Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no było było, słowa uszlachetniacze użyłem w przenośni :D

 

Chodzi o to że amerykańskie premium 93 = polskie premium 98

 

Mam racje ? :D

 

Hehe. Masz i nie masz racji. Też już o tym było ;)

"Według jednych źródeł wartości liczby oktanowej podawane w Europie i USA w praktyce różnią się nie więcej niż o wartość rzędu 1-2.[3], zaś według innych wynoszą ok. 4-5.[4]." Już to chyba raz wklejałem :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Liczba_oktanowa

 

Ale mimo wszystko warto lać 98 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej mi nikt nie powiedział, ile jest wart niebity 350Z z 2006 roku z USA, który ma tylko xenony i sportowe sprzęgło i klime (jeśli chodzi o wyposażenie)

Edytowane przez ick56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalgdb

wszystko zależy od stanu technicznego. Można kupić auto za 40 tyś w stanie idealnym a można kupić dojechane że 15 tyś trzeba wsadzić.na dzień dobry (sprzęgło, opony, tarcze, klocki amorki itp.)

Ja mam USA ze szperą. wszystko jest super. 8 miesięcy jazdy bez żadnych awarii (jedna mała, silniczek od opuszczania szyby)

Edytowane przez michalgdb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej mi nikt nie powiedział, ile jest wart niebity 350Z z 2006 roku z USA, który ma tylko xenony i sportowe sprzęgło i klime (jeśli chodzi o wyposażenie)

Czego oczekujesz? Odpal allegro, policz średnią i będziesz wiedział ile jest wart.

Jeżeli zalezy ci na bezwypadku a nie zalezy ci na brembo i szperze to wg. mnie jest warta te 40-42tys.

Przecież z USA także może mieć Brembo i szperę. Ja takiego mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil208

Czego oczekujesz? Odpal allegro, policz średnią i będziesz wiedział ile jest wart.

 

Przecież z USA także może mieć Brembo i szperę. Ja takiego mam.

ale ten konkretny nie ma bo pisał że golas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tak określić. Jak za taką cenę to już nabieram niepewności. Najlepiej poprosić kogoś z okolicy żeby go zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza jechać zobaczyć bo cena w miarę podejrzewam ,że wzmocnienie do wymiany 800pln okulary po 300pln za sztukę ,lampy 2800pln maska może ok zderzak pincet wzmocnienie ,ale nie koniecznie ,plus lakiernik i nie wiadomo jak tam zbiorniki spryskiwacza +lakiernik więc do ceny dodaj dychę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile te Zetki jeżdzą bezawaryjnie ? Przy jakich przebiegach silnik wymaga napraw? Jakiś rozrząd albo co

 

Rozrząd jest na łańcuchu, a więc wystarczy kontrolować jego stan.

Dobrze traktowany motor powinien wytrzymać do 250-300 tys. km.

VQ35DE raczej znane są z bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze traktowany motor wytrzyma spokojnie z 500 tys. Ale pod warunkiem ze nie leje sie na byle jakiej stacji, wymieniamy na czas wszystkie filtry i oleje ale na te z gornej polki no i nie upalamy auta katujac silnik.

 

podejrzewam ,że wzmocnienie do wymiany 800pln

 

o jakim wzmocnieniu mowisz? tej belce aluminiowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z opisu jest super - cena jak z promocji tesco. NIe wierzę w okazję ale warto sprawdzić.

 

Jeśli chodzi o przebiegi to chyba nie ma co się martwić myślę ,że 300tysięcy silnik na "miętko".

 

Co sadzicie o tym modelu? :

 

http://otomoto.pl/ni...-C27885848.html

 

Rzeźbienie w gównie. Ze zdjęć nigdy nie ocenisz do końca co jest uszkodzone. Samochód ze hameryki a człowiek pisze ,że jest pierwszym właścicielem, zderzak z tyłu z EU. Jeszcze ta konsola środkowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem, kupiłem. Auto stoi u blacharza i juz dzisiaj zaczyna pierwsza rozbiorke. Samochod ma najechane 30 tys mil - srodek niezniszczony co moze potwierdzac przebieg ale zdjecia nawet nie odworowuja 1/4 tego co trzeba zrobic przy aucie. Za to 100% pewnosci ze auto nie mialo nigdy zadnego dzwona ani z tyl ani z przodu, zadnej wstawianej cwiartki, podluznice cale itd. Przyjechalo z US z przetraciem od strony kierwocy z przebiegiem 5 tys mil. Naprawa zostala wykonana solidnie - nie bylo to jakies grozne uszkodzenie. Auto ogladal 2h specjalista blacharz-lakiernik tak wiec to co stanu blacharskiego jestem 100% pewny ze Z'tka jest prosta. Niestety duzo pracy przy niej bedzie ale mysale ze warto bylo zaryzykowac. W prownaniu do tego jaka Z ogladalem ostatnio to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem, kupiłem. Auto stoi u blacharza i juz dzisiaj zaczyna pierwsza rozbiorke. Samochod ma najechane 30 tys mil - srodek niezniszczony co moze potwierdzac przebieg ale zdjecia nawet nie odworowuja 1/4 tego co trzeba zrobic przy aucie. Za to 100% pewnosci ze auto nie mialo nigdy zadnego dzwona ani z tyl ani z przodu, zadnej wstawianej cwiartki, podluznice cale itd. Przyjechalo z US z przetraciem od strony kierwocy z przebiegiem 5 tys mil. Naprawa zostala wykonana solidnie - nie bylo to jakies grozne uszkodzenie. Auto ogladal 2h specjalista blacharz-lakiernik tak wiec to co stanu blacharskiego jestem 100% pewny ze Z'tka jest prosta. Niestety duzo pracy przy niej bedzie ale mysale ze warto bylo zaryzykowac. W prownaniu do tego jaka Z ogladalem ostatnio to niebo a ziemia.

Gratulacje! Witaj w Klubie. to przydało by się felgi zmienić na 18 przynajmniej :)

 

Z Gliwic do B-B rzut beretem , jak chcesz mogę pojechać z z Tobą mam elektroniczny miernik lakieru. Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Witaj w Klubie. to przydało by się felgi zmienić na 18 przynajmniej :)

 

 

Witam, na wszystko przyjdzie czas, puki co na spokojnie chce zrobic blacharke plus pare pier**l, lakier - ktory byc moze zostanie zmieniony...i wiele innych rzeczy. Zajarany jestem dolozeniem laptek przy kierownicy. Jak bede mial chwile wiecej to zaloze stosowny temat i bede zdawac relacje z postepu prac. Ciesze sie ze udalo mi sie kupic Z bo szukalem od prawie roku czegos sensownego w dobrych pieniadzac i w koncu sie udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...