktoś nie zna i szpachla to dla niego ZŁO i kaplica to na prawdę nie należy szukać auta samemu :) Bo nie znajdzie się nigdy ;)

Trochę rozsądku ! To że auto było uderzone powierzchownie to nic strasznego, to że jest szpachla nie powinno dyskwalifikować auta. Gorzej jak podzespoły pod szpachlowaną blachą noszą ślady kowalstwa artystycznego, to wtedy jest problem i oddalamy się od takiego auta :)

Owocnych poszukiwań :)

 

zgadzam sie z tobą mnie nie boli jak będzie malowany błotnik ja nie mowie że auto nie jest warte uwagi bo za ta kase masz 8 rocznik i trzeba by go sprawdzić tak jak ty mówisz mnie zraziła zaszywana poduszka itd i odpuściłem

temat bo też automat

Edytowane przez 6kopek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopek - zdjęcia wyglądają całkiem, całkiem. Ja zwracam uwagę na oryginalne naklejki pod maską, są 4 (na plastiku przed chłodnica, na chłodnicy, na korku i na puszce dolotu, tutaj są wszystkie więc pod maską jest oryginalnie.

 

Co do szpachli, zależy kto jakie ma podejście do samochodu, jeżeli ktoś go naprawiał dobrze to wymienił element na nowy i pomalował a nie szpachlował cały kawalek, poza tym zdjęcia z uszkodzenia to podstawa jeżeli ich nie ma to wielce prawdopodobne, że auto było mocno uderzone. Ja mam zdjęcia auta z Koszalina 2003 europa bezwypadek ,gdzie poobiojany w większości i mimo że nie wywaliły poduszki to nie jest już bezwypadkowy, nigdy nie odkręcany element moim zdaniem.

1. Jaaasssnne, 2-3 właściciel będzie miał na pewno zdjęcia jak auto było stukniete w Niemczech czy też USA :D Zastanów się :)

2. Wymiana elementów na nowe, taaaa. Już widzę jak w aucie stukniętym na parkingu w tylny błotnik, nie szpachlujesz go tylko wymieniasz :D Czasami szpachla to mniejsze zło.

3. A co masz na myśli pisząc poobijany i że nie bezwypadkowy ? Sprecyzuj bo jeśli auto będzie poobijane po gradobiciu to wg. Ciebie jest powypadkowy ? ;)

Sorki, ale dziś mam dzień czepialstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor dla mnie jest OK ale niestety skrzynia manualna więc auto nie dla mnie ;/

 

a może spróbuj na biegu się przetaśtać może sie przekonasz :)

 

1. Jaaasssnne, 2-3 właściciel będzie miał na pewno zdjęcia jak auto było stukniete w Niemczech czy też USA :D Zastanów się :)

2. Wymiana elementów na nowe, taaaa. Już widzę jak w aucie stukniętym na parkingu w tylny błotnik, nie szpachlujesz go tylko wymieniasz :D Czasami szpachla to mniejsze zło.

3. A co masz na myśli pisząc poobijany i że nie bezwypadkowy ? Sprecyzuj bo jeśli auto będzie poobijane po gradobiciu to wg. Ciebie jest powypadkowy ? ;)

Sorki, ale dziś mam dzień czepialstwa :)

 

mi chodziło o to ze w tej Zee z 08 roku na czujniku nie pokazało nic bo było tyle szpachli poduszka zaszyta za dużo dziur w całym miał dla mnie żeczywiscie jak ktos błotnik dogioł o cos i było malowane delikatnie robione miernik pokaże 300 350 to jeszcze jakoś to można zdzierżyć jak nic innego nie wychodzi ale cały prawy bok w szpachli zderzaki dziwnie po pasowane poduszka zaszyta dla mnie to strach i tyle bo nie wiem co sie działo z autem

 

Kolor dla mnie jest OK ale niestety skrzynia manualna więc auto nie dla mnie ;/

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-nissan-350z-C24478388.html AUTOMAT i cena 35 :P jedyne czego nie lubię to że koleś umył silnik do zdjęć XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 350zNISMO

 

mi chodziło o to ze w tej Zee z 08 roku na czujniku nie pokazało nic bo było tyle szpachli poduszka zaszyta za dużo dziur w całym miał dla mnie żeczywiscie jak ktos błotnik dogioł o cos i było malowane delikatnie robione miernik pokaże 300 350 to jeszcze jakoś to można zdzierżyć jak nic innego nie wychodzi ale cały prawy bok w szpachli zderzaki dziwnie po pasowane poduszka zaszyta dla mnie to strach i tyle bo nie wiem co sie działo z autem

 

 

miernikiem to sie nie ma co sugerowac , jak sa wstawiane cwiary to miernik pokaze nowy lakier nie powie ci ze auto nie mialo pol boku, jak ktos sie zna na blacharce to wie gdzie zajrzec

 

co do tego 2008 rok to chyba tylko glupi sie łudzi ze auto bedzie idelane skoro to polowa wartosci rynkowej auta bezwypadkowego:) no chyba ze w danym dniu byla promocja na czarne Z z silnikiem HR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name=6kopek9' timestamp='1340625699' post='864726'

http://otomoto.pl/ni...-C24478388.html AUTOMAT i cena 35 :P jedyne czego nie lubię to że koleś umył silnik do zdjęć XD

 

A jak jest z opłatami samochodu sprowadzonego z Czech?? Wszystkie kraje UE obowiązuje jednakowa procedura rejestracji i koszty opłat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to szpera ogranicza promień skrętu. Ostatnio jechałem Lotusem Evorą, która ma 25 % i ma znakomity skręt natomiast wiadomo, że Z33 to nie jest atut dlatego pytam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za 55tyś kupię coś dobrego w Polsce ?

Czy przy kupnie auta wynająć rzeczoznawcę i ile by taki kosztował ?>

Po za granicą np. w Niemczech zakupie cośfajnego i niech mi ktoś wyjaśni od czego jest to akcyza 18.6% od wartosci eurotax? Jak np kupie autko za 40tyś zł ?

Jak jest z paliwem na całym baku ile ujeżdżę przy hmm ekonomicznej jeździe i takiej gdzie bym deptał ile fabryka dała ^^ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcyza jest od wartości, jednak jeśli masz zaniżoną wartość na fakturze/umowie to kwotę akcyzy policzą od wartości rynkowej. Odnośnie spalania masz oddzielny wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Europę wychodził tylko manual czy to zbieg okoliczności i zwykły przypadek że na allegro wszystkie egzemplarze z automatem pochodzą zza wielkiej wody a z EU nie ma nic?? :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...