Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tez mam jak na filmie i jestem w tym skakaniu zakochany :) uwielbiam jak chodzi ten obrotomierz , jest agresywnie i jak w starych autach sportowych

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyglądu ładna :) ale stany no i cena coś podpowiada, że nie może być dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 6kopek9

Z wyglądu ładna :) ale stany no i cena coś podpowiada, że nie może być dobrze :)

 

jeśli pamięć mnie nie myli pamiętam jak była za 38 XD kiedyś albo nawet 32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupić nie waloną 350Z to ciężko. Mój kolega interesował się i te co oglądał to żaden nie był taki jak w opisie. Wiadomo auta sportowe a i cenowo ok 80 tyś. to nie dużo więc wiele osób nie umiejących jeździło i się rozbijali :D za to mamy części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za roznica jaki przebieg ? ;) Jedz do fachowca od licznikow, zaplac i bedziesz mial 60 tys ;)

A tak powaznie, mysle ze taki przebieg to pelen luzik dla takiego duzego motoru. Jak ktoś ma talent to i w 20 tys zajeździ auto. Przebieg często nie odzwierciedla stanu auta, więc nie traktował bym go jako wyrocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 6kopek9

No pewnie, że tak, ale zawsze lepiej mieć mniejszy przebieg niż większy. Myślę, że to nawet nie chodzi o motor, bo motorownia przejedzie spokojnie dwa razy tyle, ale jeżeli już to bym się martwił o inne rzeczy chociażby zawieszenie, które trochę jednak obrywa na naszych drogach.

 

no i skóry i plastiki pokazują już że maja najech spory :/ to też denerwuje ze wykładasz tyle kasy a w środku już pachnie myszką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca wystawia auto za 33k, gdzie jest to naprawdę okazja, ale ludziom zawsze coś musi nie pasować.

Jeśli auto okazałoby się dobre, to moim zdaniem, nie warto aż tak patrzeć na przebieg, bo nie znajdzie się w tych pieniądzach perełki, mającej na liczniku 50 tys.

Przecież renowacja wnętrza kosztuje może z 2k zł, co daje razem 35k zł, a to i tak kwota, za którą normalnie nie kupi się porządnego 350Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 6kopek9

Sprzedawca wystawia auto za 33k, gdzie jest to naprawdę okazja, ale ludziom zawsze coś musi nie pasować.

Jeśli auto okazałoby się dobre, to moim zdaniem, nie warto aż tak patrzeć na przebieg, bo nie znajdzie się w tych pieniądzach perełki, mającej na liczniku 50 tys.

Przecież renowacja wnętrza kosztuje może z 2k zł, co daje razem 35k zł, a to i tak kwota, za którą normalnie nie kupi się porządnego 350Z.

 

tak ale przy od sprzedaży nikt ci za to nie zpałąci potem beda mowic ze bita ze zalana bo srodek zmieniany bo to bo tamto :/ i jeszcze 4 rok i najech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, co masz na myśli, ale kupując auto używane, musisz się liczyć z tym, że będzie nosić jakieś ślady użytkowania.

Skupiłem się na tym aucie za 33k (co ma najechane 136 tys.), cena w stosunku do jakości (jeśli auto jest bezwypadkowe) naprawdę powala.

Środek, przebieg itp. można uważam w tym momencie pominąć, bo znaleźć dobre 350Z za ok. 40 tys. jest trudno, a co dopiero za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/ni...-C25137969.html

 

z serii ciekawostka

auto jakiś rok temu było na sprzedaż za ok.35tys. i jak rozmawiałem z wlascicielem to miało 2 błotniki malowane..dzisiaj jest w 100% oryginalnym lakierze

oczywiscie jest to wersja base

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wersja ze stanów. Jakoś w ten przebieg nie wierzę bo ja mam ten sam rocznik i samochód oczywiście w zimę stoi i mam 50 tyś. kilosów. I trzeba wziąć poprawkę, że jest bity lub zalany jak to ze stanów często bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roadsterem się jeździ znacznie mniej niż Coupetką...

 

W Polsce moze i tak (chociaz chyba nie ma zasady - zależy jaki właściciel), ale w stanach? Wiesz, ten lans na wybrzeżu... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wszystkim Forumowicza serdecznie podziękować za słuszne uwagi przy kupnie Zetki niestety nie kupiłem 350Z nie było żadnej dobrej skończyłem w Seacie Leonie Cupra z 2009 roku na przedniej osi może za rok się uda tył :) 370 :) więc do usłyszenia :)

Edytowane przez 6kopek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie na tego konkretnego egzemplarza?? Pierwsze co się rzuca w oczy to lakier czarny mat....czyli według kupującego pewnie bita jak malowana ;] Sprzedawca przez telefon poinformował mnie że auto było tylko przerysowane ale wszystkie elementy nośne nie były naruszone. Właściciel nie potrafił stwierdzić jaka to wersja wyposażenia. Wie tylko że ma odpowiednik ESP. Zdjęć wnętrza też mu się nie chcę zrobić ;/

 

http://allegro.pl/nissan-350z-zamiana-zamienie-motocykl-st-fjr-gtr-i2470452616.html

 

Ktoś może jest z okolic by podjechać zobaczyć autko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co, autko z USA. Może nawet nie ma skóry. Możliwe, że przedni zderzak był źle spasowany. Sprzedający przeprowadził znany zabieg - zrobił zdjęcia kiedy auto jest mokre- przec co auto lepiej sie prezentuje. Jak Ci nie przesle zdjęć wnętrza, to nie sprzeda auta nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej są takie same procedury co do opłat samochodów sprowadzonych z USA:

 

Urząd Celny:

1. Cło- 10 % od wartości samochodu,

2. Podatek Akcyzowy:

• 3,1% pojemność silnika do 2 l.

• 13,6% pojemność silnika powyżej 2 l.,

3. Podatek VAT- 22%

 

Wszystkie artykuły na ten temat jakie znalazłem pochodzą z lat 2008-2010 i nie wiem czy od tamtej pory coś się zmieniło.

 

Interesuję się tym autem http://allegro.pl/nissan-350z-350-z-do-porawek-okazja-i2487567762.html

 

Właściciel twierdzi że trzeba tylko zakupić obudowy filtrów po pękły i tylną lampę. Ktoś z was może na tym zdjęciu widzi których filtrów brakuje, lub zauważył jeszcze coś niepokojącego??

 

Trochę dziwne bo facet trochę handluję częściami do samochodów a nie może skompletować Nissana....I jak wykupię pakiet w carfaxie to mogę sprawdzić dowolną liczbę aut w przeciągu 30 dni??

 

A może ktoś z was wykupił już taki pakiet lub ma dostęp do darmowego sprawdzania bo pracuje np. w serwisie??

Edytowane przez snifery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za około 45 $ sprawdzisz 5 aut. Nawet fajna sprawa sam jak szukałem to wykupiłem ten abonament. Nie jestem pewien , ale chyba to auto było kiedyś oferowane jako zdekompletowane po kradzieży i nie miało wtedy lamp i zderzaka przedniego.

 

Pozdr!

 

Polecam jeszcze tą firmę http://sprawdzanievin.pl/#6 kiedys z ciekawości kupiłem u nich raport i sie zgadzało. Maja również dostęp do zdjęć z aukcji.

Edytowane przez utaszo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił bym uwage na silnik i skrzynię biegów bo zetka była bita przodem i tyłem, dlatego sprzedający zaoferował auto do skompletowania bo go nie uruchomisz i nie sprawdzisz a to może okazać najistotniejsze.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam jeszcze tą firmę http://sprawdzanievin.pl/#6 kiedys z ciekawości kupiłem u nich raport i sie zgadzało. Maja również dostęp do zdjęć z aukcji.

Przed chwilą kupiłem. Niestety, formularz do sprawdzania VINu nie działa (trzeba przepisać kod z obrazka ale obrazek się nie wyświetla). Dodzwonić się nie można, na GG i Skype także cisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...