Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No kolega ma racje to nie TD-..... w różnych odmianach i kombi hehe ;), ja szukam od lipca oglądałem sporo większość cabrio w całym kraju i cięzko znaleść dobrą sztukę , a szukałem też za oceanem , a co niektórzy szukali ponad rok - i znależli. :) Mam nadzieje .....:)))))

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem 2-3 sztuki i kupiłem poprostu :P to nie samochód na całe życie wiec nie ma co sie spinać aż tak :D ja mam od lipca Zetke, tak naprawdę kupiłem ją przez przypadek bo mi sie spodobała. Wiadomo stan auta nie da się w 100% sprawdzić. Wsiadłem, dałem pare razy gazu, hamowanie bez trzymania kierownicy itp. posłuchać czy są luzy i jak pracuje silnik i koniec :P kupiłem, wróciłem do domu pojechałem do kumpla na podnośnik, sprawdziliśmy spód i okazało się że zdrowy :) wiec nie wiem jak wy szukacie że rok czasu oglądacie

A no i ps: pojeżdżę z pół roku może rok i sprzedam i kupie coś lepszego/mocniejszego

Edytowane przez michalgdb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy od podejscia..tak jak piszesz nie przywiązujesz do tego mocno uwagi a niektórzy w tym ja tak...ja np. jestem strasznym estetą i mam hopla na punkcie idealnego auta i żadko zmieniam auto...poprzednie miałem ponad 4 lata i włożyłem w niego więcej niż zapłaciłem ( a nie była to okazja)

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem, mam paru znajomych takich :D nawet mój brat lata Hondą accord coupe 2 lata a ja mówie żeby zmienił :D no może ja miałem poprostu szczęscie że trafiłem dobrą sztukę no i może w miare dobrych pieniądzach szukałem (40 tyś +) a chciałem ogolnie mercedesa SL500 ale kosztowały wtedy po 70-80 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pierwszą którą oglądałem , po sprawdzeniu w serwisie okazało się , że wszystko ok więc nie było się nad czym zastanawiać :) Ale to prawda , kwestia podejścia do sprawy . Moim zdaniem auta jak nowe to tylko z salonu , ale też nie zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe z salonu , kupuje i wymieniam co trzy lata a to zabawka dla mnie - nie bede w tym spał. To zależy jak kto podchodzi do sprawy Ja podobnie jak kolega hot_rider i kilku innych dbam o to co mam i też wymagam dla bezpieczeństwa i samopoczucia.

 

Zobaczcie jakie sprytne naklejki na błotnikach a pod "DZIURY"... :)

 

http://moto.allegro.pl/nissan-350z-kabriolet-zamiana-i2717007425.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na poczatku chcialbym sie przywitac. Nazywam sie Krystian i dolaczylem do waszego forum, poniewaz planuje zakup 350Z i mam nadzieje ze uda mi sie zakupic dobry egzemplarz. Pierwsza opcja jaka mnie interesuje to biala 350Z uzytkownika tego forum jak juz zdarzylem zauwazyc. Oto ona:

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-perla-europa-sportowy-tlumik-C26244115.html

 

Ktos moze mi powiedziec cos wiecej na temat tego samochodu..? Mam 280 km do przejechania takze nie chcialbym jechac podaremno ;) z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel jest na forum, więc pytaj jego

 

 

Ale ja chce znac opinie kogos z zewnatrz, wlasciciel moze bajki pisac a ja na zetkach kompletnie sie nie znam, Jezeli ktos sie boi narazic temu koledze to zapraszam na PW. A i dzieki za sugestie ;) Z tego co widze zdrzak tylny zmieniony na europe takze nie spostrzegl bym sie ze to USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki BossNY. Jeszcze zastanawia mnie wydech, jakis no name..? Mysle ze to dobre pytanie do wlasciciela ale moze ktos wie cos na ten temat ;)

Proszę bardzo, nawet możesz odsłuchać... :Dhttp://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/77513-350z-uklad-wydechowy/page__st__60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze sie chyba zakocham w tym dzwieku ;D

 

Też przesiadłem się z Celicy :P Myślę że zakochasz się nie tylko w dźwięku, bo zetka to ogólnie fajny samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak do końca. Zależy czy chodzi Ci o to że będą to podróbki japspeed??. Jeśli tak to niestety to prawdą nie jest, bo te graty będą wypływać z tej samej fabryki co fruty japspeeda. Wiele firm daje tylko swoje logo i dystrybucję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zderzak wymieniany, był poobijany, spryski w całości razem z silnikami ukradzione, kobieta jeździła autem po Krakowie, mam foto na oryginalnym zderzaku z dnia zakupu

2. wydech japspeed http://www.japspeed.co.uk/Nissan-350Z/Nissan-350Z/Nissan-350Z-Y-Pipe-Back-Exhaust-System---K1/p-19-1-263/

 

Koledze już wszystko co było możliwe napisałem, zamiast przyjechać to jakieś dziwne podchody robi. Auto służy mi do jazdy nie jestem maniakiem ani znawcą Z-ki, nie jestem w tym aucie zakochany, nie mam ciśnienia też na sprzedaż, bo mam jeszcze 2 inne auta w tym C6 07. Wysyłałem dodatkowe zdjęcia, zrobiłem co mogłem, jeśli to mało to sory, więcej pomóc nie mogę, można przyjechać i obejrzeć... 280 km to nie koniec świata.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. zderzak wymieniany, był poobijany, spryski w całości razem z silnikami ukradzione, kobieta jeździła autem po Krakowie, mam foto na oryginalnym zderzaku z dnia zakupu 2. wydech japspeed http://www.japspeed.co.uk/Nissan-350Z/Nissan-350Z/Nissan-350Z-Y-Pipe-Back-Exhaust-System---K1/p-19-1-263/ Koledze już wszystko co było możliwe napisałem, zamiast przyjechać to jakieś dziwne podchody robi. Auto służy mi do jazdy nie jestem maniakiem ani znawcą Z-ki, nie jestem w tym aucie zakochany, nie mam ciśnienia też na sprzedaż, bo mam jeszcze 2 inne auta w tym C6 07. Wysyłałem dodatkowe zdjęcia, zrobiłem co mogłem, jeśli to mało to sory, więcej pomóc nie mogę, można przyjechać i obejrzeć... 280 km to nie koniec świata. pozdrawiam :)

 

To chyba ci sie osoby pomylily bo ja z toba jeszcze nie pisalem i zadnych zdjec nie dostawalem ale mniejsza z tym ;) Podchody robie bo mozna ciekawych rzeczy sie tak dowiedziec ;) Jak podejme decyzje to zadzwonie do Ciebie i sie umowimy to podjade ;)

 

Też przesiadłem się z Celicy :P Myślę że zakochasz się nie tylko w dźwięku, bo zetka to ogólnie fajny samochód :)

 

Celika do dla mnie bylo spelnienie marzen ale z czasem kasy przybylo a marzenia ewoluowaly i decyzja padla na 350Z. Ja biore udzial w imprezach torowych typu superoes czy trackday'e takze takim autkiem mozna juz sie pokazac w generalce. Do tego drifting zawsze mnie krecil. Troche obawiam sie o koszta utrzymania ale jakos damy rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszty utrzymania duże ..raczej drugie tyle co celika

 

Drugie tyle w sensie..? Celica pali 8/100 to ile pali 350 ze dwa razy tyle..? Czy jeszcze jakies dodatkowe koszta dochodza.? Wiadomo ubezpieczenie drozsze ale chyba tez takiej przepasci nie ma..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eksploatacja nie ogranicza się do kosztów paliwa... do mojej dołożyłem 5-6 tysi na podstawowe rzeczy jak wymiana tarcz/klocków, wymiana wahacza, drążków, nawet przetarte nadkole tanie nie było... a jak znajdzisz szota gdzie skrzyneczka będzie nawalać, synchronizatory będą wytłuczone itd itp to wtedy będzie wiadomo o jakich kosztach mówimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubezpieczenie to pryszcz

spalanie 10l. w górę..średnia 12l. PB98

najdroższe są częsci, nie ważne ,że pierdoła ważne ze do 350z wiec cena x2

ceny niektórych rzeczy np. karoseria lub lampy to kosmos...często co ciekawe używane na allegro drozsze niz nowe w aso :)

a jak znajdzisz szota gdzie skrzyneczka będzie nawalać, synchronizatory będą wytłuczone itd itp to wtedy będzie wiadomo o jakich kosztach mówimy

 

akurat koszty skrzyni uzywanej nie są jeszcze takie wysokie spokojnie 1,5- 2tys sie znajdzie.

ale aby cie nie straszyć jak znajdziesz zadbana sztukę to autko jest naprawde mało awaryjne, chyba, że (odpukać) zrobisz bum to już istna tragedia jak nie bedziesz miał AC

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...