Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie idę na łatwiznę itp. ale nie chcę tutaj śmiecić. Jeśli ktoś znajdzie wolną chwilę - BARDZO proszę o 2-3 linki do aukcji Z350 choćby wstępnie wartej zainteresowania. Cena do 45k. Dziękuję.

 

 

 

ps.http://otomoto.pl/nissan-350-z-C26516857.html

Edytowane przez violcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o tą Zete to juz kolega pytal kilka dni temu , nikt nie byl na miejscu i jej nie widzial. Poszukaj i poczytaj kilka stron wstecz jest na temat aktualnych zetek ktore sa wystawione na sprzedaz.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 45 kupisz Stany jak już w lepszym stanie. Za taką cene EU bym odpuścił bo banokowo musiało być coś robione..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automat w Zetce dobry :P

 

21 tyś przebiegu za 30 tyś zł ?? heh .... nowy samochód praktycznie ..http://otomoto.pl/ni...-C26703744.html

ciekawe co z nim było :D

 

Jak jest ktoś z okolic to mógłby podjechać - też jestem ciekawy co to za cudo :)

Fura zostawiona w rozliczeniu ale nie sądze że to powód tak niskiej ceny...

Edytowane przez Raszej22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszukałem kilka ostatnich stron i nic specjalnie nie widać ze względu na wygasłe linki :/ szkoda, że bez Raysów...

coś ktoś może chociaż po foto?

jedna i druga wyglądają ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu ja też wyglądam ładnie. A w realu, jak się odezwę...

 

Jeśli jesteś którymś zainteresowany wybadaj je osobiście, zleć przegląd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 naprawiane zawieszenie jak nie telepie kołami to to zobacz i beż

 

O, znamy się? :) Może zapytaj o te auta na racingforum.pl, jest tam topic od tego. Siedzi tam sporo wtajemniczonej wiary, może oni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to Ty jesteś znany ;) dobra podpowiedź z tym rf.pl

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/86154-s-350z-europejczyk-z-ambasady-na-sprzedaz-w-warszawie/

 

tutaj autor pisze, że fajna, chyba trzeba wsadzić dupsko do auta/samolotu i obadać

Edytowane przez 350zfans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem od 350z, ale takie drobnostki rzuciły mi się w oczy.

1. Czy europejskie wersje nie miały więcej przycisków na kierownicy ?

2. Kierownica w czarnej skórze, gałka też, a fotele pomarańczowe ?

Więc albo ktoś zmienił sobie fotele, albo auto było walone w przód, poducha strzeliła i ktoś założył inną kierownicę - mniej przycisków więc z wersji US ?

Ale to tylko moje gdybanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem od 350z, ale takie drobnostki rzuciły mi się w oczy.

1. Czy europejskie wersje nie miały więcej przycisków na kierownicy ?

2. Kierownica w czarnej skórze, gałka też, a fotele pomarańczowe ?

Więc albo ktoś zmienił sobie fotele, albo auto było walone w przód, poducha strzeliła i ktoś założył inną kierownicę - mniej przycisków więc z wersji US ?

Ale to tylko moje gdybanie :)

 

Zgadza się bo wersja Pack ma jeszcze w kierownicy sterowanie radiem. Tak samo z kolorami kiery i gałki.

Też uważam że z przodem coś nie tak. Zderzak pasuje prawie dobrze do błotników ale z maską równej szpary już nie bardzo trzyma. No i jak się patrzy na zdjęcia zrobione od boków to jak by lewe koło było bardziej przesunięte w kierunku drzwi i to w cale nie mało. Z resztą ktoś pisał, że wcześniej było coś nie tak z zawieszeniem i sankami. Teraz na tych zdjęciach niby wszystko już z zawieszeniem OK. Czyżby na pewno? ;) Felgi pewnie też wymienione na te najtańsze używki bo pewnie Raysy się połamały. Może i to była okazja kupić od ambasady pod warunkiem jak było na tyle tanie aby opłacało się to auto sprzedać na części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Panowie za uwagi, chyba odpuszczę, nie lubię jak ktoś piszę, że wszystko super a w praniu okazuje się, że są rażące niedociągnięcia :/ lewe przednie koło faktycznie jest mocno cofnięte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czy to złudzenie optyczne czy tam faktycznie coś nie halo jest. Mi się zdaje, że koła są lekko w lewo skręcone i stąd taki efekt na zdjęciu.

Jeśli nie masz daleko to jedź oglądaj.

Edytowane przez IceManPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć czy to złudzenie optyczne czy tam faktycznie coś nie halo jest. Mi się zdaje, że koła są lekko w lewo skręcone i stąd taki efekt na zdjęciu.

Jeśli nie masz daleko to jedź oglądaj.

 

To i tak coś nie tak jeżeli ma lekko koła skręcone, a kierownice prosto ustawioną ;) Jednak wydaje mi się, że koła są prosto. Nawet przy minimalnym skręceniu koło nie powinno być tak cofnięte.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/ lewe przednie koło faktycznie jest mocno cofnięte... właśnie o tym pisałem był dzwon i tego nie poprawili zero packa tylko siedzenia ,a gość pisał m i żebym zagrał w jakaś gierke czy coś dyszkę miałbyś w plecy

Edytowane przez dziubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...