Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kazdy sie rzuca na byle okazje...pojezdzi, pokatuje i dalej do żyda, a osoba która odziedziczy takie auto będzie miała liste wydatków wielkości Gortata

 

o tej było:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-nissan-350z-C26937640.html

z tego co pamietam bita niemiłosiernie i była kiedys srebrna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugeruje sie cenami rynkowymi w de ,nie licze opłat zwiazanych z przeprowadzką auta....jak auto jest u jakiegoś Turasa to odrazu podziekuj, bo to tacy sami kombinatorzy jak w PL

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to zabezpieczenie jest bardzo czytelne dla złodzieja, bo odrazu wie z czym ma do czynienia...lepsza opcją jest odciecie paliwa, bo wtedy wszystko działa a auto nie zapala, wiec jest wiecej możliwości ..oczywiscie dla profesjonalisty to i tak żaden problem ale dla amatora juz utrudnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie było o nim mówione :) Ja przed zakupem swojego byłem i oglądałem to...

http://otomoto.pl/nissan-350-z-xenon-zamiana-czarne-szyby-C26994640.html

cfkh5wbgkkgrhqioko4eyjc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Okolice podwarszawskich Błoni.

Auto to niesamowita pisanka twórcza i odtwórcza :) w zdecydowanej wiekszosci malowane, malowane byle jak, złożone i spasowane niesamowicie niedbale. Zderzaki pozakladane na słowo honoru, brak 1/3 spinek w nadkolach, pod maska braki... Szyby...kazda inna. Korozja na nadkolach. Idąc dalej... brak czujnikow ciśnienia, Check enigne soon :)

Nawet nie chciałem tym sie przejechac:) a Sprzedawca zdecydowanie stoi przy cenie :) Szczerze nie polecam tego auta. A sprzedawca ktory byl bardzo mily przez telefon nie zawsze mowi o wadach...a zawsze o zaletach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://moto.allegro....acf77d00be2ff62

 

polift a jednak przedlift :devil: szrajbnełem maila aby uświadomić właściciela co ma w garazu :icecream: i że 280KM a 300 to jest różnica..i tylko zapomniałem dodac ze hamulce pisze się przez samo Hy

 

odp:ma 301 KM i jest po lifcie !

 

http://moto.allegro....acf77d00be2ff62

 

Polift a silnik vq35de, wlasciciel kazał mi sie edukowac bo nie wiem jak wyglada seria HR :devil:

 

nie mam pojecia jak mozna jezdzic i nie wiedzieć tak naprawde czym sie jezdzi

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnika nie pokazał pewnie na hamowni wyszło by 270hp,a to już różnica dopiero

ps.36 koła można dać

Edytowane przez dziubas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś mi pomoże rozwiązać zagadkę przycisków na kierownicy? Chodzi o te po lewej stronie (nie te od tempomatu) są tam 2 duże do sterowania radiem ale pytanie moje dotyczy 2 pozostałych (małych) jeden z ikonką słuchawki a drugi hmm coś jakby NIM (naciśnij i mów?) problem w tym że one nie działają więc ? Trochę skomplikowałem... moje pytanie czemu one nie działają i czy powinny działać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat juz kiedys byl. Trzeba dokupic chyba jakas koncowke, ktora montuje sie w podlokietniku (wstawialem foty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio oglądałem gołego 350Z USA

Auto niebieskie (piękne!) z 58tyś. km przebiegu, bezwypadkowe, za 42k. zł. Niestety aukcja juz padła, więc linku nie ma...

 

Co myślicie? Lepiej doinwestować do wersji EU ? Czy szukać dalej? Dziękuję za wszelkie wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie za wysoka jak na golasa? Jak z awaryjnością? I rozumiem że do amerykańca leję 95pb? Bo oni w usa mają 91 prawda?

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez ick56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lej paliwo "premium" czyli u nas 98 a w USA 93 (usa nie daje jakis tam 5% uszlachetniaczy paliwa) czyli ich 93 = nasze 98

 

To nie chodzi o uszlachetniacze tylko o proporcje w składzie paliwa, dlatego inaczej się mierzy. Z resztą było już o tym na forum.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...