Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w filmiku "miota nim jak szatan" ? :D hehe

 

 

Miota nim jak szatan to z moich okolic, utaszo miał od niego zetkę :P ale niemiotaną :P

 

A u kumpla była własnie dokładnie :P Miotnęło nim jak szatan... cały tył zgnieciony.. w sumie z hatchbacka zrobiło się cabrio :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu prawdziwa okazja ;)

http://otomoto.pl/ni...-C26311154.html

20 nie jest to warte

cena trochę wysoka ,ale nie ma jakiegoś strzała w geometrię trzeba dołożyć na blachy i lakiernika z 9 koła i będzie jeżdzić tylko wyjdzie 35pln za amerykańca golasa bez zawieszenia i hamulcy tak więc żadna rewelacja bo zetki spadają z ceny i trzeba się pogodzić to nie to co 2 lata temu za europejczyka 55 koła amerykance zbijają cenę Edytowane przez dziubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy kupił sobie nowe BMW a to stare zrobił i jeździ nim w zawodach driftingowych

tylko brzydki ten compact, ale zamiata dobrze;p

3 czarną ma spasowaną idealnie :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... no jasne, samochód zaliczył rolkę i geometria jest ok... dach wytną i wstawią nowy (bo ten 100 lat by klepali), geometrię będzie trzymać do pierwszego garbu lub dziury w asfalcie i "będzie Pan zadowolony" :)

P.S. Przecinanie na pół było w przenośni. Jeśli mam być precyzyjnie to powinienem napisać "zabierać prawo do rejestracji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż ku..... na złom sie nie nadaje.Zrobić geometrie ..., NO NIE.LUDZIE SZANUJCIE SWOJE ŻYCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż ku..... na złom sie nie nadaje.Zrobić geometrie ..., NO NIE.LUDZIE SZANUJCIE SWOJE ŻYCIE.

Paaaanie... jaka powódź? Jechałem sobie delikatnie, wydachowała mi i wpadła do stawu... :P

2 x Like!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko brzydki ten compact, ale zamiata dobrze;p

3 czarną ma spasowaną idealnie :devil:

 

Nooo... kiedyś pokazywał mi jak on to robi bokiem lata, podczas moich prób, to mu się trochę nadkola poobcierały :P ALe ona była jeszcze minimalnie wyżej, jakieś 3 mm.... :D Chyba Strider byłeś wtedy ze mną co nie?

A compi jak compi... nigdy się nikomu nie podobał :D A robotę robił od dawna :P

Ale dobra... bo zaraz Pan Moderator na nas nakrzyczy, że OT robimy :P:D :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co pokazalas jest przedliftem na dodatek automatem i raczej nie US , bo główna skala jest w km/h

było kilka wersji nismo i pewnie z stąd różnice

 

NISMO R-Tune (2004)

 

 

NISMO S-Tune GT (2005)

 

 

NISMO 350Z (2007–2008)

 

 

NISMO Type 380RS (2007)

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japan ma po prawej kierownice :D a na zdjęciach mają po lewej wiec USA ? I Nawet Nismo automat był :D ?

Ale szczerze nie chce obrażać nissana ale nismo zrobił słaby tuning jeśli chodzi o moc ;/ 20-30 km wiecej to ja w garażu wyciągnę z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...