Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też bardzo chętnie kupie Act lub F1 nie chce 2masowego i tyle:> jak macie dawać biorę:> co do spieka miałem w Integrze stage 1 exedy i mega fajnie się latało i samochodem czasami dziennie robiłem po 100km więc potem jak używałem zwykłego to wydawało sie że wpada noga w pedał:> fakt że przy podjazdach się jarało ale za to mega zbierało , jednak spieka nie zrobię mam doswiadczenie z poduszkami skrzyni i silnika musiał bym na poliurytany zamieniac a nie chce mi się z tym bawić , Zetka i tak duzo daje w serii , zwykłe dobre sprzęgło plus lekkie koło styknie , na wakacje chce japspeeda walnąć plus wycinka katów i kolektor , wystroić to i tyle

JESLI KTOŚ MA ACT LUB F! TO BIORĘ ! jesli macie kogoś kto sprzedaj i może na przyszły tydzień ogarnąć to bede bardzo wdzieczny

Edytowane przez HIXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI!!! mam pytanie ile płaciłeś za dostawe:> i ile czekałeś

 

Wysyłka 35 funtów, trwało to 5 dni z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was. To moj drugi posta na tym forum. Rozglądam sie za 350z i w sumie jakies aukcje zaczałem przeglądac. Niestety jestem nowy w temacie i nawet po przeczytaniu wszystkich możliwych wersji tego auta nie do konca potrafię określić na ile opis oraz zdjęcia są zgodne ze stanem rzeczywistym. Rozważam wersje EU (preferowana) lub US. Budżet do 45 tys. Chciałbym, żebyście powiedzieli mi jakie ew rzeczy na zdjęciach lub w opisie rzucają się w oczy.

 

http://allegro.pl/sh...item=3090743371 - tą aukcję widziałem juz dawno dawno, z jakiegos powodu auto się nie sprzedało (mały popyt na 350z albo moze cos nie jest zgodne z opisem)

 

http://otomoto.pl/ni...-C28268456.html - tego wcześnej nie widziałem, zdjęcia słabej jakości. Czy cena adekwatna do rocznika, przebiegu, pochodzenia??

 

http://allegro.pl/sh...item=3079904309 - rozważam zakup czerwonego auta, co w tej aukcji jest porobione? Widzę że wydech zmieniony. Cena wydaje sie niska jak za taki przebieg w wersji EU

 

http://otomoto.pl/ni...-C28014361.html - tutaj podają Vin, wnętrze troche zniszczone (kierownica), wybrzuszenie na poduszcze pasażera, zmieniane lampy, dziwne spasowanie tylmego zderzaka z lampami, albo mi się wydaje.

 

http://allegro.pl/sh...item=3069288070 - dobre wyposażenie, wersja po lifcie (to tutaj zniknęły odblaski z reflektorów?), niski przebieg, młody rocznik, cena wydaje mi sie zaniżona, zwłaszcza, że to EU. Ale nie znam się, więc stąd prośba o pomoc.

 

http://otomoto.pl/ni...-C26583932.html - ogłoszenie wyświetlone 7,5 tys razy, ciekawe ile osob ogladalo ile sie nie zdecydwało, ciekawe czemu. W ogłoszeniu nie ma zaznaczonego bezwypadkowe, więc albo ktoś "zapomniał", albo cos sie działo takiego ze nawet ne idzie tego ukryć. Tak to ładnie się prezentuje, jak jeździ? Cos mozna wywniosować po fotach?

 

http://allegro.pl/sh...item=3062416170 - wygląda na zadbany, cena dziwnie niska. Wersja US, niski przebieg, komuś znane? Dziwna linia klapy bagaznika. Tablice rej nie zachęcają, mam nadzieję, że to auto nie miało ani nie ma nic z PKS ani przystankami wspólnego :D

 

 

I to tyle ofert, które mnie w tej chwili interesują. Im więcej uwag dostanę na nie tym lepiej, z chęcią dowiem sie dokladnie na co zwracacie uwagę. Z góry dzieki.

Edytowane przez Elor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał najtanszego :> ten ostatni jest ok , samochód który ma 7lat lub więcej zawsze wymaga wkładu własnego takiego czy innego:> lepiej zostawic sobie kasę na oleje, klocki , koła 2 masowe:> sprzęgła itp ten pierwszy jest bogato wyposażony i widać zadbany jeśli możesz wydać wiecej kasy to chyba jest najlepszy , tak czy inaczej musisz kazdy wybrany samochód zobaczyć i nie napalać się jak ja bo teraz mam kosztów na 4tyś:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jedynie na zdjęcia, drugi wydaje się najbardziej interesujący

 

Czwarty jest grubo przekombinowany.. po pierwsze jest to wersja US a nie EU, widać to po zegarach w milach, poza tym automaty wychodziły tylko na US.

Zderzak tylny i przednie panele boczne z kierunkowskazami od wersji EU, do tego jest to samochód po lifcie a zderzak przedni jest od przed lifta w wersji US.

 

Piąty podobnie jak wyżej, jest to wersja US ze względu że to automat, a zderzaki i przednie panele boczne od EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za porady Panowie. Tak przy okazji HIXX jak ogarniesz swoje auto i jak pogoda byłaby lepsza, jest szansa sie spotkać, zobaczyc o co chodzi? Szczerze nie mialem okazji siedzieć nawet w tym aucie ale jakos od kiedy pamietam marzył mi sie 350z i fajnie byłoby z bliska sobie zobaczyć z czym to się je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tego samego zdania co BossNY drugi wygląda najlepiej ,a czwarty wszystko z innej parafii :)

 

nie było automatu w wersji europejskiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było automatu w wersji europejskiej ?

Wydaje mi się że było gdzieś o tym, ale teraz nie moge nic znaleźć <_<

 

a widział ktoś oryginalnego EU z automatem? :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał najtanszego :> ten ostatni jest ok , samochód który ma 7lat lub więcej zawsze wymaga wkładu własnego takiego czy innego:> lepiej zostawic sobie kasę na oleje, klocki , koła 2 masowe:> sprzęgła itp ten pierwszy jest bogato wyposażony i widać zadbany jeśli możesz wydać wiecej kasy to chyba jest najlepszy , tak czy inaczej musisz kazdy wybrany samochód zobaczyć i nie napalać się jak ja bo teraz mam kosztów na 4tyś:>

Ja bym uważał bardzo na ten ostatni pozatym to golas i nie sugeruj się ceną bo zete trzeba zobaczyć i sprawdzić , bo później będziesz miał problem i pobawisz się w mechanika :)

 

Wydaje mi się że było gdzieś o tym, ale teraz nie moge nic znaleźć <_<

 

a widział ktoś oryginalnego EU z automatem? :shifty:

Automat z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 4 to straszny ulep jest. Az kuje w oczy.

 

5 to raczej na 99% US - nawet nie wiem czy w wersji EU bylo jasne wnetrze do tego zderzak US itd.

 

Bialy tez wersja US i tez golas. Poza tym tekst "Jestem pierwszym właścicielem w kraju, nigdy nie naprawiane" WFT??? to znaczy jezdze puki nie stanie na srodku drogi bo w to ze przyjechal w calosci z US to napewno nie.

 

Co do ostatniego to faktycznie nawet tempomatu nie ani grzania du...y. Ciekawe czy chociaz TCS jest w nim. Warty uwagi ale tylko i wylacznie jezeli mial drobne uszkodzenia i jest naprawde w idealnym stanie technicznym i wizualnym a przebieg prawdziwy. Jak nie to won z nim.

 

Co do wersji US to bez fachowca blacharza nawet nie podchodz do ogledzin. Te auta w roznym stanie przyjezdzaly zza oceaniu u trzeba je naprawde dobrze przekopac.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

US

Dzieki za porady Panowie. Tak przy okazji HIXX jak ogarniesz swoje auto i jak pogoda byłaby lepsza, jest szansa sie spotkać, zobaczyc o co chodzi? Szczerze nie mialem okazji siedzieć nawet w tym aucie ale jakos od kiedy pamietam marzył mi sie 350z i fajnie byłoby z bliska sobie zobaczyć z czym to się je.

 

Spoko nie ma sprawy 29 Marca jest objazdówka civic klubu Mazowieckie bedzie pewnie Nsx i kilka mocnych Rexów więc możemy się jakoś ustawic i polatać po Wawie jak ktoś chętny to zapraszam Lotnisko Bemowo START dam znac co i o której , apropo może Zetki z Wawy zrobimy objazdówke wiosenną:> mozna się pod Hondy podłączyć będzie ich dużo i głośno:. taki MAZOWIECKI JDM zrobimy:> , co do samochodów z USA to warto sprawdzać elektrykę moja znajoma kupiła i cały system grający nie działał do tego dziwnie zaczeło pachnąc wiec mniemam że powodzianin:>a tego tam bardzo duzo za małą kase!! chyba nie warto się interesować samochodami z USA :> nie ma jak tego sprawdzić , cięzko sprawdzic samochód europejski po Vinie a co dopiero Amerykański , zresztą z Vinem jest jakaś miazga mój kolega ma 2005 a po vinie 2003 data pierwszej rejestracji 2005????

 

Tutaj mozna sobie poczytać :> wystarczy vin lub modell-code

http://partsouq.com/en

Edytowane przez HIXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIXX chyba mamy niedaleko do siebie, bo ja też jestem z bielan

 

 

niemniej, bez urazy, ale podłączenie się pod Hondy, to nie jest fajny pomysł(dla mnie). Lubie hondy (no może z 2 modele), ale nie jarają mnie pojeżdżawki Z z Civiciem, a tym bardziej utożsamianie się - bo tak czasem jakiś mądrala zarzuca temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIXX chyba mamy niedaleko do siebie, bo ja też jestem z bielan

 

 

niemniej, bez urazy, ale podłączenie się pod Hondy, to nie jest fajny pomysł(dla mnie). Lubie hondy (no może z 2 modele), ale nie jarają mnie pojeżdżawki Z z Civiciem, a tym bardziej utożsamianie się - bo tak czasem jakiś mądrala zarzuca temat.

Może ustawmy sie gdzieś ??Zobaczysz samochód powiesz co i jak... kurde nie mogę podłączyc tel pyta sie mnie coś laska po niemiecku??jak mam telefon podłączyc ?? co do ustawek z civicami to tylko jazda po mieście :> ja rozumiem z BMKami !!! ale z Hondą , tam fajni ludzie są w końcu to JDM jak by nie patrzeć a apropo JDm polecam!!!

http://www.youtube.com/watch?v=uxhRxwCS_IY

powiem ci że fakt faktem civic przy Zetku wygląda jak rumun przy rasowym esesmanie :> więc może masz race Ztka to Ztka jak miałem s2000 i integre też z cifonami się nie woziłem ale grupa się rozpadła:<

Edytowane przez HIXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o lekki zamach F1 to polecam w pełnej rozciągłości :) Rider bardzo pomógł w ogranięciu tematu wysyłki do kraju i formalności. Ja Kupowałem cały komplet ze sprzęgłem i dociskiem Exedy. Sprzęgło pracuje o niebo lepiej od spieku który był wcześniej. W porę pozbyłem się spieku, który moim zdaniem był założony przez poprzedniego właściciela ''po taniości'' i uszkodził on wysprzęglik, dwumasa też tym ucierpiała, wiec kwalifikowała się do wymiany.

Hehe poprzedni właściciel chciał zaoszczędzić i oddał sprzęgło do okucia, które i tak długo nie wytrzymało :) Wiedziałem o tym bo opowiadał mi, tak wiec udało mi sie kupić auto w bdb stanie ze sprzęgłem do wymiany :)

 

Jesli ktoś ma jakies ale do Exedy i F1 to niepotrzebnie. Zestaw spisuje się bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość decniety

Witam

Od niedawna planuje zakup 350z w Usa ale mam kilka pytan odnosnie tego auta.

 

1. Czytalem na tym forum opis wersji wychodzacych na ten rynek i spotkalem sie z opisem ze nissan ma 6 glosnikow, a wersja touring ma 7. Zalezy mi jak najlepszym fabrycznym graniu bo nie chce nic zmieniac, a co do zestawu firmy bose bylem bardzo zadowolony w moim audi tt.

 

2. Spotkalem wersje z radiem od bose i radiem 2 din pionera. I mam pytanie czy wabrycznie te radia byly montowane czy po prostu ktos takie radio sobie montowal. I jeszcze co sie dzieje z schowkiem na navi gdy jej nie mamy? Jest pusty?

 

3. I ostatnie pytanie. Mam dylemat co do wyboru skrzyni biegow. Nie zebym nie umial jezdzic manualem ale kazda skrzynia ma swoje plusy i minusy a w usa duzym plusem jest posiadanie automatu ale znowu nie wiem czy auto wtedy nie straci na swoim sportowym zacieciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dwumasów-mam nadzieje że pomoże wielu osobom oszczędzić pieniądze:

http://www.sprzeglo-service.pl/

 

Dzieki własnie dzwoniłem regeneracja koła 600pln do 800pln 12mc gwarancji no limit kilometrów:> robię , robią tez regeneracje sprzęgłale nie wzmacniaja docisk więc zrobie u Radzikowskiego , chyba lepiej regenerowac ogrinalne koło jak kupowac za 2500pln LUK-a , chciałem jednomasowe f1 lub Atc ale musiał bym czekac do 3 tygodni a ma być ciepło za tydzień:>

 

Witam

Od niedawna planuje zakup 350z w Usa ale mam kilka pytan odnosnie tego auta.

 

1. Czytalem na tym forum opis wersji wychodzacych na ten rynek i spotkalem sie z opisem ze nissan ma 6 glosnikow, a wersja touring ma 7. Zalezy mi jak najlepszym fabrycznym graniu bo nie chce nic zmieniac, a co do zestawu firmy bose bylem bardzo zadowolony w moim audi tt.

 

2. Spotkalem wersje z radiem od bose i radiem 2 din pionera. I mam pytanie czy wabrycznie te radia byly montowane czy po prostu ktos takie radio sobie montowal. I jeszcze co sie dzieje z schowkiem na navi gdy jej nie mamy? Jest pusty?

 

3. I ostatnie pytanie. Mam dylemat co do wyboru skrzyni biegow. Nie zebym nie umial jezdzic manualem ale kazda skrzynia ma swoje plusy i minusy a w usa duzym plusem jest posiadanie automatu ale znowu nie wiem czy auto wtedy nie straci na swoim sportowym zacieciu.

 

1. Nagłosnienie gra super mam wersje Eu :> lepiej jak w TT wieć wybierz 7 Głosników , sprawdz czy wszystko działa ja spotkałem sie z wsadzanymi głosnikami np clariona:> spradz zmieniarke bo sie sypią , najwazniesjze czy wogóle wszystko działa jak nie to pewnie powodzianin:>

2. z tego co mi wiadomo to było tylko bose w serii

3. automat jest dla bab:> w przypadku 350z ma sporo wieksze spalanie i moim zdaniem nie daje frajdy z jazdy , ale w wersji z US często nie ma szpery na to bym uwagę zwrócił bo bedziesz driftował jak POLONEZ:> , dodatkowo jak ci się sypnie automat to będzie kaplica w manualu zawsze taniej naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ..... robi wielką różnicę :)http://otomoto.pl/ni...-C28265041.html

 

to crusingu fajnie:> ale to nie lata wcale zrobiłem takiego 200 konną integrą na Cargo własnie automat , do tego takie nijakie te infiniti ani to sportowe anie limuzyna :>bez charakteru

 

Czyli sa dwie rozne wersje naglosnienia? Z 6 i z 7 glosnikami? Tez wolalbym manual wlasnie ale nie wiedziec dla czego kazdy mi go odradza w stanach:/

bo Amerykanie nie lubią manuali:> leniwi są od co , ale jak maja takie drogi to szkoda im wajchować skrznią zawsze w miedzy czasie można bugerka zjesc czy fajke spalic:> zasadnicze pytanie do czego będzie ten samochód , jak do dynamicznego przemieszczania sie to automat jak najbardziej , jak chcesz modowac a masz w czym wybierac w stanach i latac bokiem to manual ze szperą

Edytowane przez HIXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...