Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm...

Jeszcze raz się przypomnę, jeśli ktoś jest zainteresowany Z33, EU, to zapraszam na priv.

Edytowane przez boberek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sezon "ogórkowy....." życzę Wszystkim Wesołych Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia :D

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego już sprzedałem 2 tygodnie temu. Pojeździłem 8 miesięcy i straciłem 2k na cenie i ok 10k w paliwie ;)

Warto było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeta jest w najuboższej wersji wyposażenia czyli "Golas" z USA , ale nie wiem skąd ta moc 316 KM :dribble: (może w felgach jest ...)

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja nie nawidze tych dotz`ów.pachną wioską, nie pchaj sie w wersję base bo bedziesz załował

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze takie http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/nissan-350z-bydgoszcz/170577199.html?useCase=SearchSession&lang=pl&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=18700&makeModelVariant1.modelId=6&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=1'>http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/nissan-350z-bydgoszcz/170577199.html?useCase=SearchSession&lang=pl&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=18700&makeModelVariant1.modelId=6&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=1

 

http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/nissan-350z-bydgoszcz/170577199.html?useCase=SearchSession&lang=pl&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=18700&makeModelVariant1.modelId=6&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=1

 

a opis wersji po PL jesli mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta czerwona gitara...popros o vin i sprawdz ja w carfaxie

chociaz cudu za ta cene bym sie nie spodziewał

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy brał carfax tej czerwonej i odrazu zrezygnował.

 

Naiwnym trzeba byc ogladajac Z 05r za 29900zł;-) Nie mowie zeby odrazu kupowac taką za 60tyś (bo i takie wystawiają) ale szukając samochodu dla siebie trzeba być realistą, w komisie nikt dobrego auta nie odda za "pół darmo"

A jeżeli już ktos sie uprze to jechac brać i niezawracać d*py i nie płakać póżniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalgdb

jeszcze komis musi zarobić czyli cena czerwonej to pewnie 27-28 tyś no to dużo przy mało nawet jak za 02-03 rok, ktoś miał problem żeby ją sprzedać i oddał do komisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, mecze się i mecze..nie umiem korzystać z manuala... nie wiem gdzie jest klapka od pompy paliwowej > potrzebuje ją odłączyć żeby ktoś mi nie ukradł auta < jak by ktoś obrazowo wytłumaczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziękuję

 

swoją drogą kto i jaką metodę stosuje zabezpieczającą przed kradzieżą ?uważacie (tzn kto ma ten ma, bo nie w każdym Z jest) że immoblizer coś daje w dzisiejszych czasach?

ja trochę obsesyjnie podchodzę do tego tematu kradzieży, tacie ukradli 2 samochody, ja trzymam w garażu, ale drugie Z które sprzedaje trzymam pod domem, bo w garażu stoi mój "biedronek" < ktoś też dał "imię" Z? :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo nic ci nie da, kazde praktycznie auto odjezdza w minutę. Trzeba zakładać swoje odcięcia (wydłuży czas odpalania zanim ktoś znajdzie) albo jeżeli stoi nie jezdzony wyciągnąć, przekażnik, bezpiecznik, odpiąć kostke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziękuję

 

swoją drogą kto i jaką metodę stosuje zabezpieczającą przed kradzieżą ?uważacie (tzn kto ma ten ma, bo nie w każdym Z jest) że immoblizer coś daje w dzisiejszych czasach?

ja trochę obsesyjnie podchodzę do tego tematu kradzieży, tacie ukradli 2 samochody, ja trzymam w garażu, ale drugie Z które sprzedaje trzymam pod domem, bo w garażu stoi mój "biedronek" < ktoś też dał "imię" Z? :rolleyes2:

 

 

 

mistrzuniu jest jeden sprawdzony sposob AC w obecnych czasach i na nissana niejest takie drogie ja place ac od samej kradzierzy i spalenia ok 700zl na rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...