Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam te zdjecia w ogloszenia prosto spod myjni...

 

A skad pewnosc ze bite i nie jest to igla ?? - tak z ciekawosci.

Byłem , widziałem autko od ponad roku jest na otomoto wystawiane , a tydzień temu było jeszcze w Wawie :) . A tak ogólnie popatrz na fotki i wszystko jasne.

Edytowane przez ADIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak kupowac auto to tylko z fachowcem!!! Jezeli to jest US to jest grubo przekombinowany. Ciekawe czy zegary tez wymienial i termometr. Przy takich autach to moja wersja US po drobych naprawach jest naprawde idealem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego byś nie rozpoznał bez zdejmowania plastików spawy wyglądają jak oryginał zrobione profi możnaz miernikiem lakieru podjeżdzać jak bezwypadkowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wypisywanie ile kosztuja kola, tarcze itd. to zenada. Jak jest dobra firma to wystarczy podac jej nazwe a Ci co siedza w temacie wiedza co ile kosztuje a dla laika to nie ma znaczenia jak felga i ile kosztowala. O zawieszeniu nawet nie wspomnial jakie siedzi a na serie to raczej nie wyglada. Ale jak za taki egzempalrz bezwypadkowy z tym przebiegiem to cena jest sluszna. Ostatnio wszyscy maja tendencje w Polsce do zanizania cen tych samochodow:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT, mam pytanko, muszę wymienić w Z tylne łożysko.

Mój serwis zaśpiewał sobie ok. 200 zł (jak dobrze pójdzie), a w przypadku, gdy będzie zapieczone to nawet do 400 zł (ok. 4-5 godzin roboczych).

Wydaje mi się, że to dużo, ale nigdy nie wymieniałem tego elementu - nie mam porównania.

Do tego wymiana klocków (jedna oś) 100 zł, a olej z filtrem - 70 zł.

Mam wrażenie, że niektóre ceny mają ostatnio z kosmosu.

Co sądzicie? Po prostu zastanawiam się nad zmianą serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT, mam pytanko, muszę wymienić w Z tylne łożysko.

Mój serwis zaśpiewał sobie ok. 200 zł (jak dobrze pójdzie), a w przypadku, gdy będzie zapieczone to nawet do 400 zł (ok. 4-5 godzin roboczych).

Wydaje mi się, że to dużo, ale nigdy nie wymieniałem tego elementu - nie mam porównania.

Do tego wymiana klocków (jedna oś) 100 zł, a olej z filtrem - 70 zł.

Mam wrażenie, że niektóre ceny mają ostatnio z kosmosu.

Co sądzicie? Po prostu zastanawiam się nad zmianą serwisu.

 

Pojedź np. polonezem lub fiatem  i sprawdź :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sporo, nawet jak na Poznań, ja jestem z 18tys miesteczka i juz CI podaje ceny u mojego mechanika

-wymiana klocków 20-30zl

-wymiana oleju 20zl

-wymiana sprzegla i dwumasy 400zl

-wymiana piasy 100zl

-geometria jednej osi 80zl, dwuch 140-160, lasorowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o serwis, z którym się związałem w czasach, kiedy upalałem inne autko (inna marka). Nie są ASO.

Przez myśl nie przeszło mi, żeby oszczędzać na przeglądach, serwisie, ale od pewnego czasu wydaje mi się, że cena usługi zależy od auta (a jak wiadomo Z rzuca się w oczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak na zwykly seriws to bardzo drogo. Ja od pewnego czasu wiekszosc rzeczy robie sam albo z moim znajomym mechaniorem. Te ceny to podobne do ASO ale prawda ze jak widza tak Cie pisza. Czym podjedziesz tyle placisz...zal. Zmien mechanika lepiej

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może ten egzemplarz: http://allegro.pl/nissan-350z-2005-europa-dvd-alpine-kola-20-i-18-i3158402013.html ?

 

Każdy komentarz na wagę złota, wiem, że każdego gruchota można na zdjęciach i w opisie przedstawić bajecznie, ale tutaj wygląda to dość konkretnie i zachęcająco (i niedaleko co by jechać obejrzeć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad masz takie informacje? ja wiem o 7500km lub 6m-c....imho przesada i wymiana co 10000tys/rok. w zupelnosci wystarczy

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda obiecująco , jedyne co nie pasuje to komplet dwóch kluczyków ze zdjęcia, bo jeden jest  przecież tylko serwisowy bez pilota do centrala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tyle ze stoi na allegro długo ale to żaden wyznacznik....wygląda obiecujaco

 

No wlasnie cena patrzac na inne auta z allegro dosc wysoka wiec moze nie kazdemu w smak placic tyle za 9 letnie auto - sam uwazam ze dosc drogo ale wiem ze w przypadku tych aut placi sie za stan a nie za wiek ...

 

Pytanie z innej beczki - czy na normalnym zawieszeniu w zetce przycieracie o spiacych policjantow ? Domyslam sie ze parkowanie na kraweznikach jest wykluczone ale jak z garbami ? obecnie jezdze civikiem nieznacznie obnizonym i np jak wjezdzam do garazu w pracu to na podjazdach przycieram wydechem i bardzo tego nie lubie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obnizone lekko i nigdzie niczym nie przycieram a poprzednim autem notorycznie.

 

 

Ja mam obnizone lekko i nigdzie niczym nie przycieram a poprzednim autem notorycznie.

 

 

Ja mam obnizone lekko i nigdzie niczym nie przycieram a poprzednim autem notorycznie.

 

Ja mam obnizone lekko i nigdzie niczym nie przycieram a poprzednim autem notorycznie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo mój 350z zadbany, nic nie puka nic nie stuka. Jeździ prosto, hamuje wszystko ok. na szybko bym był w stanie nawet go za 30 tyś oddać ;/;/ bo do długiego weekendu 1,2,3,4,5 maja musze mieć kase. Wystawić na allegro myślicie ? samochód jeździ bdb nie sprzedał bym go gdybym kasy nie potrzebował. 

post-57011-0-11513700-1366031266_thumb.jpg

Edytowane przez michalgdb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze przyczynisz sie do zanizania ceny tych aut...a niska cena nie zawsze wcale jest zacheta do zakupu auta o czym sam nie przekonalem na wlasnej skorze sprzedajac C124

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...