Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość decniety

Szczerze to sam nie wiem. Nigdy nie mialem auta z napedem na tyl. Wczesniej mialem audi tt quattro ale to calkiem inna bajka. Narazie chcialbym zeby auto sluzylo mi to przemieszczania sie z punktu a do b. Ale nigdy nie wiadomo czy nie zaraze sie tuningiem:p a co do tego to czy wersja touring ma szpere?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej regenerowac ogrinalne koło jak kupowac za 2500pln LUK-a

mylisz sie i to bardzo...luk-a masz w swoim wozie tylko ze z logo nissana

 

proponuje poczytac sobie o regenerowanych kołach 2 mas....juz w takim pasku ledwo co wytrzymują a co dopiero jak massz przekazać blisko 280km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem...ogólnie to burdel sie robi, było już o kole i jest o tym temat...

kto nowy przyjdzie nie popatrzy tylko pyta 100 raz o to samo i w dodatku nie w tym dziale co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem...ogólnie to burdel sie robi, było już o kole i jest o tym temat...

kto nowy przyjdzie nie popatrzy tylko pyta 100 raz o to samo i w dodatku nie w tym dziale co trzeba

 

Sorry:> z tematu nic nie wynikało może tyle że kupujesz Luk-a , żeby zakończyć gadanie o kołach 2 masowych i cała reszte chociaż nazwa tematu ,,parę pytan o 350z mówi sama za siebie,, powie tyle że niekt tutaj nie regenerował koła 2 masowego do zetki w Poznaniu więc ciężko zakładać że będzie żle tym bardziej że wiekszość sprzedawanych takowy nowych 2 masów jest po regeneracji !!!! więc poświęce się i zrobie regeneracje :> dodatkow na wszelki wypadek zamówie sobie streetlit-a jak bedzie ok to komuś sprzedam:> tak na koniec zrobienie koła 2 masowego plus regeneracja sprzęgła 1000pln do zetki i 12mc gwarancji bez limitu km TYLE na ten temat

Edytowane przez HIXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalgdb

Automat jest dobry w 350z. Ciekawe czemu w super sportowych furach siedzi pół automat ? masz 2 ręce caly czas na kierownicy, max kontorli

Ja Ci kolego szczerze polecam automat, świetnie sobie radzi. 350z to namiastka sportowego samochodu i nie ma tu czym za bardzo poszaleć tak że nadaję się do normalnej codziennej jazdy a nie do wegetowania w garażu.

Edytowane przez michalgdb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie górne dokładki te co są nad drzwiami , one są wciskane? klejone , można je wymieniac na inne? po każdym zamknieciu drzwi szyby dosuwają sie , to norma?

Edytowane przez HIXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma

 

kto nowy przyjdzie nie popatrzy tylko pyta 100 raz o to samo i w dodatku nie w tym dziale co trzeba
spoko relax pyta to brzydkie słowo chłopak się w końcu ogarnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz w samochodzie co nie ma ramek, żeby szyba się nie dosuwała - to jak otworzyć drzwi zatem

 

hahaha w sumie racja:> a te ramki sa wciskane nad drzwiami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie znów ramki, nie ma żadnych ramek - ja się na samochodach nie znam, ale już w takie abstrakcje nie popadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywa listwa dachowa...ma wkret od strony okienka bocznego...reszta zatrzaski

Dzięki mam folie i huhu widać , są większe i bardziej wystające od seryjnych jakis klaus czy inny szwab to robił , na całym dachu mam wypukłą litere Z :> sie narobili przy tym szwabki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedaje nie bite, do sprawdzenia w aso, z czujnikami lakieru itp, nic do ukrycia, goła prawda - zapraszam do działu mini giełda :)

 

 

hixx pokaż fote tego dachu :devil:

 

oklejać to można tak, żeby było fajniej

 

zdj nismo z hawaii

post-52846-0-25921500-1363513027_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil208

Fabrycznie te listwy/slupki dachowe maja ok 10 wkrętów pod uszczelka wnęki drzwiowej, jeden wkręt pod nakładką słupka B, kilka zatrzasków na całej długości listwy. Zaczynasz sciagąc od strony klapy a na koniec wysuwasz spod błotnika przedniego bo tam taka wsuwka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to robic ostroznie bo latwo polamac ta listwe - o czym sie przekonalem 2 dni temu - nowa/uzywana kosztowala mnie 600 zl + lakierowanie.

 

A co do skrzyni to tym automatem fajnie mi sie jezdzi - sa pewnie niedociagniecia ale dla laika to nie problem. Bardzo czuly jest na gaz ;] - po dzisiejszej strasie 700 km stwierdzam ze tylko automat! Ale ja uzywac bede auta na codzien. A pod mody to manual.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość decniety

Ja caly czas nie moge sie zdecydowac czy kupic automat czy manual. W usa wygodniej sie jezdzi napewno automatem. Chociaz z drugiej strony nie ma frajdy tak duzej jak sie jezdzi:) nic mam jeszcze caly tydzien na namysly. Narazie mam upatrzonego czerwonego nissana w wersji touring w automacie. Jak nikt mi go nie zwinie przez tydzien to go wezme:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą `odważny` jesteś kupując auto obklejone folią

 

Powiem ci tak jak ktos ma cie sprzedać bitą fure to i tak ci sprzeda:> kupowane elementy ma;owane fabrycznie pasowane na spawach fabrycznych , tak to i cwiartke wspawasz ze nie widac , dla mnie wazna byłą podłoga i silnik reszte mozna sobie zrobic , mam samochod do codziennej jazdy :>

 

ja sprzedaje nie bite, do sprawdzenia w aso, z czujnikami lakieru itp, nic do ukrycia, goła prawda - zapraszam do działu mini giełda :)

 

 

hixx pokaż fote tego dachu :devil:

 

oklejać to można tak, żeby było fajniej

 

zdj nismo z hawaii

 

u mnie tez jest fajnie nawet fajniej jak na tym NIsmo bo JDm-owo nie garwolińsko :> powodzenia w sprzedaży , czemu sprzedajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na ten egz niedość że bity to jeszcze po zalaniu jest , jakies pół roku temu był do sprzedania w okolicach Wrocławia rej OB .....  za 29tys !!!!  :)

 

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-cabrio-3-5-v6-mozliwa-zamiana-C28475335.html

 

Teraz sprzedaje handlarz z małopolski.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłaby szansa spotkac sie z kims z warszawy lub okolic zeby sie spotkac w weekend, zobaczyc na żywo Nissana, wsiasc, przejechac sie chociaz ze 100 metrów, bo napalilem sie na samochód, którym nie jechałem. Chetnie dowiedziałbym się na żywo co sprawdzic z elektroniki, na co zwrócić uwagę w środku itp. Dojadę, kwestia czy komus chciałoby się poświecić mi godzinę czasu. Najlepiej kogoś obytego z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się spotkać ale po świętach :) Chyba, że jakoś jutro byśmy się zgadali :) Mieszkam na mokotowie :) jak coś to pw lub daj esa na 536553366

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...