Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hixx coś słabo dajesz riposty - same cytowanie nie urządza 

 

 

mam pytanie do osób z warszawy i okolic - idzie wiosna, jeszcze z tydzień i będzie na plusie, kiedy zrobimy spot ? tzn ja wiem że Bartek, czy Tomek pewnie by się pisali, ale jak przeglądam i zapamiętuje od kilku miesięcy dane użytkowników tego forum to jest dość sporo osób z warszawy, chyba że w "Skąd" jak wypisują W.. to nie jest warszawa..  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że w "Skąd" jak wypisują W.. to nie jest warszawa..  :o

 

 

'W' pizdu i jeszcze dalej ;]

 

ej cos nie tak z pisanie postow jest dlatego HIXX'a zacytowal i dal odpowiedz a nie wyswietlila sie ja mialem podobnie przed chwila

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest od czasu zmiany oprogramowania na forum ,  podobno czyszczenie historii i tempa w przeglądarce pomaga , u mnie pomogło. :dribble:

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten nie dam rady, musze jechac do tesciow do Parczewa (bo rozumiem ze o swiatecznym mowisz)

 

Chetnie dopalil bym zimowe opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie tylko Aura jakaś na sanki raczej:> udało się napisać cud:> miałem problem z pisaniem postów :< , samochód gotowy będzie na środe , dla mnie najważniejsze że jest BARDZO zdrowy i nie bity:> przyznam że przed kupnem sprawdzałem tylko VIn ale jak zwykle miałem fart , mam nadzieje że juz w przyszłym tygodniu będzie można się spotkać i zrobić otwarcie Nissanowo zetkowego sezonu , jakie miejsce wam pasuje w Warszawie?

Edytowane przez HIXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 możemy spotkać się na Conrada na stacji Statoil, obok Mc, a potem polecieć na most północny :)

 

 

Może się jeszcze wstrzymajmy aż zrobi się trochę cieplej i coś fajnego się zorganizuje bo póki co żadna przyjemność marznąć na ulicy po kostki w śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre miejsce:> ja wracałem całe szczęscie Hondą fwd:> z Poznania  wczoraj MASAKRA !!! droga jak na jakims POLU  , parę samochodów po rowach nic fajnego , bardzo chętnie to spotkanie czekamy tylko na aurę pogodową , może ktoś chce dołączyc na gokardy w środe po 20stej tor F1 Jagiellońska??

http://f1k.pl/kontakt/

Edytowane przez HIXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje gdzie znajduje się filtr oparów paliwa-(spalin z silnika )w  Zetce.... dochodzi spod maski może zapach nie tyle co spalin benzyny jakby  odma.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprzęgło i koło  2 masowe zrobione tip top , natomiast jest problem który pojawił sie dzisiaj jak wyjehaliśmy po zrobienieu sprzęgła , samochód nie ma mocy , strzela czasmi cos z mieszanką jak wkładam filtr K&n to gasnie jak zwykly to mulii mega zero mocy , pali 30l , mam wizyte w ASO w srode ale może ktos wie o co chodzi , moze od stania ze zdjetą skrzynią wilgoć gdzieś wlazła? , lub przepływomierz?aha nie wywalała zadnego błędu po zdjeciu czujnika od dolotu dopiero wywyaliło , wciskają gaz praktycznie 30% reakcji

Edytowane przez HIXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nyska była do sprzedania za 33tys w Wawie teraz handlarz sprzedaje za 39tys. autko na pewno było bite i malowane i nie jest igła. I jest to wersja USA a nie Niemcy jak to pisze sprzedający-udający :)


http://otomoto.pl/nissan-350-z-czarny-manual-xenon-iglaaa-C28664515.html

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...