Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest tak jak mówisz, to naprawdę cena powala.

Czasami ktoś kupuje nowsze autko i nie zależy mu aż tak na gotówce, ale to naprawdę rzadko się zdarza, mimo wszystko warto się przyjrzeć temu egzemplarzowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było już omawiane bo ogłoszenie wisiało chyba już w 2011roku , o ile się nie mylę . Raczej już nie jedna osoba je oglądała i pewnie napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za dużej wiedzy o 350z więc proszę o pomoc samochód ma być użytkowany latem właściciel w rozmowie telefonicznej nie były wylewny stwierdził ze do wymiany są opony tylne :) to chyba standard i ze był po wypadku ale nie wie co i jak :/ cena jest atrakcyjna , tylko zależy ile trzeba i czy warto w niego inwestować. Czekam na info klubowicze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam noszę się zamiarem kupna Z-tki Cabrio co możecie powiedziec na temat tej oferty , może ktos widział to autko? Dziękuję z góry.

 

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-kabriolet-3-5-v6-fv-23-C23826763.html

 

Dlatego proszę o pomoc bo nie ma co wròżyć z fusòw

 

 

Dlatego proszę o pomoc bo nie ma co wròżyć z fusòw

 

 

żeyb nie było że się opatrzył mam jeszcze kilka

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-cabrio-manual-eu-xenon-alu19-C23974653.html

 

http://moto.allegro.pl/nissan-350z-i2441066149.html

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-cabrio-idealny-C24690341.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 6kopek9
http://otomoto.pl/nissan-350-z-C23613002.html ta jest całkiem przyjemna jak na usa możecie mi coś o niej powiedzieć co w niej nie tak bo napewno coś jest nie tak XD i czy trudno do takiej usa wsadzić szperung bo Brembo już wiem ze sie da za około 2500 zł Edytowane przez 6kopek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowo zamontowana tylna tablica :D

Jeśli ktoś pozwala sobie na taką ekstrawagancję to aż strach pomyśleć co może być dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 6kopek9

Fachowo zamontowana tylna tablica :D

Jeśli ktoś pozwala sobie na taką ekstrawagancję to aż strach pomyśleć co może być dalej ;)

 

no tym to ulelpił strasznie XD hehe ale ogólnie chodzi mi o wersie czy cos po podmieniane tam czy to wersja goła BASE

Edytowane przez 6kopek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ni...2448700938.html wie ktoś coś więcej n/t tej Zeci ??

 

Toż to nissan z gazem, na bogato :D. Nie ma to jak kupować 350z z myślą o oszczędzaniu. Ciekaw jestem na czym jeszcze właściciel próbował oszczędzać :) Jak dla mnie zderzak przedni trochę źle spasowany i brakuje znaczka, w opisie brak bezwypadkowości więc mógł dostać strzała w przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem zadzwonić :D Właściciel powiedział, że to samochód, który służył do pracy i przemieszczania z punktu a do bunktu b i że nie był bity tylko pękł mu przedni zderzak przez krawężnik. A i gaz da się wymontować. Nie powstrzymałem się od śmiechu niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe czemu przy okazji wymienił przednie błotniki na te od wersji US ;)

 

Nie dość, że zamontował gaz to jeszcze lał olej Orlnena :D Koleś kiedyś zalał Orlena Platinum do dwu letniej Corolli i zaczęła brać olej. Po wymianie na dobrej klasy olej auto wróciło do normy.

Pewnie nie tylko na tych dwóch rzeczach przyoszczędził :)

Ta duża i nierówna szpara miedzy maska a zderzakiem o czymś świadczy. No i te błotniki co kolega wspomniał. Zeta musiała dużo przejść. W Polsce potrafią naprawdę dobrze walone auta odzyskać. Tylko nie zawsze zostawiają dwa ślady ;)

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 6kopek9

http://otomoto.pl/ni...-C23613002.html ta jest całkiem przyjemna jak na usa możecie mi coś o niej powiedzieć co w niej nie tak bo napewno coś jest nie tak XD i czy trudno do takiej usa wsadzić szperung bo Brembo już wiem ze sie da za około 2500 zł

 

oglądałem no nie bite to nie jest dramatu nie ma mnie nie zachęciła właściciel nic nie wie to co sie wypatrzy to mówi że taką kupił miernik lakieru pokazał błotniki drzwi 500 ` 600 dach 120 we wlewie paliwa w środku u góry widać szpachle i korek spryskany farbka - ale po za tym i paroma sprawami o k Pytanie czy w każdej Z tce jak wcisnę sprzęgło to jest ciszej a jak nie wciskam to bardziej szumi coś ? bo tu tak było

Edytowane przez 6kopek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy w każdej Z tce jak wcisnę sprzęgło to jest ciszej a jak nie wciskam to bardziej szumi coś ? bo tu tak było

W nowych pewnie nie szumiało ale we wszystkich tych które oglądałem przed zakupem był taki efekt (w niektórych ciszej w innych głośniej). W mojej też lekko szumi, zrobiłem już ok 10kkm od zakupu i szum się nie zmienia (cały czas tak samo, nie pogarsza się ani nie polepsza). Przyczyną jest pewnie jakieś łożysko w skrzyni ale z tego powodu nie będę wywalał skrzyni, bo biegi nie haczą i wchodzą prawidłowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hałasuje raczej dwumas

ak to jest z przyciskiem TCS w wersji usa wciskałem i nie działa to jest od trakcji i co wtedy ze szpera ?

? nie rozumiem pytania? TCS jest zawsze włączony, klikajac przyciskiem mozesz go tylko odłączyć, ale po ponownym zapaleniu auta samoczynnie sie wlacza...TCS to kontrola trakcji, ogranicza moment przy poslizgu kół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 6kopek9

hałasuje raczej dwumas

 

? nie rozumiem pytania? TCS jest zawsze włączony, klikajac przyciskiem mozesz go tylko odłączyć, ale po ponownym zapaleniu auta samoczynnie sie wlacza...TCS to kontrola trakcji, ogranicza moment przy poslizgu kół

tak rozumie tylko ze wczoraj ogladałem tego nissana po wciśnięciu tego nic się nie pojawiło na kokpicie że jest wyłączone gość chce sie dzisiaj zemną umówić na oglądanie do mechanika a ja dalej nie wiem co i jak :/ i wskazówka obrotów jak spadała to się zacinała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TC jest polaczona z czujnikem ABS - korzysta z niego - więc coś jest nie halo, może bezpiecznik jest walnięty, albo jakiś czujnik i coś ktoś zrobił w instalacji. Poza tym jak będziesz próbował wprowadzić auto w poślizg to kontrolka SLIP powinna zacząć mrugać i automatycznie auto straci moment i sie zmuli - z wyłączonym TCS rzecz jasna auto będzie jechać do odcinki i palić gumy jak młody źrebak.

Odnośnie obrotomierza to historia jeszcze nie omawiana na forum, więc nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie obrotomierza, to może być znany problem. Opisywany na forach 350z. Problem dotyczy wtyczki czujnika obrotów wału korbowego. U mnie też był ten problem, przeczyściłem wtyczkę i po problemie.

P.S. U mnie objawy były trochę inne, wskazówka skakała tak jak tutaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 6kopek9

Odnośnie obrotomierza to historia jeszcze nie omawiana na forum, więc nie pomogę.

 

Któryś z forumowiczów miał podobną zaćinke obrotomierza przy zmianie biegu np z 1 na 2 tu w skazówka jak by po troszku jak spada zacinała się jak auto było na luzie i się dało gazu

Edytowane przez 6kopek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...