Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak w swiecie 350z wyglada pakiet tokio drift..?
\

w swiecie tym nie ma czegos takiego :devil: ale jest pakiet firmy Veil Side

 

http://www.veilsidejpn.com/

 

to akurat na aucie to raczej podroba, czy sie podoba to kwestiA gustu, moze jakby mialo jakies lepsze felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tym co podoałeś to jak już podchodzi ledwo spojler i zderzak tylni bez lamp. Kwestia gustu. Na forum jest chyba samochód w tym pakiecie a na żywo widziałem go u Coobcia. Kwestia gustu ale nie potrzeba w nim jest siatex :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie na zdjeciach widac jakby bylo zle spasowane. Pytanie jeszcze czy takie obnizenie da sie uzyskac poprzez sprezyny czy to juz gwint..? To autko by mi odpowiadalo, obnizone i zaszpachlowane emblematy to plany na poczatek czyli w tym wypadku zaoszczedzone troche $$. No i wersja euro i hamulce brembo ;)

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-gwarancja-12-miesiecy-C26159893.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie na zdjeciach widac jakby bylo zle spasowane. Pytanie jeszcze czy takie obnizenie da sie uzyskac poprzez sprezyny czy to juz gwint..? To autko by mi odpowiadalo, obnizone i zaszpachlowane emblematy to plany na poczatek czyli w tym wypadku zaoszczedzone troche $$. No i wersja euro i hamulce brembo ;)

 

http://otomoto.pl/ni...-C26159893.html

 

Po zamontowaniu samych sprężyn co kosztują śmieszne pieniądze i obniżające ok 3 cm to początek wydatków. Ponieważ oryginalne amory nie dają rady. Lepiej od razu gwint jak się umie je wyregulować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zamontowaniu samych sprężyn co kosztują śmieszne pieniądze i obniżające ok 3 cm to początek wydatków. Ponieważ oryginalne amory nie dają rady. Lepiej od razu gwint jak się umie je wyregulować ;)

 

Co do amorow na sprezynach obnizajacych to sa podzielone zdania. Ja po obnizeniu celiki narazie nie narzekam, wiadomo po jakims czasie napewno amory podziekuja ale napewno to nie jest od razu po zmianie tak jak mnie zapewniano czy aktualnym aucie.

 

A pytanie bylo takie czy to sprezyny czy juz tylko gwint tak zglebi to auto..?

Edytowane przez K-Scott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do amorow na sprezynach obnizajacych to sa podzielone zdania. Ja po obnizeniu celiki narazie nie narzekam, wiadomo po jakims czasie napewno amory podziekuja ale napewno to nie jest od razu po zmianie tak jak mnie zapewniano czy aktualnym aucie.

 

A pytanie bylo takie czy to sprezyny czy juz tylko gwint tak zglebi to auto..?

 

Ja pisałem o Zetce, a nie Celice z którą nic nie miałem do czynienia.

W temacie to jest tak, że w zawieszeniu nic nie musiało być ruszane. Porównując do mojej tylko to u mnie lepiej wyglądało bo miałem dystanse.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ok - 45mm i amory daja radę, ale aby zrobić to tak jak biblia tuningu przykazała to trzeba zamontowac krótsze amory a najlepiej gwint

 

Ja myślałem o zmianie sprężyn. Wyczytałem na zagranicznych forach, że powinno się wymienić. Zeta przy ciśnięciu traci przyczepność na nierównościach. No i dałem sobie spokój, bo robił się duży koszt. Pewnie jak oryginalne jeszcze bardzo dobrze tłumią to jest dolną granicą do krótszych sprężyn. Z resztą duże znaczenie ma sposób użytkowania auta.

Myślę, że tuningowa biblia nie kłamie ;)

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta 350 ma przynajmniej sprezyny krotsze jak nie gwint, nie ma szans ze felga ci da taki efekt, 350 stoi dosyc wysoko szczegolnie z tylu takze cos musialo byc grzebane.

 

Moja z tyłu miedzy nadkolem, a oponą mam jakieś 2-3 centymetry gdzie na 19 calowych kapciach mam trochę mniejszą średnicę koła w porównaniu do oryginału. Z przodu też mam trochę mniejszą szczelinę. Chyba, że moja była coś kombinowana. BossNY potwierdzi, że moja siedzi trochę niżej od jego. No i po nierównościach nie skacze moja tak jak jego, a miałem przyjemność się przejechać. Będę wymieniał w przyszłym tygodniu olej w dyfrze to się przyjrzę czy było coś kombinowane. Gwintu nie mam na 100%.

Na fabrycznych Raysach przerwa wyglądała identycznie jak ta w ogłoszeniu tylko ładniej było u mnie z dystansami.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/ni...-C26658022.html

 

uwaga na to auto!!!

walony juz w USA aż miło

kupiony jakoś rok temu za ok.30-35tys. (nie wiem dokładnie za ile finalnie poszedł)

oczywiscie cały malowany

 

edit:

znalazłem historie:

http://www.bezwypadk...1az34d14t152563

 

hahah, po mojej interwencji słowo `bezwypadkowy` cudownie znikło

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też co podam do wiadomości co "oglądałem" w lipcu :)

 

http://otomoto.pl/ni...-C26634857.html

 

vin JN1AZ36AX6M457897

z zety był banan w stanach , zderzak przedni na blaszkach wisi które to super mechanik złota rączka odrabał za pomocą szlifierki :)

ogladałem szkoda czasu panowie opony ma z 2006 roku sparciałe ze starości na dodatek auto było zalalne przez deszcz dość solidnie nie zabezpieczone po wypadku "walony" był od strony kierowcy plus przód cały malowany , grubo kitu. Dodam ze pan z ceną zszedł juz do 35tys jak go oglądałem :) olej wymieniał w 2010 roku i klocki :) jak twierdzi auto bez awaryjne ale szybko nim nie jezdzi jak mówił :)))) Numer telefonu jest do jakiegos posrednika wogóle on dopiero umawia z właścicielm to tyle chyba. a brakuje pokrywy na akumulatorze oslony pod silnikiem wiekszości spinek........heheh i dach jest pokryty plesnią :(

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...