Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boje sie przesiadki z mercedesa do nissana ze sie za bardzo rozczaruje. Ale mam swiadomosc ze sa to dwa rozne auta tylko tez zeby za chwile nie okazalo sie ze bede chcial obszywac 3/4 wnetrza i wymienial wiekszosc podzespolow na lepsze hehehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie przebiegi wytrzymuja te silniki w z'tkach? A po ilu remont?

 

Zależy jak ktoś Zetkę wcześniej traktował. Jak się dobrze starał to pewnie i po 40 tysiącach będzie potrzebny remont :P Ja na Twoim miejscu, sprawdziłbym czy silnik nie poddymia, jest szczelny, pracuje równo, nie wydaje dziwnych dźwięków i czy samochód nie jest ogólnie "sciuchrany", a właścicielowi dobrze patrzy z oczu :) Stanu zużycia silnika, czyli tego, za ile km będzie potrzebny remont, raczej nie wyczytasz z przebiegu, tym bardziej że w Polsce przebiegi "lubią" być niskie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, ja jestem 100% zadowolony ze środka, wiadomo że to nie limuzyna tylko sportowy samochód. Podgrzewane fotele, nawigacja, komp. klima to i tak już za dużo :D

 

PS: Mam 75 tyś mil przebiegu i wszystko super śmiga

Edytowane przez michalgdb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, ja jestem 100% zadowolony ze środka, wiadomo że to nie limuzyna tylko sportowy samochód. Podgrzewane fotele, nawigacja, komp. klima to i tak już za dużo :D

 

PS: Mam 75 tyś mil przebiegu i wszystko super śmiga

i jeszcze skóry można się czepiać ,ze nie ma wentylacji ,ale po zakretach nie jeżdziłem jeszcze lepszym wozem po skrecie na szubkosci mózg ucieka na boki chyba że wyłączymy trakcję to wtedy zabawa w drugą stronę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktoś z was panie oraz panowie widział lub zna ponizsze autka i może cos na ten temat powiedziec był bym bardzo wdzięczny.

 

http://moto.allegro.pl/nissan-350z-i2669433111.html

 

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-cabrio-automat-full-opcja-C24679748.html

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz mi przyblizyc temat bo przeszukałem cale forum i o tych nic nie pisze moze o innych w tych kolorach , to jest napisane :)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kontrole trakcji wyłączaną na guzik i mam USA :P

 

Takie były wersje US:

 

 

Model Breakdown (2003-2004.5):

 

 

Base: 3.5L V6 with 287hp/274 ft-lbs of tq., 17" rims. Only available in 6-speed MT.

 

Enthusiast: Added Cruise Control, HID headlights, Aluminum pedals, Auto-dimming rearview mirror, VLSD, and TCS. Available in either 6-speed MTo r 5-speed AT.

 

Performance: Adds VDC , 18" rims (18"x8" all around). Only available with 6-speed MT.

 

Touring: Adds Leather seats w/ power adjustability, Bose sound system, and optional DVD Navigation. Available in either 6-speed MT or 5-speed AT.

 

Track: Adds 18" Rays Track Rims (18"x8" front, 18"x8.5" rear, approx. 18.3 lbs per rim), Brembo Big Brake Kit, underbody aero kit w/ rear hatch spoiler. Only available in 6-speed MT.

 

*Please note all automatic models Enthusiast up only had TCS, no VDC.

 

 

 

 

Model Breakdown (2006):

 

 

Base:Bi-xenon HID's, 18" rims, 6-speed MT only.

 

Enthusiast: Adds TCS, VLSD, Cruise Control, Auto-dimming rearview mirror, aluminum pedals, Illuminated audio controls on steering wheel. Availble with MT or AT.

 

Performance: No longer exists in current lineup.

 

Touring: Adds VDC (manual only), Bose Audio w/ MP3 playback

capability, leather seats w/ power and heat. Available with MT or AT.

 

Track: Adds Brembo Braking system, underbody aero package, rear

hatch spoiler, lightweight Rays rims (18"x8.5" Front, 19x9.5" rear). MT only.

 

Grand Touring: Adds Brembo brakes and Rays Rims from Track model, underbody aero package, Bose sound system, and leather seats. Available with MT or AT.

 

*Please note all automatic models Enthusiast up only had TCS, no VDC.

 

 

 

 

*

TCS - Traction Control System

VDC - Vehicle Dynamics Controller

VTC - Variable Timing Control

MT - Manual Transmission

AT - Automatic Transmission

VLSD - Viscous Limited-Slip Differential

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech moze ktos zmienil...a co siedzenia powinny byc w elektryce?nie znam sie na tych packach .

ma hamownie brembo ...koles mowil ze przodem uderzony ale nie duzo ...mozna jakos sprawdzic to czy tylko carfax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...